Android: jak się pozbyć ikony z temperaturą?

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4326
Reakcje/Polubienia
5731
Miasto
To tu to tam....
te 3 kropki, tam powinna byc gdzies mozliwosc usuniecia. Nova nic nie usuwa, mozna korzystac zamiennie z launcherem systemowym
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
985
Reakcje/Polubienia
42
Pod tymi 3 kropkami jest tylko "Pomoc i opinie" i jak w to kliknę, to mi wchodzi w artykuły pomocy Google :p
Wygląda, że faktycznie muszę zainstalować ten Nova launcher...
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9941
Reakcje/Polubienia
10547
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Wejdź w ustawienia telefonu, wyszukaj pogodę i wymuś zatrzymanie. Ale po co Ci w ogóle zmiana, ja mam w aucie stopnie fahrenheita i jak na dworze jest 0 stopni to mnie pokazuje 32 - od razu cieplej :cool:
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
985
Reakcje/Polubienia
42
To jest jakieś systemowe gunwo z Androida od Google, nie żadna aplikacja pogodowa. Z tego co wygooglowałam, nazywa się to "At a Glance" widget, jak już zresztą pisałam wcześniej. I już sobie zmieniłam na stopnie Celsjusza, o czym też już pisałam w tym wątku, ale jednak chciałam to usunąć i wygląda, że w tym celu trzeba zainstalować Nova Launcher
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9941
Reakcje/Polubienia
10547
Miasto
Somewhere over the rainbow.
To jest jakieś systemowe gunwo z Androida od Google, nie żadna aplikacja pogodowa. Z tego co wygooglowałam, nazywa się to "At a Glance" widget, jak już zresztą pisałam wcześniej. I już sobie zmieniłam na stopnie Celsjusza, o czym też już pisałam w tym wątku, ale jednak chciałam to usunąć i wygląda, że w tym celu trzeba zainstalować Nova Launcher
A nie ma w ustawieniach żeby usunąć pogodę i żeby tylko data została :?? Dziwne jest to żeby na czystym androidzie w celu usunięcia czegoś instalować program który sprawi że android czysty już nie będzie :wariat
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
985
Reakcje/Polubienia
42
@al - niestety, nic takiego nie ma w ustawieniach. Przeczytaj wszystkie moje odpowiedzi w tym wątku, dałam nawet zrzuty tego, co jest w preferencjach
 
Do góry