Ant Download Manager - Pobiorę nim video z CDA Premium

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
990
Reakcje/Polubienia
42
Pobiorę nim video z CDA Premium? Oczywiście mając konto Premium. Po prostu niewygodnie się ogląda w tym ich odtwarzaczu online...
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35949
Reakcje/Polubienia
25043
Miasto
Trololololo
Pobiorę nim video z CDA Premium? Oczywiście mając konto Premium. Po prostu niewygodnie się ogląda w tym ich odtwarzaczu online...
Czy da się pobrać film z CDA Premium?


Aby skorzystać z trybu offline, zaloguj się do konta CDA Premium, a następnie postępuj według instrukcji: Przejdź do aplikacji i wybierz interesujący Cię film do obejrzenia w trybie offline. Po wejściu na stronę wybranego filmu kliknij przycisk: Film dostępny do pobrania (OFFLINE).
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
990
Reakcje/Polubienia
42
@OXYGEN THIEF
Przejdź do aplikacji i wybierz interesujący Cię film do obejrzenia w trybie offline
Ale to chyba dotyczy aplikacji na smartfon, a ja chcę oglądać na lapku. Nie oglądam filmów na smartfonie
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5619
Reakcje/Polubienia
4116
Miasto
Polska
portable pro (dla przypomnienia)
-
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
i wypakowujemy do wybranego folderu roboczego
- ekstrahując UnWrapp'em instalkę gotd otrzymamy plik instalacyjny Ant Download Manager.exe, który z kolei
- wypakowujemy Universal Extractorem
- z powstałego folderu {code_AppPath} kopiujemy plik wykonywalny AntDM.exe i
- podmieniamy w folderze roboczym z wersją portable

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
990
Reakcje/Polubienia
42
Zainstalowałam i nawet kazał mi wpisać login i hasło do konta premium w CDA, a i tak nie pobiera filmu :( Chyba, że robię coś źle? W ogóle na stronie z filmem nie pojawia się przycisk do pobrania, a po wklejeniu odnośnika i wpisaniu loginu i hasła chce mi pobierać plik HTML tylko :/
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19209
Reakcje/Polubienia
55912
Zainstalowałam i nawet kazał mi wpisać login i hasło do konta premium w CDA, a i tak nie pobiera filmu :( Chyba, że robię coś źle? W ogóle na stronie z filmem nie pojawia się przycisk do pobrania, a po wklejeniu odnośnika i wpisaniu loginu i hasła chce mi pobierać plik HTML tylko :/

A próbowałaś?
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Choć ja osobiście robię to ręcznie wyciągając linka za pomocą dev tools
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
990
Reakcje/Polubienia
42
@Grandalf - nie, nie próbowałam. Zwykłe filmy z CDA pobieram sobie przez przez przeglądarkę, czasem nawet niektóre premium się tak dało, ale większości premium się nie da. Sprawdzę ten dodatek, dzięki :)

@Edycja:
No niestety. Pod jednym filmem pojawiły się nawet linki do pobrania, ale nie działają, a pod innym nawet tego nie ma i w ogóle nic się nie dzieje. Wygląda, że te filmy są jakoś szczególnie zabezpieczone i chyba nie da się ich niczym pobrać :(
 
Ostatnia edycja:

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19209
Reakcje/Polubienia
55912
@Edycja:
No niestety. Pod jednym filmem pojawiły się nawet linki do pobrania, ale nie działają, a pod innym nawet tego nie ma i w ogóle nic się nie dzieje. Wygląda, że te filmy są jakoś szczególnie zabezpieczone i chyba nie da się ich niczym pobrać :(

Prosty sposób do wykonania (po paru razach) w 10-15s ;)

Na stronie z filmem ustawiasz najlepszą jakość jeśli jest wybór

0.jpg

Następnie klikasz F12 i potem Ctrl + F, wpisujesz .mp4 i klikasz Enter. PPM na linku i otwórz w nowej karcie

034966d2255b88eba.jpg

Pozostaje już tylko zapisać video

0142bd08e9b150abe.jpg
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
990
Reakcje/Polubienia
42
@Grandalf - to nie takie proste, nie ma tam żadnego mp4. Tak to sobie mogę pobrać zwykły film, ale nie ten zabezpieczony premium
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19209
Reakcje/Polubienia
55912
@Grandalf - to nie takie proste, nie ma tam żadnego mp4. Tak to sobie mogę pobrać zwykły film, ale nie ten zabezpieczony premium

Nie mam premium więc nie sprawdzę. Chyba że można te 30 dni próbne wykorzystać bez podpinania karty (sprawdzę).
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
990
Reakcje/Polubienia
42
@Grandalf - niestety, nie pamiętam już, czy trzeba podpinać kartę na okres próbny. W każdym razie przykładowy film, którego nie da się pobrać:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
- akurat ten już mam z innego źródła
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19209
Reakcje/Polubienia
55912
@Grandalf - niestety, nie pamiętam już, czy trzeba podpinać kartę na okres próbny. W każdym razie przykładowy film, którego nie da się pobrać:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
- akurat ten już mam z innego źródła

Ten link mi nic nie da bo nie mam premium. Otwórz ty ten link, uruchom film i po chwili go zatrzymaj. Potem zapisz stronę jako plik mht lub ogólnie jako html, a następnie prześlij na jakiś hostinng abym mógł pobrać i sprawdzić co tam jest. Bo bez premium nie mam jak tego zrobić.
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
990
Reakcje/Polubienia
42
Pod PPM mam tylko to:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Ten link też już wcześniej wklejałam do ADM, a dodatek CDA Downloader w ogóle nie działa na tej podstronie
 
Do góry