Narzędzia AOMEI Partition Assistant Professional za darmo !

lugger

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Wrzesień 2010
Posty
648
Reakcje/Polubienia
1417
Nie zauważyłem wcześniej aby ktoś napisał ale przy okazji w paczce od BtJ jest jeszcze AOMEI Dynamic Disk Manager Pro Edition, które to odpalamy tym samym kodem co Partition.
 

yyy

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
12 Maj 2013
Posty
522
Reakcje/Polubienia
400
Raczej nie można - po odpaleniu pokazuję błąd ładowania sterownika.
Można można i działa sprawdzałem na 3 kompach ,bo inaczej po co by dawali takie info w readme. Wersja 6.5 z poprzedniej promocji na foto coś tam też tak działała.Może coś źle przeniosłojakiś plik.
 

wwd

Bardzo aktywny
Dołączył
22 Styczeń 2012
Posty
362
Reakcje/Polubienia
257
Sprawdziłem - ładowanie sterownika blokował Apguard.
Natomiast informacje rejestracyjne nie są przechowywane w folderze. Odpaliłem instalkę w piaskownicy, zarejestrowałem, potem przeniosłem foldery na pena. Po ponownym uruchomieniu systemu i programu z pendrive znowu poprosił o klucz. Ne wiadomo czy ten klucz będzie ważny po zakończeniu promo.
 

yyy

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
12 Maj 2013
Posty
522
Reakcje/Polubienia
400
Sprawdziłem - ładowanie sterownika blokował Apguard.
Natomiast informacje rejestracyjne nie są przechowywane w folderze. Odpaliłem instalkę w piaskownicy, zarejestrowałem, potem przeniosłem foldery na pena. Po ponownym uruchomieniu systemu i programu z pendrive znowu poprosił o klucz. Ne wiadomo czy ten klucz będzie ważny po zakończeniu promo.
To może nie przenoś tylko zrób kopiuj wklej, ja mam obie wersje na tzw awaryjnym patyku i obie działają .
 

wwd

Bardzo aktywny
Dołączył
22 Styczeń 2012
Posty
362
Reakcje/Polubienia
257
Nie ma znaczenia czy skopiujesz czy przeniesiesz, ważne że gdzieś przechowuje klucz ale nie jest to folder. Więc gdy skopiujesz program na pena i będziesz chciał go odpalić na całkiem innym komputerze to może nie zadziałać, chyba że klucz nie będzie miał terminu ważności.

edit: Klucz znajduje się w plikach cfg.ini oraz config.ini więc teoretycznie powinno działać :)
 
Ostatnia edycja:

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
Nie wiem jak jest teraz bo nie instalowałem tego programu, ale kiedyś klucz był w pliku cfg.ini w folderze programu.
 
Do góry