Świąteczny Konkurs! Acronis True Image 2016

Status
Zamknięty.

guardian

Bardzo aktywny
Administrator
Dołączył
7 Luty 2015
Posty
262
Reakcje/Polubienia
12
Miasto
Cyber Space
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


site_logo.gif


We (at) Programy Za Darmo are very pleased to announce our Acronis True Image 2016 giveaways!

logo.png


Firstly I would like to once again thank my good friend at Acronis for your kind generosity for donating 7 x Acronis True Image 2016 licenses

Protect your digital life with the #1 backup solution

9fOtA6n.png


5rImIKc.png


fJkIKyA.png


JU1vW3n.png


_________________________________________________________________________________________________________________________________________

To participate please follow these 3 simple GOLDEN RULES

1. You must be a registered member here on Programy za darmo

2. To ensure all who are entering our giveaways are actually contributing members to our forum
you MUST have submitted at least 3 posts to enter (not including giveaways or in freebies) (we will be checking)

3. Please comment below (comments are welcome in both Polish or English)

• ‘What is your most favourite feature of Acronis True Image 2016 ?’


To enter this contest you must comply with these above simple conditions to be considered as a valid entry.

Only one entry per member is permitted..

Winning member’s names will be selected by random.org and once winner’s names have been posted winner's will only have 2 days to PM me to claim their prize and if I do not receive your PM within specified timeframe your win will be forfeited, sorry no excuses will be considered.

You will only receive a PM from me containing your license key once and only if you have claimed your prize within specified timeframe.

The Giveaway ends on Thursday 24th December 2015.

good luck good people ...We wish you a Merry Christmas and a Merry Festive season to ALL :papież
 

memnon

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Luty 2014
Posty
1637
Reakcje/Polubienia
3953
Re: Konkursy! Acronis True Image 2016 (Christmas Giveaway)

Cześć :)
Dziękuje za zorganizowanie konkursu na ten wspaniały soft .
I oczywiście za możliwość wzięcia w nim udziału.
Moją ulubioną cechą , funkcją programu Acronis True Image w najnowszej wersji czyli 2016 jest
Try & Decide . Jej nazwa mówi właściwie wszystko . Możemy testować oprogramowanie czy ustawienia konfiguracyjne
komputera a potem zdecydować czy chcemy zachować zmiany .
Pozdrawiam i życzę Wesołych Świat :)
 

artoor

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
1157
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Częstochowa
Frankly speaking - I woudn't join this giveaway as I've been using another reliable solution, however, there is one thing that Acronis has and my current backup software hasn't - namely - mentioned by memnon Try & Decide feature. I find it very useful and interesting - all the more reason when I want to test some software and I'm not actually sure if I need it for good or just for a short period of time. That is why I appreciate Acronis team have restored Try & Decide and I do join this contest.

Thank you to Guardian and thank you to Acronis team!
 
A

Anonymous

The most favorite feature of Acronis True Image 2016 that I like this is that it offers a very intuitive and convenient backup workflow.
Strong collection of features in one place. Backup, Disc Image Creation and Clone disc is a nice collection of tools to have in one package.
Thank you Guardian and Acronis team for organizing this great competition.
 

senior38

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
1629
Reakcje/Polubienia
238
Miasto
Świętokrzyskie
Świetny program i konkurs.Używam w tej chwili acronisa w wersji 2013 którego kiedyś kupiłem okazyjnie,chętnie spróbuję najnowszej wersji.Dziękuję i pozdrawiam ofiarodawców.
 
A

Anonymous

Dziękuję za konkurs.Program jest świetny.Kupiłem kiedyś wersję 2011.Niestety nie działa na W-8.1 i bardzo chciałbym zdobyć licencję nowej wersji Acronisa.Serdecznie pozdrawiam.
 

piotr8989

Bardzo aktywny
Dołączył
24 Wrzesień 2012
Posty
137
Reakcje/Polubienia
3
Kurczę liczę, że może się w końcu uda. Nie mam żadnego programu do backupu danych, Acronis z opinii znajomych jest mega fajnym programem do tego typu spraw i mam nadzieje, że może w końcu uda się zdobyć do niego licencję. Szacun za zorganizowanie konkursu. Pozdrawiam :ok
 

wcpicker

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Grudnia 2012
Posty
954
Reakcje/Polubienia
121
Miasto
Łódzkie
Program legenda, wszędzie chyba zachwalany, dlatego chciałbym wygrać licencję.
Dziękuję za zorganizowanie konkursu
 

dong

Świeżak
Dołączył
1 Marzec 2011
Posty
32
Reakcje/Polubienia
11
Aby móc się wypowiedzieć na temat ulubionej funkcji Acronis True Image 2016, najpierw musiałbym go poznać. :)
Pozdrawiam.
 

alberto

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
2057
Reakcje/Polubienia
209
Jakoś tak się złożyło,że nigdy nie miałem okazji zainstalować i używać Acronisa.
"Protect your digital life with the #1 backup solution" brzmi hasło. No i jest okazja,z której chcę skorzystać, więc biorę udział w tym konkursie na świetny program do robienia kopii zapasowych.
Mój ulubiony feature to Try&Decide.

Thanks guardian for the contest! :dziękuję
 

fiodor99

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
24 Listopad 2011
Posty
870
Reakcje/Polubienia
86
Miasto
25° 47' N 80° 13' W
I_want_you.jpg
ATI2016

Obecnie jestem bez solidnego backupa, więc ten byłby jak znalazł :zawsty . Czytałem, że jest ceniony za szybkość tworzenia i przywracania kopii oraz dużą niezawodność. Jak wygram ocenię :dziwak

images
guardian
 

Leszek55

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
234
Reakcje/Polubienia
249
Program No.1 z serii backup-ów potem długo nic i reszta.Zalety-mnogość ustawień i możliwości robienia kopii począwszy od całych dysków-partycji-plików,co komu pasuje i jest potrzebne- na koniec weryfikacja poprawności i można być spokojnym o swoje cenne dane.Można by długo i dużo o zaletach ale skrócę do tego że mimo wielu testów podobnych programów, zawsze wracałem do Acronis w postaci czy to zakup wersji 2013 PL czy też ratowanie się wersjami zubożonymi ale za to darmowymi jakie są dla posiadaczy dysków Caviar czy Samsunga..Oczywiście dodatkowe oprogramowanie też jest super ale u mnie główne zastosowanie to szybki backup bezpieczeństwa i radość z szybkiego i poprawnego odzysku ! Biorę udział w każdym konkursie dotyczącym Acronis True Image może kiedyś się uda- a zawalczyć warto bo program to perełka ! Pozdrawiam i dzięki za taki konkurs.
 

wwd

Bardzo aktywny
Dołączył
22 Styczeń 2012
Posty
362
Reakcje/Polubienia
257
Witam.
Kiedyś używałem ATI ale skończyła mi się licencja, wg mnie to najlepszy program do backupu danych. Może uda się wygrać :)
 

FARMER

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
948
Reakcje/Polubienia
4
Miasto
Piernikowo
Na pewno moją ulubioną cechą tego programu jest Acronis Secure Zone . Jest to ukryta partycja na której tworzymy kopię systemu . Drugą cechą ,którą cenię jest Try & Decide , która pozwala nam testować dowolne programy bez zaśmiecania komputera, po pewnym czasie pyta się czy chcemy zachować zmiany i program testujący czy nam się nie podoba i wracamy do punktu sprzed testowania. Dziękuję za wspaniały konkurs . :dziękuję

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

For sure my favorite feature of this program is the Acronis Secure Zone. It is a hidden partition on which we create a copy of the system. Another feature that I appreciate is the Try & Decide feature, which allows us to test any program without cluttering the computer, after some time asking if we want to save the changes and testing program if you do not like and go back to a point before testing. Thank you for the great contest. :dziękuję
 

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
3505
Reakcje/Polubienia
857
Miasto
Boogie Street
Czekałam na ten konkurs! Dziękuję guardian! :dziękuję

All backups created with Acronis True Image can be mounted as virtual drives, so it is possible to inspect the contents of the disk and its modifications. I like also the support of various modes backing: incremental or differential.
 
Status
Zamknięty.
Do góry