Aplikacja rdpclip: brak pliku?

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
981
Reakcje/Polubienia
42
Bardzo dziwna rzecz się dzieje, kiedy odznaczę w Autoruns to EUBKMON. Po restarcie mam wtedy Blue Screena i jedyny sposób, aby uruchomić system, to wybranie opcji "Ostatnia dobra konfiguracja" i wtedy w Autoruns znów to EUBKMON jest zaznaczone. Już 2 x sprawdzałam i za każdym razem to samo, a jak tego nie odznaczam, to system uruchamia się normalnie. O co chodzi?
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19140
Reakcje/Polubienia
55664
Bardzo dziwna rzecz się dzieje, kiedy odznaczę w Autoruns to EUBKMON. Po restarcie mam wtedy Blue Screena i jedyny sposób, aby uruchomić system, to wybranie opcji "Ostatnia dobra konfiguracja" i wtedy w Autoruns znów to EUBKMON jest zaznaczone. Już 2 x sprawdzałam i za każdym razem to samo, a jak tego nie odznaczam, to system uruchamia się normalnie. O co chodzi?
EUBKMON jest sterownikiem EaseUS'a, więc pewnie jest mu potrzebny przy bootowaniu. Zostaw włączone.
Poza tym nie podałaś numeru błędu z blue screena ;)
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
981
Reakcje/Polubienia
42
Nie miałam czym zrobić zdjęcia, a nie chcę już ryzykować po raz trzeci. Zostawię zaznaczone
 

yyy

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
12 Maj 2013
Posty
521
Reakcje/Polubienia
400
To EUBKMON to pewnie coś od pre os-a od todo ,wyłacz pre os w ustwaieniach jak nie używasz i dopiero wyłącz ten eubkmon i zobacz czy działa :) Jak używasz to zostaw.
 
Ostatnia edycja:

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
981
Reakcje/Polubienia
42
Hmm, chciałam zajrzeć do tych ustawień, ale wyświetla się komunikat, że uruchomienie programu się nie powiodło i mam zrestartować system :/ Wygląda, że odznaczenie tych pozostałych komponentów od EaseUS nie pozwala go uruchomić :(
 

yyy

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
12 Maj 2013
Posty
521
Reakcje/Polubienia
400
Hmm, chciałam zajrzeć do tych ustawień, ale wyświetla się komunikat, że uruchomienie programu się nie powiodło i mam zrestartować system :/ Wygląda, że odznaczenie tych pozostałych komponentów od EaseUS nie pozwala go uruchomić :(
Włącz usługi todo w autostarcie ,restart ,wejdz w ustawienia wyłącz pre os i wyłacz usługi w autorun i powinno być ok :) Z tego co pamiętam jak używałem todo to po wyłączeniu usługi program nie odpalał pod windows.
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
981
Reakcje/Polubienia
42
Wygląda, że ten PreOS był u mnie wyłączony, bo znalazłam tylko opcję Udostępnij PreOs i jak w nią kliknęłam, to teraz mam Zablokuj PreOS
 
Do góry