S

Skasowany użytkownik 6404

Witam wszystkich!
Zainstalowalem 2019/09/18 p.Advanced System Care Pro 12.6 i od instalacji zaczely sie problemy. Mam zainstalowany malwarebytes premium. Zakwalifikowal zainstalowany program wraz z plikami instalacyjnymi i rejestru jako PUPs i malware i przenosi usuwajac czesciowo do kwarantanny. Najdziwniejsze jest to ze gdy postanowilem go odinstalowac /Revo uninstaller/ a pozostalosci dodatkowo jeszcze usuwam recznie, i skan nie wykrywa jakichkolwiek sladow usunietego programu to po restarcie lub wlaczeniu komputera Adwanced System Care instaluje sie automatycznie i sytuacja powtarza sie od poczatku. Probowalem cofnac ostatnie zmiany w systemie /win10/ do ostatniej automatycznej aktualizacji win10 lub ja usunac-wyswietla sie niebieski ekran. /Mysle iz jest to konsekwencja ostatniej aktualizacji win.10/
Czy ktos z was spotkal sie z podobna sytuacja, i ewentualnie moze doradzic jak usunac zainstalowany program.
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19210
Reakcje/Polubienia
55912
Mam zainstalowany malwarebytes premium. Zakwalifikowal zainstalowany program wraz z plikami instalacyjnymi i rejestru jako PUPs i malware i przenosi usuwajac czesciowo do kwarantanny.
Malwarebytes opisał to tutaj:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Najdziwniejsze jest to ze gdy postanowilem go odinstalowac /Revo uninstaller/ a pozostalosci dodatkowo jeszcze usuwam recznie, i skan nie wykrywa jakichkolwiek sladow usunietego programu to po restarcie lub wlaczeniu komputera Adwanced System Care instaluje sie automatycznie i sytuacja powtarza sie od poczatku.
Nie spotkałem się z tym, ale w takim razie musi pozostawać jakiś wpis w autostarcie lub zaplanowanych zadaniach który inicjuje ponowną instalację. Odpal sobie Autoruns Portable, potem TaskSchedulerView Portable i sprawdź.

Zwróć uwagę, czy nie zostały ci takie wpisy:

Scheduled Task
  • ASC.exe is scheduled as a task named 'ASC12_SkipUac_julia'.
Scheduled Task (Boot/Login)
  • Monitor.exe is automatically launched at startup through a scheduled task named ASC12_PerformanceMonitor.
Service
  • ASCService.exe runs as a service named 'Advanced SystemCare Service 12' (AdvancedSystemCareService12) "Advanced SystemCare Service".
Na koniec przeszukaj rejestr pod kątem pozostałości.
 
S

Skasowany użytkownik 6404

Dzieki za odpowiedz. Sprawdzilem. Nie mam takich wpisow po deinstalacji. Nie pozostaje najmniejszy slad w rejestrze po calkowitej deinstalacji. Ja tez sie spotykam z czyms takim po raz pierwszy, i wydaje mi sie iz nie powinna sie wydarzyc taka "niemozliwa"sytuacja jaka ma miejsce. Czytalem rozne "historie z oprogramowaniem" ktore wydawaly sie nieprawdopodobne i nie pomyslalem nawet iz i mi moze sie przytrafic cos tak dziwnego. Poza tym o 50% zwiekszylo mi sie obciazenie procesora i pamieci. "Walcze" z tym problemem drugi dzien. Zaden punkt przywracania systemu nie usuwa Adwanced System Care.
Pozdrawiam
 
S

Skasowany użytkownik 6404

Dziekuje za pomoc. System przeskanowalem Farbar Recovery Scan Tool. Znalazl wpisy "usunietego"Advanced System Care i kilku innych "calkowicie usunietych" programow, a poza tym mnostwo bledow zwiazanych z aktualizacjami. Przeanalizuje wszystko jutro i sprobuje dokonac napraw. Moze uda sie doprowadzic system do porzadku.
Pozdrawiam.
 
S

Skasowany użytkownik 6404

Advanced SystemCare Pro 13 to znany program do optymalizacji i konserwacji komputerów pracujących pod kontrolą systemu Windows.


Advanced SystemCare Pro 13 - darmowa licencja
Zaawansowane funkcje licencji SystemCare Pro

  • Licencja wygasa 29 kwietnia 2020 r.
  • Aktualizuj tylko w wersjach 13.x.
  • Tylko do użytku niekomercyjnego.
  • Nie ma bezpłatnej pomocy technicznej.
  • Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry