Narzędzia AOMEI Partition Assistant Professional za darmo !

Eru

Bardzo aktywny
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
584
Reakcje/Polubienia
2
Miasto
Sosnowiec
Tak teraz zaczęło działać - ale jak sprawdzałem jeszcze 10 minut temu nie chciało mnie połączyć z serwerem :p
 

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
Witam !

Już niedługo za darmo na Bits Du Jour ten soft :D

Link :

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35997
Reakcje/Polubienia
25098
Miasto
Trololololo
Promocja ruszyła
 

Manila

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
15 Październik 2012
Posty
1213
Reakcje/Polubienia
58
Odrzuca mi otrzymany klucz jako invalid. Dwa razy próbowałem i to samo. Jak wywołać jeszcze raz okienko rejestracyjne, bo na początku było, a teraz nie mogę tego zlokalizować? :zawsty
To chodzi o wersję 5.1, tak?
 
A

Anonymous

Manila napisał:
Odrzuca mi otrzymany klucz jako invalid. Dwa razy próbowałem i to samo. Jak wywołać jeszcze raz okienko rejestracyjne, bo na początku było, a teraz nie mogę tego zlokalizować? :zawsty
To chodzi o wersję 5.1, tak?
A użyłeś tego specjalnego instalatora? Bo na innym nie ruszy :wariat

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Manila

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
15 Październik 2012
Posty
1213
Reakcje/Polubienia
58
marselles,to była ta instalka, no ale dla pewności odinstalowałem program i ściągnąłem ponownie z linku. Odinstalowałem za pomocą Revo Pro (monitorowana odinstalacja). Gdy próbowałem teraz uruchomić Aomei, to wyskoczyło mi to:

QFL7i.jpg


Zainstalowałem jeszcze raz i powtórka. Nie wiem co z tym zrobić.
____________________________________________________________________________________________________

Po restarcie ten komunikat zniknął. Ściągnąłem nowy klucz i ten został przyjęty. Uff, tyle kłopotów z tym programikiem. Tylko po kiego grzyba wysyłają niepasujące klucze?
TFR002.gif
 

Andy

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
1011
Reakcje/Polubienia
64
Manila napisał:
marselles, ... Tylko po kiego grzyba wysyłają niepasujące klucze?
TFR002.gif
A może ten, który nie pasował do tej instalki pasuje do instalki ze strony producenta? Bo może na początku sami pomylili generator kluczy?
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2236
Reakcje/Polubienia
789
Miasto
Hajnówka
Ten program z obydwu ostatnich promocji jest identyczny . U mnie instaluje się bez problemu, aktywuje również. Spróbuj wyczyścić i skompaktować rejestr jakimś dobrym programem, być może przyczyną jest brak dostępu do pewnych gałęzi rejestru.
PS Sprawdziłem, klucz jest zapisywany w folderze w którym zainstalowany jest program w pliku cfg.ini
Jak nie przyjmuje spróbuj sam utworzyć taki plik za pomocą notatnika.
Skopiuj i wklej do notatnika:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Gdzie XXXX-XXXXX-XXXXX-XXXXX jest kluczem jaki otrzymałeś, Zapisz plik jako wszystkie pliki cfg.ini i przenieś do folderu z programem.
 

Manila

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
15 Październik 2012
Posty
1213
Reakcje/Polubienia
58
Andy, nie sprawdzałem tego. Obie instalki były z bits du jour. Drugi klucz został przyjęty (w drugiej instalce).
Emmers dzięki za sugestię. Klucz wszedł za drugim razem. Mam do Ciebie natomiast pewne pytanie dotyczące Chrome (ale to już nie w tym temacie). Założyłem temat o pewnych problemach z tą przeglądarką-ma to pewien związek z odinstalowywaniem m.in. Aomei. Oczywiście, jak znajdziesz trochę czasu... :hi
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2236
Reakcje/Polubienia
789
Miasto
Hajnówka
Z racji tego, ze sprawdzam i rozpakowuję bardzo dużo instalek, instaluję i odinstalowuję programy powinienem mieć problemy z Chrome, ale żadnych nie zauważyłem.
 

Kofoga

Nowy użytkownik
Dołączył
20 Listopad 2012
Posty
2
Reakcje/Polubienia
0
Witam wszystkich!
Czy byłby ktoś tak miły i podesłał ten kod aktywacyjny? Spóźniłem się z promocją, a muszę skopiować os na ssd :) program już ściągnąłem.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35997
Reakcje/Polubienia
25098
Miasto
Trololololo
AOMEI Partition Assistant Pro Edition to płatna wersja jednego z najlepszych narzędzi przeznaczonego do zarządzania partycjami dysku twardego zainstalowanego w komputerze.

Program jest kompatybilny zarówno z 32-bitowymi jak i 64 bitowymi wersjami systemów operacyjnych Windows, w tym Windows 10, Windows 8, Windows 7, Vista, XP i Windows 2000 Professional. AOMEI Partition Assistant Pro Edition pozwala między innymi na zmianę rozmiaru i przenoszenie partycji, rozszerzanie dysku systemowego, łączenie partycji, dzielenie partycji, przydzielanie wolnego miejsca, kopiowanie partycji, kopiowanie dysku i wiele więcej.

Kluczowe funkcje:

Zmienianie rozmiaru i przenoszenie partycji.
Migracja systemu operacyjnego na nowy dysk (SSD lub HDD)
Rozszerzanie partycji systemowej NTFS bez ponownego uruchamiania komputera.
Scalanie dwóch partycji lub połączenie nieprzydzielonego miejsca na partycji .
Dzielenie jednej dużej partycji/dysku na dwie lub więcej.
Przydzielanie wolnego miejsca z jednej partycji na inną, aby w pełni wykorzystać miejsce na dysku.
Kopia partycji/dysku twardego.
Kopiowanie dysku na nowy bez ponownej instalacji systemu Windows i aplikacji.
Partition Recovery – kreator który pomaga odzyskać utracone lub usunięte partycje z łatwością.
Tworzenie kilku partycji jak chcesz nawet bez nieprzydzielonego miejsca.
Konwersja podstawowej partycji do partycji logicznej i na odwrót.
Zarządzanie partycjami Linux’a : tworzenie, usuwanie, formatowanie, kopiowanie, odzyskiwanie partycji ext2/ext3, itp.
Bootowalna płyta CD dla bezpiecznego i lepszego zarządzania partycjami dysku.
Wsparcie dla 2TB MBR dysku, 4TB GPT dysku i pamięci flash USB.
Wsparcie Windows 2000 Professional, Vista, XP, Windows 7 SP1, Windows 8 i Windows 10 (wszystkie wersje 32 bitowych i 64 bitowych).
Odbudowa MBR
Zmiana ID partycji i numeru seryjnego
I wiele więcej.

http://programyzadarmo.net.pl/goto/172779
 
Ostatnia edycja:

eualex

Bardzo aktywny
Dołączył
25 Luty 2013
Posty
337
Reakcje/Polubienia
5
AOMEI Partition Assistant Professional jest super. Mały rozmiar pliku, wszystko czytelnie rozmieszczone, gdyby był jeszcze po polsku, to byłby chyba w top 3 ;)
 
Do góry