Adobe Photoshop Elements 8 za darmo i po polsku

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2235
Reakcje/Polubienia
788
Miasto
Hajnówka

link do spolszczenia i instalki programu w opisie filmu na YT
program super ...
 

wwd

Bardzo aktywny
Dołączył
22 Styczeń 2012
Posty
362
Reakcje/Polubienia
257
  • You need your Photoshop Elements serial number to use the full version of the product. Need help finding your serial number? Sign in to
    Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
    to find serial numbers for registered products.
    Or, see Find a serial number.
  • If you dont have the serial number, you can install the product and try it for a limited trial duration.
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2235
Reakcje/Polubienia
788
Miasto
Hajnówka
Numer seryjny wykorzystałem do instalacji pochodzi jak wspomniałem z gratisowej wersji PSE dołączanej do oprogramowania niektórych m markowych laptopów, zapisany jest w pliku setup.ini
 

win98

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Marzec 2011
Posty
369
Reakcje/Polubienia
50
Numer seryjny wykorzystałem do instalacji pochodzi jak wspomniałem z gratisowej wersji PSE dołączanej do oprogramowania niektórych m markowych laptopów, zapisany jest w pliku setup.ini

A gdzie jest ten plik setup.ini, w spolszczeniu ?
 

win98

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Marzec 2011
Posty
369
Reakcje/Polubienia
50
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2235
Reakcje/Polubienia
788
Miasto
Hajnówka
Przyznam się również że wszystkie pliki spolszczenia również pochodzą z programu PSE 8 z dodatkowego oprogramowania dołączonego do lapka. Wprawdzie ukryte to wszystko było w partycji Recovery i sprytnie spakowane ale udało się rozpakować równie sprytnym programem 7-zip. Żaden inny program do kompresji i dekompresji nie mógł tego dokonać. Mam oryginalny instalator PSE 8 z Recovery i od razu instaluje program po polsku lib w kilkunastu innych językach do wyboru. Dziwi mnie tylko, że Adobe czy Cyberlink mając polskie wersje językowe dla swoich programów dedykowanych dla producentów laptopów oficjalnie ich nie udostępnia
 

jogobella

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
260
Reakcje/Polubienia
0
witam gdzie to spolszczenie zainstalować bo program zainstalowałem na innym dysku i tam chcę zainstalować owe spolszczenie i klapa
 
Do góry