Backup AOMEI Backupper Pro za darmo

Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
37782
Reakcje/Polubienia
33936
Ostatnia edycja:

irfan19

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
28 Luty 2018
Posty
1713
Reakcje/Polubienia
11098
AOMEI Backupper World Backup Day Giveaway:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

&
=>>Also This Giveaway is Live Now!
https://programyzadarmo.net.pl/threads/aomei-backupper-pro-za-darmo.19295/post-282080

Note:
This license key can only be registered through 25th March 2019 to 1st April 2019.It will be invalid once expired, and can't be reused after uninstall the program.This is Not-For-Resale license. It is forbidden to use it for any business use without AOMEI's permit
 
Ostatnia edycja:

Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
37782
Reakcje/Polubienia
33936
AOMEI Backupper Professional
xxxxxxxxxxxxx
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35906
Reakcje/Polubienia
24999
Miasto
Trololololo
Gdy wstawia ktoś inny to jakoś ci to nie przeszkadza tylko moje posty są kytykowane i usuwane!
Żartowniś z Ciebie :ok , przecież sam zainicjowałeś wstawianie dubli z dubli po 10 razy tylko linki do stron były inne a treść ta sama, przymykaliśmy na to oko przez długi czas. Jak po jakimś czasie zrobiliśmy z tym jako taki porządek to stwierdziłeś że TYLKO Twoje posty znikają.

Ja rozumiem dlaczego Ty tak wstawiasz, po prostu nie sprawdzasz czy jakaś tam strona TYLKO POWIELA informację czy może faktycznie daje coś nowego.

Dla mnie to lotto, ale nie dziw się później że posty znikają.

I tak dla jasności, nikt się na Ciebie nie uwziął, jak kasujemy to WSZYSTKICH duble.
 

Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
37782
Reakcje/Polubienia
33936
Żartowniś z Ciebie :ok , przecież sam zainicjowałeś wstawianie dubli z dubli po 10 razy tylko linki do stron były inne a treść ta sama, przymykaliśmy na to oko przez długi czas. Jak po jakimś czasie zrobiliśmy z tym jako taki porządek to stwierdziłeś że TYLKO Twoje posty znikają.

Ja rozumiem dlaczego Ty tak wstawiasz, po prostu nie sprawdzasz czy jakaś tam strona TYLKO POWIELA informację czy może faktycznie daje coś nowego.

Dla mnie to lotto, ale nie dziw się później że posty znikają.

I tak dla jasności, nikt się na Ciebie nie uwziął, jak kasujemy to WSZYSTKICH duble.
Gdybyś był obiektywny i traktował wszystkich jednakowo nie byłoby problemu.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35906
Reakcje/Polubienia
24999
Miasto
Trololololo
Gdybyś był obiektywny i traktował wszystkich jednakowo nie byłoby problemu.
Naprawdę z Ciebie jest żartowniś :ok , jestem obiektywny i traktuję wszystkich tak samo. Kasuję duble i tyle, tolerancyjny również jestem co głównie można zauważyć w przypadku użytkowników którzy bez powodu obrażają innych użytkowników.
 

Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
37782
Reakcje/Polubienia
33936

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35906
Reakcje/Polubienia
24999
Miasto
Trololololo
Do góry