Abelssoft CleverPrint 2012 Pro za darmo !

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36317
Reakcje/Polubienia
25423
Miasto
Trololololo
CleverPrint 2012 – to bardzo przydatna aplikacja dla posiadaczy drukarek komputerowych, program pozwala zaoszczędzić czas oraz materiały eksploatacyjne dzięki zapewnieniu pełnej kontroli nad procesem wydruku ze wszystkich aplikacji Windows. :D

CleverPrint 2012 – pozwala dodać znaki wodne, tekst , zdjęcia do wydruku i inne.

Oczywiście program przyda się także osobom które nie posiadają sprzętu drukującego , zamiast na papier możemy „drukować” do plików PDF ,bmp , gif, jpg, png, tif i wielu innych.

Program jest w języku Angielskim.
http://programyzadarmo.net.pl/abelssoft-cleverprint-2010-za-darmo-2/
 

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
Witam !

Fajny program , prośba do Kolegi Emmersa o magiczną instalkę :)
 

luger

Bardzo aktywny
Dołączył
18 Styczeń 2011
Posty
169
Reakcje/Polubienia
32
Miasto
Poznań

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
luger napisał:
Magiczna instalka

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Ważna do godz. 9:00 dnia 2012-09-06

No tak , kolega nie w temacie :jezyk , choć ta instalka też w jakiś sposób jest magiczna pojawia się a po pewnym czasie znika :dziwak

Mi chodzi o taką , która jest i będzie to dopiero magia :dziwak
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2237
Reakcje/Polubienia
789
Miasto
Hajnówka
Magic Instalator:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Bardzo bym prosił o sprawdzenie czy instaluje dokładnie to co jest potrzebne do prawidłowego działania programu...
nn.jpg

...Pozdrawiam
 

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
Instaluje się poprawnie , kiedy już instalacja dobiegła końca , kliknąłem na ikonę programu i wtedy pojawiło się info że mam odblokować pełną działalność programu , przez wpisanie imienia i nazwiska oraz podać maila a otrzymam kod odblokowujący program . Wpisałem co trzeba kliknąłem i okazało się że nie muszę żadnego kodu wpisywać okno zniknęło i mam wersję PRO
To chyba okay :)
:klawik.
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2237
Reakcje/Polubienia
789
Miasto
Hajnówka
Pewnie tak...U mnie okno rejestracyjne się nie pojawiło, program zadziałał od razu.ALe reakcja jednego systemu nie jest obiektywna. Nie chodzi zresztą o rejestrację programu, bardziej o instalację dodatkowych bibliotek. Oryginalnie są ściągane i instalowane pliki językowe, niemieckie Net Framework tylko nie rozumiem w jakim celu. Sprawdzę jeszcze jak to jest w świeżo postawionym systemie na maszynie wirtualnej.Muszę też zapoznać się bliżej z tym programem bo wygląda na interesujący i przydatny. Szkoda tylko, że jedynie na plikach PDF , bo nie mam drukarki.
 

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
Po dłuższej chwili muszę stwierdzić że chyba coś nie tak i program nie działa poprawnie / chodzi o tę konkretną instalkę / co do bibliotek mam wszystkie frameworki .
Usiłuję wczytać do programu tekst z Worda w celu wydruku i nic :nea
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2237
Reakcje/Polubienia
789
Miasto
Hajnówka
Analizując dwie wersje programu:Demo i GOTD (Pro) odkryłem różnice. Są tylko w 3 małych plikach. Wystarczy więc pobrać instalatorze strony producenta, zainstalować program i nadpisać te 3 pliki . Zrobiłem z nich samorozpakowujące się archiwum. Proszę wypróbować, archiwum domyślnie wypakowuje się do Program Files\CleverPrint ale ścieżkę można zmienić przed wypakowaniem.
cp2.jpg


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
I to cała tajemnica tego programu. Pozdrawiam
 

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
Emmers napisał:
Analizując dwie wersje programu:Demo i GOTD (Pro) odkryłem różnice. Są tylko w 3 małych plikach. Wystarczy więc pobrać instalatorze strony producenta, zainstalować program i nadpisać te 3 pliki . Zrobiłem z nich samorozpakowujące się archiwum. Proszę wypróbować, archiwum domyślnie wypakowuje się do Program Files\CleverPrint ale ścieżkę można zmienić przed wypakowaniem.
cp2.jpg


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
I to cała tajemnica tego programu. Pozdrawiam

Dzięki :dziękuję
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2237
Reakcje/Polubienia
789
Miasto
Hajnówka
Od dwóch dni próbuję załadować jakikolwiek plik do tego programu i nie potrafię, albo jestem aż tak tępy, że nie potrafię z tego programu skorzystać, albo do prawidłowego działania potrzebna jest obecność podłączonej drukarki. Czy może ktoś mnie oświecić...
 

pkolasa

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Kwiecień 2011
Posty
230
Reakcje/Polubienia
8
On chyba po prostu nie instaluje w wypadku magicznej instalki sterownika drukowania w Windows. W takim wypadku powinna pojawić się dodatkowa drukarka, a jej nie ma.

Działa jak zrobimy tak: zainstalujemy demo z Abelssoft

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
(lżejsze, na szczęście, tylko około 50 MB), po czym wypakujemy do folderu aplikacji pliki od Emmersa z tego archiwum .exe. Wtedy powinien się aktywować. Gdyby nie, myślę, że nainstalowanie magicznej instalki na demo a potem jeszcze wypakowanie powinno pomóc.

Zaś co do przesyłania - u mnie śmiga, drukuje na drukarkę Cleverprint z Worda, tu na przykładzie starych dziejów, czyli bibliografii z matury:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Do góry