7-Zip - wersje rozwojowe

Dozamet1

Bardzo aktywny
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
732
Reakcje/Polubienia
1
Miasto
Nowa Sól

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36198
Reakcje/Polubienia
25314
Miasto
Trololololo
Re: 7-Zip Beta

7-Zip 9.16 Beta
7-Zip now supports files that are larger than 8 GB in TAR archives. - NSIS support was improved. - Some bugs were fixed. - New localizations: Hindi, Gujarati, Sanskrit. 7-Zip now supports BZip2 method in NSIS installers. 7-Zip now can extract identical files from NSIS installers.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36198
Reakcje/Polubienia
25314
Miasto
Trololololo

Ponury Rumcajs

Bardzo aktywny
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
444
Reakcje/Polubienia
75
Miasto
Rzacholecki Las :D
Re: 7-Zip Beta

Program jest znakomity, nie raz otwierał archiwa .rar, których sam WinRar rozpakować nie potrafił, bo wywalało błędy. Od niepamiętnych czasów używam i sprawdza się bardzo dobrze jak na darmowy program. Miło by jednak było gdyby twórcy 7Zip dali się przekonać do nieco unowocześnienia interfejsu oraz wprowadzili możliwość dodawania danych naprawczych (ale to już jak coś pewnie w wersji PRO, jeśli takiej kiedykolwiek dane będzie się ukazać).
 

joa87

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Październik 2010
Posty
464
Reakcje/Polubienia
129
Miasto
Szczecin
Re: 7-Zip Beta

Też uważam, że ten program jest bardzo dobry. Czasami radzi sobie z archiwami, którym nie dają rady UlitmateZip i AllZip. 7-zip jako jedyny potrafi rozpakować themepack i dzięki temu mogę zainstalować style wizualne, które są uszkodzone. Mimo, że to jest wersja beta, nie sprawia wcale problemów.
 

Naits

Bardzo aktywny
Dołączył
7 Wrzesień 2010
Posty
932
Reakcje/Polubienia
6
Re: 7-Zip Beta

7zip jest świetny i darmowy :) ale nadal lubie Winrara i pewnie bym go używał nadal gdybym miał licke na niego
 

joa87

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Październik 2010
Posty
464
Reakcje/Polubienia
129
Miasto
Szczecin
Re: 7-Zip Beta

Ja z kolei bardziej lubię UltimateZip- mam licencję na pełną wersję. Jednak czasami są takie archiwa, które może rozpakować tylko 7-zip.
 

joa87

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Październik 2010
Posty
464
Reakcje/Polubienia
129
Miasto
Szczecin
Re: 7-Zip Beta

Czy to normalne, że podczas instalacji najnowszej wersji tego programu, pojawia się informacja, że plik explorer.exe wymaga uaktualnienia i trzeba go wyłączyć? Nie wiedziałam co zrobić i kilka razy kliknęłam na ignoruj i w końcu udało się zainstalować ten program.
 
Do góry