Grafika AI PNG Enlarger Pro za darmo

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
16898
Reakcje/Polubienia
33063
Miasto
Gdzieś w Polsce
BgGenerator AI PNG Enlarger 1
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
1.4 lifetime

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


AI PNG Enlarger to narzędzie do tworzenia obrazów systemu Windows, które wykorzystuje algorytm głębokiego uczenia AI (sztucznej inteligencji) do powiększania obrazów PNG i JPG bez utraty jakości.
W przeciwieństwie do zwykłych algorytmów i narzędzi powiększania obrazu, które rozmywają i mozaikują powiększony obraz, może on bardzo wyraźnie powiększyć obraz. AI PNG Enlarger zachowuje również przezroczystość PNG i umożliwia projektantom łatwe stosowanie obrazów PNG do różnych innych projektów.
AI PNG Enlarger ma 2 różne algorytmy powiększania obrazu. Jeden jest zoptymalizowany pod kątem projektów, takich jak ikony, logo, kreskówki i animacje; druga jest zoptymalizowana pod kątem zdjęć, takich jak zdjęcia krajobrazu i różne obrazy. Możesz łatwo zmienić opcję zgodnie z własnymi wymaganiami. To narzędzie obsługuje zarówno formaty PNG, jak i JPG i pozwala powiększać obrazy od 4X do 16X.
Program działa całkowicie na komputerze lokalnym, dzięki czemu można masowo powiększać obrazy i nie martwić się o prywatność.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Do góry