Anti-Trojan Elite - Cała prawda o tym programie

A

Anonymous

Anti-Trojan Elite, całkiem znany program. Wiele użytkowników mówi, że to fałszywe oprogramowanie. Jak to naprawdę jest?


Anti-Trojan Elite to program firmy ISecSoft, Inc. Jest dość popularny za sprawą vortalu
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
. Postanowiłem sprawdzić, czy czytelnicy tego vortalu mają rację o oszukiwaniu przez program. Zainstalowałem go na czystym systemie Windows XP SP3 (VirtualBox) z Microsoft Security Essentials. System był na 100% czysty. Instalacja jest standardowa. Po zainstalowaniu widzimy na pulpicie ikonę z tarczą (FakeAV?!). Po uruchomieniu od razu przeprowadziłem skanowanie. Było dość wolne. Podczas skanowania zostały wykryte zagrożenia (screen). Jak to możliwe? Do tego przetłumaczenie tego programu... Polskie znaki są zastąpione znakami zapytania. Jedna funkcja wymaga zapłaty (Usługi - screen).

więcej tutaj:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
A

Anonymous

Prawda znana od dawna :D Po wielu interwencjach (w tym i moich :twisted: ) na DyPy już go nie ma :D
 

Olga

Bardzo aktywny
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
564
Reakcje/Polubienia
1
Jakie tam Dobreprogramy? Ścierwo typu Anti-Trojan Elite
aktualizowano do niedawna z częstotliwością metronomu, a brak miejsca dla Defense wall czy SpyShelter?
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36268
Reakcje/Polubienia
25387
Miasto
Trololololo
Czy ja wiem , program jest na Cnet, softpedii i paru innych olbrzymach, na wildersach też jest o nim wątek.Autor twierdzi że program jest fałszywym oprogramowaniem bo na czystym systemie coś tam znalazł, czego inne znane vel popularne programy nie wykryły.......
A co jeśli to po prostu było FP ? Mógł chociaż podać co to za pliki są.Jak dla mnie za mało konkretów żeby od razu kopać w duuuuupę :p producenta twierdząc że to Fake.I jeszcze to
Do tego przetłumaczenie tego programu... Polskie znaki są zastąpione znakami zapytania.
Wiele razy tak miałem jak wysyłałem tłumaczenie nie spakowane, czy odbierałem do poprawki.Nie było polskich znaków a zamiast nich właśnie znaki zapytania.Nie wiem od czego dokładnie to zależy.
Jedna funkcja wymaga zapłaty (Usługi - screen).
O Dżizus....... przecież na stronie producenta jak byk jest napisane BUY NOW( Kup Teraz ), czyli program jest płatny, a producent w ten sposób ograniczył wersję darmową, czyli wykrywa ale nie usuwa lub ma poblokowane jakieś funkcje.Easy Peasy.
 
A

Anonymous

Huehuehue :D dla mnie soft który przy skanowaniu co chwilę wypluwa okienko
RxdLa.png
a jednocześnie na liście zainfekowanych jest 0 jest dla mnie zwykłym fakeAV, a czy jest na jakimś serwisie i czy piszą o nim tu czy tam, to w tej sytuacji mało istotne :D

Magiczne funkcję optymalizacji systemu też nie wiadomo czy działają, pokazuje się tylko operacja udana :dziwak
Funkcja blokowania edytora rejestru nie działa- ją akurat udało mi się sprawdzić :dziwak :dziwak
 

SE7EN

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
1124
Reakcje/Polubienia
114
Sprawdzałem ten program na maszynie wirtualnej i wykryte elementy były całkowicie czyste, więc jest to klasyczny FP, albo celowe działanie producenta nakłaniające do zakupu licencji.
 

Likwis

Bardzo aktywny
Dołączył
20 Listopad 2010
Posty
1007
Reakcje/Polubienia
2
Miasto
Okolice Krk
Używałem dawniej tego programu na testy , lecz po skończeniu się wersji trial, odinstalowałem. Słabo wykrywał, problemów z FP tego typu nie miałem:)
 
Do góry