antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5607
Reakcje/Polubienia
4107
Miasto
Polska
---
fenomen :szydera
---
zauważyłem że dziś jeszcze było tak jak poniżej
---
t3gBBQl.jpg

---
ale teraz jest tak
---
N0F7Rh1.jpg

---
zagadka : znajdź różnice
---
podpowiedź :
po prostu ubyło i to jest fenomen! na skalę światową! :szydera
im więcej wstawiasz, tym ci ubywa... a co ...
zdarzyło się to nie po raz pierwszy, ale dzisiaj coś mi kazało zrobić migawkę i tym sposobem wyszedł znakomity materiał do działu śmieszne ... :jezyk:zaciesz:makumba
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9948
Reakcje/Polubienia
10557
Miasto
Somewhere over the rainbow.
---
fenomen :szydera
---
zauważyłem że dziś jeszcze było tak jak poniżej
---

t3gBBQl.jpg

---
ale teraz jest tak
---
N0F7Rh1.jpg

---
zagadka : znajdź różnice
---
podpowiedź :
po prostu ubyło i to jest fenomen! na skalę światową! :szydera

im więcej wstawiasz, tym ci ubywa... a co ...
zdarzyło się to nie po raz pierwszy, ale dzisiaj coś mi kazało zrobić migawkę i tym sposobem wyszedł znakomity materiał do działu śmieszne ... :jezyk:zaciesz:makumba
Wykasowałem Ci posty to i polubienia poleciały :winked
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5607
Reakcje/Polubienia
4107
Miasto
Polska
Wykasowałem Ci posty to i polubienia poleciały :winked
Ty masz to we krwi ... :szydera

a nawet na przekór sentencji z obrazka poniżej, nie oczekiwałem ani nie oczekuję uzasadnienia ...
bezzasadność nie może podpierać się uzasadnieniem, nieprawdaż? :szydera
---
r1fq0Oi.jpg
 
Ostatnia edycja:

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9948
Reakcje/Polubienia
10557
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Ty masz to we krwi ... :szydera

a nawet na przekór sentencji z obrazka poniżej, nie oczekiwałem ani nie oczekuję uzasadnienia ...
bezzasadność nie może podpierać się uzasadnieniem, nieprawdaż? :szydera
---
r1fq0Oi.jpg

Nie miałbym tego we krwi gdybyś Ty nie miał pisosraczki :jaranko
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5607
Reakcje/Polubienia
4107
Miasto
Polska
Nie miałbym tego we krwi gdybyś Ty nie miał pisosraczki :jaranko
---
no to przysłowiowa wisienka z tortu :
w rozpędzie nie zauważyłeś, ale liczba postów nie zmniejszyła się, tylko liczba reakcji/polubień :szydera
jaki z tego wniosek? że nie kasowałeś postów, jak twierdzisz, tylko same ... :szydera wiadomo ...
i to jest właśnie pisoobstrukcja :szydera
 

ichito

Bardzo aktywny
Dołączył
23 Październik 2010
Posty
633
Reakcje/Polubienia
235
Miasto
Kraków
---
no to przysłowiowa wisienka z tortu :
w rozpędzie nie zauważyłeś, ale liczba postów nie zmniejszyła się, tylko liczba reakcji/polubień :szydera
jaki z tego wniosek? że nie kasowałeś postów, jak twierdzisz, tylko same ... :szydera wiadomo ...
i to jest właśnie pisoobstrukcja :szydera
No patrz...nie udało się chyba. A może on kasował, ale jakąś specjalną metodą, żeby było widać że nie kasuje, a żeby faktycznie kasował i żeby nie było widać, to co widać? A w ogóle to nie powiedział, co powiedział i to wszystko jest wyjęte z kontekstu i to nie są jego słowa, bo ktoś się włamał na jego forumowe konto.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9948
Reakcje/Polubienia
10557
Miasto
Somewhere over the rainbow.
---
no to przysłowiowa wisienka z tortu :
w rozpędzie nie zauważyłeś, ale liczba postów nie zmniejszyła się, tylko liczba reakcji/polubień :szydera
jaki z tego wniosek? że nie kasowałeś postów, jak twierdzisz, tylko same ... :szydera wiadomo ...
i to jest właśnie pisoobstrukcja :szydera

No jaka tajemnica do rozwiązania niebywała. Posty skasowałem wcześniej i po tym czasie dodałeś jakieś wpisy i liczba postów jest taka sama. Weź napisz pismo do jakiegoś innego admina z prośbą o sprawdzenie w logach czy kasowałem jakieś polubienia bo to jakaś afera się szykuje o znikające "polubienia" :omygod
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5607
Reakcje/Polubienia
4107
Miasto
Polska
No jaka tajemnica do rozwiązania niebywała. Posty skasowałem wcześniej i po tym czasie dodałeś jakieś wpisy i liczba postów jest taka sama. Weź napisz pismo do jakiegoś innego admina z prośbą o sprawdzenie w logach czy kasowałem jakieś polubienia bo to jakaś afera się szykuje o znikające "polubienia" :omygod
---
słabe to wszystko, i to tłumaczenie, i ta propozycja pisania do innego admina z "prośbą" :szok , i te pisodyrdymały ws. łapek :facepalm , gdybym to jeszcze należał do jakiejś z kilku "spółdzielni" kwitnących pod nosem adminów! :szydera
niczego nie będę sprawdzał, swoje i tak już wiem, potwierdziłeś tylko moje przypuszczenia, i, jak mawiają starzy Niemcy, "da liegt der Hund begraben"... :zaciesz:jezyk:makumba:makumba
 
Ostatnia edycja:
Do góry