KonkursPZD Acronis True Image 2019

Status
Zamknięty.

Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
38054
Reakcje/Polubienia
34023
Podziękowania dla organizatorów!
O regularnym wykonywaniu kopii zapasowej powinien pamiętać każdy użytkownik komputera.
Program Acronis True Image to cieszący się bardzo dobrą opinią soft z górnej półki do wykonywania i przywracania kopii zapasowych ,klonowania dysków itp.
Liczę na łut szczęścia i tego samego życzę wszystkim uczestnikom konkursu!
 

arlid

Świeżak
Dołączył
10 Październik 2015
Posty
23
Reakcje/Polubienia
4
Jeden z najpiękniejszych programów do robienia kopii. Intuicyjny, skuteczny,, lecz przede wszystkim bezpieczny. Świetnym uzupełnieniem jets harmonogram kopii czy tworzenie automatyczne po podpięciu dysku zewnętrznego. Nie zawsze mam go wpiętego w komputer, a teraz muszę wymuszać to ręcznie. Niezmiernie ułatwiłoby to pracę :) Program poznałem w wersji bodajże 2010, lata temu i od tamtej pory co jakiś czas zerkam na jego dynamiczny (choć tak może się nie wydawać) rozwój. Świetny soft, warty i godny polecenia.

Pozdrawiam i dziękuję za konkurs :)
 

wwd

Bardzo aktywny
Dołączył
22 Styczeń 2012
Posty
362
Reakcje/Polubienia
257
Wielkie podziękowania dla @ORGANIZAT0R za super konkurs jak i również dla firmy Acronis za dostarczenie licencji.
Używałem Acronis True Image w wersji 2017, dopóki licencja nie wygasła.
Jest to numer 1 w temacie backupu i bezpieczeństwa danych.
Niezawodny i stabilny program, używany wielokrotnie nigdy nie sprawił mi problemu (z wyjątkiem przypadku gdy sam źle zaznaczyłem opcje przywracania mbr i nie mogłem uruchomić systemu po recovery).
Bardzo chciałbym wygrać licencje by móc używać go dalej :)
 

senior38

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
1629
Reakcje/Polubienia
238
Miasto
Świętokrzyskie
Serdecznie dziękuję za konkurs w którym biorę udział.Program chyba najlepszy ze wszystkich do wykonywania kopii zapasowej.Używam wersji 2013 jestem bardzo zadowolony,ale chętnie spróbuję najnowszej wersji.
 

hakah

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Listopad 2013
Posty
341
Reakcje/Polubienia
159
Thanks for the giveaway !
Acronis True Image 2019 is a backup and restore tool which can save your valuable data while providing you with backup and restore functions. It is now reckoned as the best backup software which can surely protect your files and system.
Best features of the software are :
1. Backup process: simple backup of files or image of entire system.
2. Data restoration: operative even when Windows is unbootable.
3. Try & Decide Mode: allow you to make changes to the system and discard them at system restart.
4. Virtues Drives Mounting: enabling contents checking and data copying.
5. Advaced Settings: split, validate and encrypt backups, create exact copy of whole partition, insert comments,
shut down computer, adjust compression level, send email notifications, create exclusion
lists etc.
6. Backup & Conversion Settings: import/export backup settings from/to ZIP files and convert Acronis backup
to Windows or vice versa.
With those best features provided, I am anxious to win this license and have a test of it.
 

dinosaur07

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Marzec 2016
Posty
125
Reakcje/Polubienia
300
Thanks a lot for the giveaway @ORGANIZAT0R. Acronis is definitely one of the best backup software on the market. With the newly added anti-ransom module it protects the backups from ransomware as the latest and newest threats that can hit our PCs. I also like the fact that it doesn't take much time to create a backup and also to restore the system this making it a reliable software. Count me in to the draw. Thanks.
 

Don Pedro

Wygadany
Dołączył
1 Styczeń 2017
Posty
94
Reakcje/Polubienia
108
Biorę udział w tym konkursie, ponieważ obecnie tworzę kopie zapasowe ważnych danych raz w miesiącu, dzięki wbudowanemu w system narzędziu. Ów program bardzo przydałby mi się, ponieważ tworzyłbym kopie zapasowe znacznie częściej, w wyniku czego mniej bałbym się ataków ze strony oprogramowania typu ransomware. Dodatkowo program wspiera środowisko wirtualne i tworzenie kopii zapasowych w chmurze.

Dziękuję bardzo za konkurs i możliwość udziału w nim!
 

michelx

Nowy użytkownik
Dołączył
30 Czerwiec 2011
Posty
8
Reakcje/Polubienia
0
Miałem ten program z roczną licencją w wersji 2014. Podobała mi się jego prosta obsługa i możliwości robienia kopii. Chętnie bym sobie go przetestował na moim win 10. Akurat kupiłem dysk ssd więc potrzebuję programu do przeniesienia windowsa na ten dysk. Szczęścia i powodzenia życzę wszystkim uczestnikom.
 

flyingcrocodile

Nowy użytkownik
Dołączył
9 Marzec 2018
Posty
2
Reakcje/Polubienia
12
Backups are an essential part concerning the ways that you can protect your data. Especially if you have a lot of of sensitive infos on your Pc. Acronis is a well known and established company in that area. Often used in businesses to protect data. Acronis true image is sure to give you complete satisfaction when you need good and efficient backups, fast!

Thank you for this giveaway.:ok
 

jawdar

Bardzo aktywny
Dołączył
30 Lipiec 2012
Posty
217
Reakcje/Polubienia
21
Bardzo dobry program do robienia kopii i nie tylko !.Miałem go w starszej wersji i w razie potrzeby mnie nie zawodził.Dlatego chciałbym go mieć w najnowszej wersji.Zyczę wszystkim powodzenia w konkursie.
Thank you for this giveaway
 

tregs_beales

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Czerwiec 2017
Posty
251
Reakcje/Polubienia
634
Thanks for this generous giveaway!
During the trial version you can test the software unlimited for 30 days. At least I do not notice anything yet. I used it on Windows 10 Home 64bit. The software actually does much more than just make backups. Clone Disk is back, but does not work in the trial.
- Acronis Active Protection (protection against ransomeware)
- Acronis Rescue Media Builder (Creates a bootable media to restore the backups without OS) Created a bootable USB stick with Windows PE with Acronis plugin. And this boots even perfectly with / over UEFI start. My old backup programs could not do that.
- Parallel Access (access the PC with the mobile phone)
- Try and Decide (almost a "nothing is saved" option, to try out various system interventions)
- div. System Cleanup Tools
- Acronis Secure Zone (creates an encrypted secure virtual disk)
and still some other times more, sometimes less meaningless additional tools

Actually nice. If you make a backup of what goes on during the operation, create a bootable medium, and then the Acronis software is actually meaningless. To restore one has indeed the created medium. And the backup is done too. And as I've seen, even if you want to make a backup again, the option is also included on the created medium. Its a good market leading backup app with added ransomware protection. So I'd love it.
 

Robjan

Nowy użytkownik
Dołączył
22 Grudnia 2012
Posty
3
Reakcje/Polubienia
2
I would like to win Acronis True Image 2019 because in my opinion ATI 2019 is the best, fast and reliable backup software, cloning, etc. I've used Acronis in the past to move a partition with an operating system to a second computer. Now have been added some very nice features. I am interested in its ransomware protection component. Thank you for the giveaway and the creators of the program for the effort made to improve the program.
 

dhruv2193

Bardzo aktywny
Dołączył
5 Styczeń 2017
Posty
119
Reakcje/Polubienia
217
Acronis True image features end-to-end encryption, Mobile Backup and Recovery, Back Up to the Acronis Cloud and many more features which make it top notch when it comes backing up data. I also like its self-explanatory, easy to use and navigate interface and functions.
 
E

eufrasiox

I like acronis
because it is very reliable
other programs fail
acronis no,
I use acronis 2015
but that version does not see the most modern ssd disks
version 2019 can see all ssd classes
I would like to have it
thanks for the giveaway
 

Banito

Świeżak
Dołączył
16 Lipiec 2010
Posty
12
Reakcje/Polubienia
2
Witam
Według mnie Acronis tworzy nowe standardy tego, jak powinien wyglądać i funkcjonować program do tworzenia kopii zapasowych, na potrzeby takiego użytkownika PC jak ja; Dlatego wariactwem byłoby nie spróbować wzięcia udziału w tak fajnym konkursie ;) Życzę wszystkim wylosowania 4 licencji ;)
Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry