al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9951
Reakcje/Polubienia
10574
Miasto
Somewhere over the rainbow.

pstrykoff

Bardzo aktywny
Dołączył
5 Maj 2015
Posty
676
Reakcje/Polubienia
879
A mógłbym przekuć swoje wyimaginowane m2 w willę za publiczne pieniądze :zawsty nie to żebym nalegał ale jak coś to mogę w ostatniej chwili jakąś fundację założyć albo coś. Przemysł Przemyśl to :ty też
Nic prostszego! Załóż fundację a la "Złoty Melon" i będziesz miał przeszło 40 baniek. Albo weź torbę z Biedronki, pochodź po znajomkach firmy "Tusk & syn" i 600 tysi euro masz jak... w AmberGold Banku.
Albo teleportuj się, lub wróć myślami do czasów poprzednich ekip. To takich willi i wyimaginowanych M2 miałbyś bez liku. :guma
Itd... itp...
Pomogłem? :ty też
 
Ostatnia edycja:

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9951
Reakcje/Polubienia
10574
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Nic prostszego! Załóż fundację a la "Złoty Melon" i będziesz miał przeszło 40 baniek. Albo weź torbę z Biedronki, pochodź po znajomkach firmy "Tusk & syn" i 600 tysi euro masz jak... w AmberGold Banku.
Albo teleportuj się, lub wróć myślami do czasów poprzednich ekip. To takich willi i wyimaginowanych M2 miałbyś bez liku. :guma
Itd... itp...
Pomogłem? :ty też

No jasne, ja będę chodził po znajomych wujka Donalda i prosił się o kasę jak jakiś żebrak. Ty w ogóle sumienia nie masz żeby szastać prywatnymi pieniędzmi :lanie od tego są publiczne :szef Nie chcesz pomóc to po prostu napisz a nie będziesz klasę średnią i wyższą na straty narażał. Ich mało jest. Tych najniżej trzeba golić :klawik
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4333
Reakcje/Polubienia
5734
Miasto
To tu to tam....
Ci z opozycji chcieliby swój wyimaginowany świat na siłę przekuć w rzeczywistość. :szydera
Aczkolwiek trzeba przyznać, że niejednokrotnie przy pomocy pseudosędziów im się udaje. :złosć




A TU KOLEJNY MATOŁEK, Leszek:


Hmmm... zobaczymy co i jak z brytyjskimi sedziami, co bedzie o tyle smieszne ze po brexicie...
Otoz, ku mojemu zdumieniu, lat temu 3.5 dowiedzialem sie (majac nadal wazne DV level security clearance, co zreszta nadal posiadam) ze jestem jednym z "najniebezpieczniejszych przestepcow wojewodztwa, w ktorym bn nie pojawilem sie od lat ponad 15" wg. listy pewnego polskiego internetowego dziennika.
Nom.
Dowiedzialem sie w dosc nieprzyjemny sposob, kiedy zamierzalem zmienic prace (z wymagajacej DV na wymagajaca DV).
Na chwile obecna odmawiam przekazania dalszych informacji oraz dowodow w sprawie gdyz jestem w trakcie sprawy cywilnej o £45tysi, czyli roczna roznice zpalaty w obecnej pracy oraz w tej ktora oglbym uzyskac gdyby nie...
O wlasnie, i tu pojawia sie wypowiedz oficjalnego organu (by nie rzec: penisa), czyli rejonowego komedianta polucji (na uslugach PiS-Ziobry):
Szanowny Panie,
przyznajemy ze nasi pracownicy nie dolozyli nalezytej starannosci i umiescili Pana na XXXXX liscie bez podejmowania prob kontaktu z Panem pomimo istnienia Pana danych jako pracownika kraju trzeciego w naszych bazach osob uprawnionych do dostepu do informacji niejawnych.
Ponadto przyznajemy ze Pana wizerunek zostal bezprawnie opublikowany jako osoby poszukiwanej przez PolUcje Polska w orkesie od... do.... .
Niniejszym informujemy jednoczesnie ze zadanie kompensacji strat materialnych przekracza poziom YYYY do ktorego decyzja moze zostac podjeta przez Komedianta Rejonowego, i w zwizazku z powyzszym odmawiamy wyplaty zadania.
Przypominamy ze przysluguje Panu Prawo dochodzenia odszkodowania na drodze cywilnej.

Wiec, drogie moje matolki w Polsce, uprzejmnie donaszam ze i owszem, zarowno mnie stac jak i mam ochote zeby dochodzic odszkodowania na drodze cywilnej.
Swoja droga: NIE, nie zamierzam wyludzac kasy od polskiego podatnika.
sprawa cywilna zostala zalozona przeciwko konkretnym osobom:
- polucjantom;
- dziennikarzom prorzadowej gadzinowki ktorzy opublikowali fake (ale z prawdziwym wizerunkiem) bez sprawdzenia danych;
- Panu Komediantowi (AKA CLOWN);

Tak wiec towarzyszu (oczywiscie pisze do Wasci w przenosni, jestes, niejako, uosobieniem "ducha" prostytutek na uslugach maffii rzadzacej w RP), przegieliscie i zmusiliscie mnie do znalezienia drogi odszkodowawczej BEZ narazania na szkoda Polskiego podatnika i wielkie DZIEKI WAM za to.

I jestem w stanie zedrzec ostatnie gacie Obsrajmajtka aby dowiesc swoich racji ( tym bardziej ze moj obecny pracodawca sie wkurwil do kwadratu: raz ze mnie ktos probowal podkupic (thanks, salary increase is welcomed) a dwa ze jakies niepelnosprawne umyslowo pajace na uslugach PiSu opublikowaly moj wizerunek co jest przeciwko bezpieczenstwu narodowemu UK oraz US (taka praca laczona dla dwoch krajow).

Podsumowujac... Ariel? OMO? nie wiem co tak Wasci mozg wypralo ale skuteczne jest, poprosze o info.

PS: moj wujek, Alojzy Skleroza, wlasnie mi przypomial: jako "jeden z najgrozniejszych przestepcufff wojewodztwa" bylem, jako jedne z trzech (i w tym temacie moja wiedza, co przyzjane bez bolu, jest nader ogranoczona) Polakow obecnych na kilku spotkaniach COBR....

PiS: Przywlaszczymy i Spierdalamy.
Nom, bede was, towarzysze, szukal. I z czystej osobistej frajdy bede kwestionowal rachunki bankowe, powiazania, nieruchomosci i inne takie, podejrzewajac powiazania z kacapia.
Jaki Wam w Ziobre.
 
Ostatnia edycja:

pstrykoff

Bardzo aktywny
Dołączył
5 Maj 2015
Posty
676
Reakcje/Polubienia
879
Hmmm... zobaczymy co i jak z brytyjskimi sedziami, co bedzie o tyle smieszne ze po brexicie...

....Podsumowujac... Ariel? OMO? nie wiem co tak Wasci mozg wypralo ale skuteczne jest, poprosze o info....

...PiS: Przywlaszczymy i Spierdalamy...
Towarzyszu (widzę, że do takiego zwrotu Waści się przyzwyczaił, to nie chcę tej maniery - zapewne z tradycjami, a jakże - zaburzać) jeżeli ktoś tu ma wypraną pewną część ciała, którą zazwyczaj nosi się między uszami, to w łatwy sposób towarzysz go odnajdzie - wystarczy spojrzeć w lustro.
Dodam tylko (to nie koniecznie do towarzysza, aczkolwiek nie wykluczone), że zazwyczaj dzisiejsi frustraci posiadający zarazem kłopoty z pamięcią, i nie tylko z nią, odnajdują całą Patologię Obywatelską i tym podobną lewiznę, kiedy zobaczą swe zwierciadlane odbicie.
 
Do góry