Ant Download Manager - Pobiorę nim video z CDA Premium

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35820
Reakcje/Polubienia
24868
Miasto
Trololololo

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
985
Reakcje/Polubienia
42
Nie mam takich rozszerzeń i szczerze wątpię, aby dzięki temu dało się taki film pobrać, skoro ADM i CDA Downloader sobie nie radzą. Nie będę już kombinować z kolejnymi dodatkami. Chciałam tylko wiedzieć, czy ten ADM pobiera, wyjaśniło się że nie, więc trudno. Szkoda tylko, że mają taki kaszaniasty ten odtwarzacz na stronie, nie ma nawet podglądu jak np. na ok.ru czy yt, żeby sobie wygodnie pomijać mniej interesujące wątki w oglądanym serialu albo łatwo wyszukać konkretne sceny z filmu
 
Ostatnia edycja:

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35820
Reakcje/Polubienia
24868
Miasto
Trololololo
Nie mam takich rozszerzeń i szczerze wątpię, aby dzięki temu dało się taki film pobrać, skoro ADM i CDA Downloader sobie nie radzą. Nie będę już kombinować z kolejnymi dodatkami. Chciałam tylko wiedzieć, czy ten ADM pobiera, wyjaśniło się że nie, więc trudno. Szkoda tylko, że mają taki kaszaniasty ten odtwarzacz na stronie, nie ma nawet podglądu jak np. na ok.ru czy yt, żeby sobie wygodnie pomijać mniej interesujące wątki w oglądanym serialu albo łatwo wyszukać konkretne sceny z filmu
Nie mam konta premium więc nie wiem, ale za pomocą greasmonkey/tampermonkey + skrypt można pobrać, sposobów na pobieranie jest kilka.
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19192
Reakcje/Polubienia
55829
a dodatek CDA Downloader w ogóle nie działa na tej podstronie

Nawet jakby zadziałał to nic to nie da bo Cda szyfruje film za pomocą
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
. W dodatku jest to rozdzielone video od audio.
Da się pobrać te pliki downloaderem, ale po otworzeniu widać tylko pikselozę

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Z cda można pobierać za pomocą skryptu
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Skrypt dodajesz do rozszerzenia np: greasmonkey (firefox) lub tampermonkey (chrome)

Z Premium to nie zadziała, co z resztą napisał sam autor skryptu w opisie.
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
985
Reakcje/Polubienia
42
To bezużyteczny ten dodatek, bo zwykłe filmy z CDA można pobierać bez żadnych dodatków
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19192
Reakcje/Polubienia
55829
Można, ale co to ma do rzeczy? Przecież nie o tryb pełnoekranowy mi chodzi, tylko inne opcje

W pierwszym poście napisałaś "Po prostu niewygodnie się ogląda w tym ich odtwarzaczu online..." więc myślałem że może nie ma trybu pełnoekranowego.
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19192
Reakcje/Polubienia
55829
@d0r0t@ Doczytałem że film można odkodować za pomocą mp4decrypt. Potrzeba do tego “key ID” (KID) którego wyciągnąłem z pliku mpd i klucz deszyfrujący który jest pobierany z serwera podczas uruchomienia playera. Do testów będę potrzebował konta Premium, więc jeśli w przyszłym tygodniu uda mi się załatwić kartę podarunkową CDA Premium to postaram się coś pokombinować. Na razie to tyle ;)
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
985
Reakcje/Polubienia
42
@Grandalf - wygląda, że sporo z tym zachodu. Nie chcę nikogo tak fatygować. No chyba, że po prostu masz ochotę się z tym bawić ;) Z drugiej strony, jeśli takie pobieranie z odszyfrowywaniem będzie uciążliwe, to nie wiem, czy w ogóle warto
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19192
Reakcje/Polubienia
55829
@Grandalf - wygląda, że sporo z tym zachodu. Nie chcę nikogo tak fatygować. No chyba, że po prostu masz ochotę się z tym bawić ;) Z drugiej strony, jeśli takie pobieranie z odszyfrowywaniem będzie uciążliwe, to nie wiem, czy w ogóle warto

Z tego co czytałem to kwestia trzech komend, więc trud znikomy. Ale w tej chwili więcej sam nie wiem, więc poczekajmy.
 
Do góry