Biuro AllMyNotes Organizer Deluxe Edition za darmo

Kiciulek

Świeżak
Dołączył
17 Grudnia 2012
Posty
26
Reakcje/Polubienia
0
Po przeniesieniu programu na inny dysk (skopiowana cała partycja -nie deinstalacja programu) straciłem wersję deluxe i zrobił się trial... da się jakoś przywrócić deluxe?
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5619
Reakcje/Polubienia
4116
Miasto
Polska
Kiciulek napisał:
Po przeniesieniu programu na inny dysk (skopiowana cała partycja -nie deinstalacja programu) straciłem wersję deluxe i zrobił się trial... da się jakoś przywrócić deluxe?

Jeśli zachowałeś instalkę z promocji, to wystarczy raz jeszcze ją zainstalować, jest to wersja preaktywowana.
Mowa oczywiście o AllMyNotes Organizer Deluxe 2.81.573 PL.
 

Kiciulek

Świeżak
Dołączył
17 Grudnia 2012
Posty
26
Reakcje/Polubienia
0
Mam tylko wersję 2.67... a jej aktywacja do deluxe była ograniczona czasowo... :( Niestety przegapiłem ostatnią promocję. A chodzi mi tylko o tą skórkę night vision czy coś w tym stylu, taka czarna z "połyskiem" bo reszta to dla mnie ni w ząb.
 

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18412
Reakcje/Polubienia
39089
Miasto
Gdzieś w Polsce
AllMyNotes Organizer Deluxe Edition na DSG


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Pobierz

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Note: The Software Is Pre Activated. We have binded the url of our forum’s thread with the setup file. In case your antivirus gives you warning, please ignore it. It is not a virus. We use old compiling method so it makes the antivirus think it might be harmful. I repeat it is not a virus and is 100% safe.
 
A

Anonymous

Promocja na AllMyNotes Organizer Deluxe 2.82 (Softpedia) zakończyła się 27 stycznia 2015 r., ale preaktywowaną instalkę można nadal ściągać i zainstalować.

Link do instalki:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Do góry