KonkursPZD Acronis True Image 2019

Status
Zamknięty.

ORGANIZAT0R

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
7 Luty 2012
Posty
980
Reakcje/Polubienia
595
3e0yu79.png


Do wygrania 5 licencji na najnowszy Acronis True Image 2019!

Acronis True Image to bardzo dobrze znany program do tworzenia obrazów dysków twardych bądź wybranych partycji. Nie tak dawno ukazała się najnowsza wersja Acronisa oznaczona jako 2019. Dzięki ekipie Acronis, użytkownicy PZD mogą wygrać 5 licencji na ten program.



simple-interface-en%402x_1.png


Niektóre z funkcji ATI 2019

bRE3VKE.jpg

h26I9DO.jpg



Link do strony producenta:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Zasady konkursu :
1.Napisz w kilku zdaniach dlaczego chcesz wygrać Acronis True Image 2019.
2. Komentarz w języku Polskim lub Angielskim.
3. W konkursie mogą brać udział użytkownicy którzy zarejestrowali się przed ogłoszeniem konkursu.
4.Zakończenie konkursu odbędzie się dnia 09.10.2018.



Osoby która otrzymają licencje, zostaną wylosowane poprzez portal random.org

Zgłoszenia niezgodne z zasadami konkursu zostaną usunięte
 

dagro

Świeżak
Dołączył
30 Listopad 2010
Posty
33
Reakcje/Polubienia
2
Od dawna nie robię kopii zapasowych, ale zawsze chciałem. Nawet kilka razy kiedyś skorzystałem, czas robi swoje, więc myślę że taki program może mi się przydać.
 

Leszek55

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
232
Reakcje/Polubienia
240
Konkurs wart uczestnictwa bo program ścisła czołówka, "gada po naszemu" co wielu użytkownikom ułatwi obsługę. Posiada w swoim składzie kilka narzędzi nieodzownych przy robieniu kopii zapasowych dysków-partycji-plików oraz jeszcze kilka opcji niekoniecznie-koniecznych :) z których można nie korzystać ale zrezygnować nie da rady,mnie to nie przeszkadza więc zgłaszam się do wyścigu ponownie-dzięki za konkurs.
 

malolitraz

Nowy użytkownik
Dołączył
23 Grudnia 2013
Posty
0
Reakcje/Polubienia
1
Acronis True Image to super program do kopiowania/klonowania/backapu dysków/partycji. Z tym programem odzyskanie systemu po awarii/zawirusowaniu to 5 min roboty. Z ATI nawet dla niezaawansowanego użytkownika przywrócenie systemu to Pikuś pan Pikuś :)
 

withit

Świeżak
Dołączył
21 Luty 2015
Posty
26
Reakcje/Polubienia
14
kiedyś używałem wersji bezplatnej, kastrata do dysków wd, chętnie przygarnę wersję full, bo Acronis True Image,to dobry program do backapu.
Tworzenie kopii to przecież podstawa, aby uniknąć ewentualnej utraty systemu i aplikacji.
 

jan13

Bardzo aktywny
Dołączył
16 Lipiec 2010
Posty
214
Reakcje/Polubienia
19
Acronis True Image 2019 chcę wygrać bo moim zdaniem to najlepszy program do tworzenia kopi zapasowych.
Mimo wielu funkcji obsługa programu jest prosta.
Istotna zaleta to niezawodność działania a to najważniejsze w programach tego typu.
Mam sporo wrażliwych danych i tworzenie kopi zapasowych marginalizuje ich utratę
 

Orion

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
552
Reakcje/Polubienia
330
Miasto
somewhere in cyberspace....
Ja korzystałem z opartej na acronisie wersji programu do backupu dla dysków Seagate (o ile dobrze pamiętam nazywał się seagate disc wizard). Niestety ta okrojona wersja nie ma za wielkich możliwości. Próbuję zawalczyć o ten program bo znam go z wersji która lata temu pojawiła się w jakimś czasopiśmie, Niestety tamta wersja nie działała na nowszych wersjach systemu. Nauczony własnymi doświadczeniami wiem jak ważne są regularne kopie zapasowe i ile to czasu oszczędza w razie awarii. Dlatego zgłaszam się do konkursu, moze mi szczęście w losowaniu dopisze.
 

hmmkot

Wygadany
Dołączył
16 Październik 2012
Posty
97
Reakcje/Polubienia
50
a ja chciałbym wygrać nową wersję ze względu na to, ze z wersją 2018 osobiście rozmijam się jeśli chodzi o interfejs, w starszych wersjach można było dużo łatwiej przywrócić system oraz podejrzeć pliki - w wersji 2018 jest to tak nakręcone, że człowiek klika 2x więcej niż w starszych. Plus w wersji 2018 poprawili możliwość wyłączania rzeczy odnośnie interfejsu. Ogólnie Acronis True Image to jeden z najlepszych programów do backupów.
 

Lipka222

Nowy użytkownik
Dołączył
19 Wrzesień 2015
Posty
6
Reakcje/Polubienia
7
Używałem wielu programów do tworzenia kopi systemu. Wiele z nich spisuje się nieźle ale Acronis True Image to król backupu. Dlatego warto Go mieć w swoich zbiorach niezbędnych programów.
 

damien76

Wygadany
Dołączył
19 Sierpień 2010
Posty
65
Reakcje/Polubienia
22
Thanks for this contest. The best feature from the last 2018 version is the ransomware protection of all Acronis files. Not only the image/backup files but the program files also. The new ransomware protection employs a behavioral HIPS to protect all Acronis files and what better protection to have because if ever a ransomware penetrates the user's security setup he is assured that all Acronis files are protected and safe. From what I hear from those who were part of the Beta the imaging and backup is also faster and image files and backups are smaller in size. Definitely an improvement from Acronis! please count me in! Thank you ORGANIZAT0R!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2183
Reakcje/Polubienia
2555
Miasto
Kraków
Tworzenie kopii zapasowych to podstawowa operacja dla średnio zaawansowanego użytkownika PC. Bez tej umiejętności bardzo szybko osiwiejemy (o ile nie jesteśmy łysi :kwiczy2). Dobre, sprawdzone, intuicyjne narzędzia to podstawa udanej operacji. Acronis True Image nie jest już tym samym narzędziem jakim był w wersji ATI 2014. Interfejs programu został mocno przeładowany nie potrzebnymi elementami (to moja opinia). Na szczęście narzędzie Boot pozostało w niezmienionej formie i cały czas działa bardzo dobrze. Używam starszej wersji i chętnie skorzystam z możliwości wygrania ATI 2019.
 

grr

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
548
Reakcje/Polubienia
96
Thanks ORGANIZAT0R for the giveaway.

I want to win Acronis True Image 2019 as I like the new feature of Virtual Environment Support. Also the Anywhere Access feature allows drilling down to individual file(s) in the cloud for restore purpose. This serves dual purpose of not only having data backed up to cloud for anywhere access, but also to restore data/image in case of any failure.

Thanks,
Grr
 

vitio

Bardzo aktywny
Dołączył
4 Styczeń 2012
Posty
188
Reakcje/Polubienia
119
Wiem jak ważne jest posiadanie kopii zapasowych a Acronic True Image to bardzo dobry program do ich tworzenia. Z kopii można odzyskać nawet pojedyncze pliki. Kopia może zacząć tworzyć się automatycznie po podpięciu dysku USB, an który kopia ma trafić lub może dziać się to według harmonogramu. Ze swojej kopii zapasowej można utworzyć wirtualną maszynę do testowania programów. Nowością, która mnie też zaciekawiła, jest uwzględniona ochrona przed ransomware coraz częściej czyhającym w sieci.
Kiedyś korzystałem z wersji dołączanej do dysków Western Digital. Jednak to zupełnie nie to co pełna wersja. Dlatego zgłaszam się do tego konkursu i dziękuję za ten konkurs.
 

Trane

Świeżak
Dołączył
23 Luty 2013
Posty
31
Reakcje/Polubienia
8
Kupiłem kilka lat temu wersję 2014 i ponieważ program całkowicie spełnił moje oczekiwania, nabyłem wersje 2015 i 2017. Sprawdziłem wiele programów do tworzenia kopii zapasowych, jest ich sporo, w tym darmowe, ale ATI według mnie wyznacza najwyższy poziom w tej kategorii, więc chętnie zobaczę jak działa najnowsza wersja:)
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2235
Reakcje/Polubienia
788
Miasto
Hajnówka
Korzystam na swoim kompie z wersji 2014 ale...Program jest 32 bitowy a mam na nowym sprzęcie 64 bitowy system, Wersja 2014 nie daje sobie rady z interfejsem UEFI , który zastąpił BIOS w kompie. Nie wiem czy nowa wersja ATI 2019 jest tak przejrzysta jak 2014 ale ze względów wymienionych powyżej chciałbym ją mieć i dlatego startuję w tym konkursie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry