Biuro AllMyNotes Organizer Deluxe Edition za darmo

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
... a nie prościej zwyczajnie pobrać wersję portable ... ? :scratch

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Nie, nie prościej. Ściągnij sobie wersję portable i jeśli będziesz miał taką wersję:
gC0iQqJ.png

to dam Ci polubienie. Jeśli nie - Ty polubisz tego posta. Stoi?
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
tworzenie wersji portable:
1. wypakować np. 7-zipem plik wykonywalny i uruchomić program
2. przerzucić pliki z powstałego folderu w 'Moje dokumenty' do folderu z programem
3. do tego samego folderu wrzucić plik Portable.sig i jeśli ktoś chce to słownik polski do folderu 'Dictionaries'
4. skasować zbędne pliki, np. 'Uninstall.exe'
5. gotowe

do pobrania
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
1. Stworzyć folder, a w nim plik Portable.sig
2. Zainstalować program w ten folder, wtedy wszystkie pliki będą w tym folderze, a nie w 'Moje dokumenty'.
3. Dalej tak, jak wyżej :)
Trochę kombinujecie. Wystarczy ściągnąć instalator podany przez Camela, rozpakować, wyrzucić zbędne rzeczy, a zawarty w folderze plik AllMyNotes.sig możecie nazwać Kupag.sig czy jakkolwiek, a i tak program będzie działał. Jedyna różnica polega na tym, iż jeśli plik będzie nazywał się Portable.sig to pliki typu baza .dbb utworzone będą w tym samym folderze, co plik wykonywalny. W przeciwnym wypadku program utworzy folder AllMyNotes w folderze Dokumenty i tam będzie wrzucał te pliki.
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19203
Reakcje/Polubienia
55885
Nie, nie prościej. Ściągnij sobie wersję portable i jeśli będziesz miał taką wersję:
gC0iQqJ.png

to dam Ci polubienie. Jeśli nie - Ty polubisz tego posta. Stoi?
Można wykorzystać takie portable, ale trzeba mu podmienić plik wykonywalny AllMyNotes.exe z promocyjnego instalatora.

Wiem, w praktyce na jedno wychodzi ;)

Od siebie dodam, że klucz licencji zapisany jest w pliku allmynotes_b938.key
Dla każdego komputera jest unikalny, bo program wysyła id dysku i systemu
 

bene

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
28 Grudnia 2015
Posty
2143
Reakcje/Polubienia
2604
Nie, nie prościej. Ściągnij sobie wersję portable i jeśli będziesz miał taką wersję:
gC0iQqJ.png

to dam Ci polubienie. Jeśli nie - Ty polubisz tego posta. Stoi?

snap1_3625.jpg
.. Mam nadzieję, że dotrzymasz słowa...
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5610
Reakcje/Polubienia
4111
Miasto
Polska
... a nie prościej zwyczajnie pobrać wersję portable ... ? :scratch
oczywiście że łatwiej, ale jeśli wersja promocyjna będzie wyłącznie instalacyjna, to i tak trzeba będzie trochę wysiłku :zaciesz
odpowiem też tak: w Finlandii mają zamiar zaprzestać uczyć kaligrafii, bo łatwiej jest pisać na komputerze ... :zaciesz
zatem ... (?)
-----------------------------

1. Stworzyć folder, a w nim plik Portable.sig
2. Zainstalować program w ten folder, wtedy wszystkie pliki będą w tym folderze, a nie w 'Moje dokumenty'.
3. Dalej tak, jak wyżej :)
napisałem wypakować a nie zainstalować nie bez kozery ... po instalacji zostaje więcej śmieci w rejestrze ...
-------------------------------

Trochę kombinujecie. Wystarczy ściągnąć instalator podany przez Camela, rozpakować, wyrzucić zbędne rzeczy, a zawarty w folderze plik AllMyNotes.sig możecie nazwać Kupag.sig czy jakkolwiek, a i tak program będzie działał. Jedyna różnica polega na tym, iż jeśli plik będzie nazywał się Portable.sig to pliki typu baza .dbb utworzone będą w tym samym folderze, co plik wykonywalny. W przeciwnym wypadku program utworzy folder AllMyNotes w folderze Dokumenty i tam będzie wrzucał te pliki.
skopiować plik czy przerobić nazwę ... oto jest pytanie :zaciesz z gatunku dramatycznych ....
ja tam lubię oryginały, oryginalny (od producenta) to Portable.sig ...
w kontekście oryginał vs. 'nieoryginał' przypomniał mi się produkt czekoladopodobny ... wolałem zdecydowanie czekoladę ... :zaciesz
----------------------------------
---
generalnie to nie spodziewałem się takiego odzewu! super! dzięki wszystkim za głos!
---
---

PS. @Zeno... Kupag.sig choć nieoryginalny jest oryginalny ....
w nazwie ... :zaciesz
 
Ostatnia edycja:

bene

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
28 Grudnia 2015
Posty
2143
Reakcje/Polubienia
2604
W tym przypadku wersja portable działa, podałem na zrzucie i dalsze udowadnianie na siłę swoich racji nie ma sensu :hi

../ czekam jeszcze na @Zeno :zaciesz
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
snap1_3625.jpg
.. Mam nadzieję, że dotrzymasz słowa...
bene w progam ostatniej promocji aktywował licencję na BitsDuJour, a nie konkretnego użytkownika, jak w Twoim przypadku.
3fFhnLm.png

więc albo wysyłałeś maila do twórcy albo masz program z innej promocji.Wersja portable do której podałeś linka była wersją lite bez aktywatora, więc Twoja rada niezbyt była pomocna.
Niemniej like'a dałem.
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19203
Reakcje/Polubienia
55885
bene w progam ostatniej promocji aktywował licencję na BitsDuJour, a nie konkretnego użytkownika, jak w Twoim przypadku.
więc albo wysyłałeś maila do twórcy albo masz program z innej promocji.Wersja portable do której podałeś linka była wersją lite bez aktywatora, więc Twoja rada niezbyt była pomocna.
Podana wersja Portable nie była Lite, bo takiej nie ma. Jest to trial 30-dniowy i można go aktywować na wersję Deluxe. Natomiast masz rację co do licencji ;) bene najprawdopodobniej wygenerował lickę na siebie w tej promocji. Można było do końca maja zrobić dla dowolnych danych licencję lifetime na wersję 3.34

P.S. Co do triala, to możliwe że po 30 dniach staje się wersją lite (nie sprawdzałem).
P.S.bis. Można nadal zdobyć licencję za free
Deluxe license for YouTubers

Make a review of AllMyNotes Organizer, put it up on your YouTube channel, include a link to our web-site
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
, and contact us to claim your Deluxe license at no cost.
 
Ostatnia edycja:
Do góry