Grafika ACDSee Pro za darmo

lugger

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Wrzesień 2010
Posty
649
Reakcje/Polubienia
1423
Na te wszystkie promo z PC Magazin pięknie wchodzą polskie nr tylko trzeba podać kierunek na początku 0048 i esemesiki z kodem lecą aż miło :p
Frantic tylko tu nie masz możliwości podać 0048 bo na rozwijanej liście dostępnych prefiksów są tylko te przedefiniowane.

Na podaną stronkę Camela niestety nie otrzymałem, chociaż widzę, że ktoś tam otrzymał code. Próbowałem go wpisać, ale niestety chyba są one o charakterze indywidualnym.
 
Ostatnia edycja:

rafalp86

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2011
Posty
916
Reakcje/Polubienia
446
Wszystko działa i klucz dostałem na polski numer :dancingPodajemy własny numer telefonu tylko trzeba zrobić tak:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
i przychodzi kod z hasłem. Czy z wersja eng działa tego jeszcze nie wiem.
 
Ostatnia edycja:

rafalp86

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2011
Posty
916
Reakcje/Polubienia
446
Dzięki tylko, że brakuje instalatora w wersji choćby English lub Deutsch + spolszczenie.
 
Ostatnia edycja:

FrantiQ

Bardzo aktywny
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
316
Reakcje/Polubienia
229
en -
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

de -
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


1. instalujesz wersję angielską i nie uruchamiasz kopiujesz piki exe i zawartość katalogu 1033 w bezpieczne miejsce,
2. odinstalowujesz np RegOrganizerem i czyścisz rejestr
3. Instalujesz wersję niemiecką i rejestrujesz
4. Nadpisujesz pliki exe tymi z angielskiej wersji i wgrywasz cały katalog 1033 lub nadpisujesz zawartość katalogu 1031 zawartością katalogu 1033 *
(katalog 1033 zawiera dll z angielską wersją, 1031 z niemiecką)
* ( nie pamiętam teraz jak było niech ktoś sprawdzi bo to działało na poprzednich wersjach a ja mam ACDSee Ultimate )
sprawdźcie pierw z tymi katalogami 1033 i 1031, jak nie zatrybi podmieńcie exe w głównym katalogu
 
Ostatnia edycja:

rafalp86

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2011
Posty
916
Reakcje/Polubienia
446
Wystarczy tylko podmienić pliki z folderu 1033 i wkleić do 1031 i mamy wersje Angielską. Ale jest pewien szkopuł bo licencja ważna tylko 1 rok i 2 dni.
 

hakah

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Listopad 2013
Posty
341
Reakcje/Polubienia
159
Can any member help me to get the SMS code? Thanks for the assistance!
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19231
Reakcje/Polubienia
56016
Ostatnia edycja:
Do góry