Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18412
Reakcje/Polubienia
39089
Miasto
Gdzieś w Polsce
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
AnyPassword Pro v1.07 lifetime

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


AnyPassword Pro to w pełni funkcjonalny menedżer haseł, który umożliwia przechowywanie haseł, identyfikatorów użytkowników i powiązanych informacji w bezpiecznym miejscu. Program zapisuje hasła, wypełnia formularze logowania, automatycznie loguje użytkownika do witryny internetowej lub programu. AnyPassword Pro przechowuje wszystkie twoje poufne dane w bezpiecznym schowku na hasła chronionym silnym szyfrowaniem. Wbudowany generator haseł pomaga w tworzeniu unikalnych bezpiecznych haseł trudnych do odgadnięcia. Program obsługuje strukturę danych typu drzewa, zaawansowane wyszukiwanie, import i eksport danych i wiele więcej...

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19209
Reakcje/Polubienia
55907
Przyjrzałem się trochę temu programowi i nie jest dobrze. Instalator z SOS sprawdziłem na
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
i tylko jeden AV wykrył zagrożenie. ClamAV dodaje jednak taką adnotację:
Prawdopodobnie niechciana aplikacja. Chociaż zeskanowany plik nie jest złośliwy, przedstawia pewne cechy, które w zależności od polityki użytkownika i środowiska mogą stanowić zagrożenie lub nie.
Zaglądając jednak na powiązania można zobaczyć takie coś:

LZM2v58.png

Pobrałem ten plik apwp.zip ( cicha instalka? ), a w nim znajduje się apwp_setup.exe. Jego również wrzuciłem na
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
i tu niespodzianka: wykryto 11 zagrożeń na 66. Brakuje także weryfikacji podpisu. Jest też powiązanie z anypassword.com/pro/apwp.exe i jest to ten sam plik co w archiwum apwp.zip

Sprawdzę to jeszcze na Hybrid-Analysis i później napiszę co wykazało.
Edit: Analiza
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
,
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Ostatnia edycja:

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19209
Reakcje/Polubienia
55907
Lenia mam okropnego, wiec zamiast testowac zaloze dobra wole producenta (ktory nota bene wstydliwy jakis jest i ani ToS, ani PP...dobra, zakladam dobra wole).
Trzeba iść na inną stronę aby się dowiedzieć kto za tym stoi ;)
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Pacific Business Centre
Attn: RomanLab
#101 - 1001 W. Broadway Suite 381
Vancouver, BC V6H 4E4
Canada
Ale fakt, tam też TOS lub PP nie znajdziemy :)
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19209
Reakcje/Polubienia
55907

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19209
Reakcje/Polubienia
55907
i tutaj:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
i w paru innych miejscach tez... ale skupmy sie na ISDEF. Spojrz na liste organizatorow, mozesz sie zdziwic... ale dyskusja nam zbacza z softu na jego autora :)
Też to widziałem i widać, że zaglądają tam również znane firmy. Ciekawostką jest, że nasz bohater uczestniczył w tej konfernecji ostatni raz w 2014r.
 
Do góry