marek7001

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
30 Lipiec 2012
Posty
266
Reakcje/Polubienia
44
Miasto
Ostrołęka
Pytanie do osób w temacie. Zainstalowałem program, wszystko ok, po naszemu ale jest jeden problem. W Outlook brak podglądu dokumentu pdf. Dostaje komunikat: "Nie można wyświetlić podglądu pliku, ponieważ brak zainstalowanego programu podglądu pliku". Po kliknięciu na miniaturkę pdf jestem przeniesiony do Apower PDF. Troche to irytujące. W zapasie mam Expert PDF 12 i jest bez problemu. Klikam i mam w Outlook podgląd pliku. Brak jakiegoś pluginu?
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5607
Reakcje/Polubienia
4111
Miasto
Polska
a może musi to być wirtualna drukarka PDF?
 
Ostatnia edycja:

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19195
Reakcje/Polubienia
55847
W Outlook brak podglądu dokumentu pdf. Dostaje komunikat: "Nie można wyświetlić podglądu pliku, ponieważ brak zainstalowanego programu podglądu pliku". Po kliknięciu na miniaturkę pdf jestem przeniesiony do Apower PDF. Troche to irytujące. Brak jakiegoś pluginu?
Podobny problem opisano tutaj:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Został on rozwiązany przez producenta poprzez wpisy rejestru. Może warto napisać do ApowerPDF lub na ich
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

lugger

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Wrzesień 2010
Posty
648
Reakcje/Polubienia
1417
Bardzo dobry kombajn. Ciekawostka. Licki są na rok, ale jak pisał kilka postów wyżej [B]antbil007[/B] zachowując pewne warunki możemy cieszyć się softem 2,5 roku. Możemy!!! Do dzisiaj miałem lickę do 13.12.2022 (to samo konto było do innej aplikacji Apower i kiedyś się zsumowało) Dzisiaj wpisałem kod z tej promo (Account - My Account - Redemption Code) no i licka przedłużyła się o kolejny rok do 13.12.2023.
 

lugger

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Wrzesień 2010
Posty
648
Reakcje/Polubienia
1417
Tak napisali, ale nie ma to znaczenia gdyż przez rok i tak jest bezpłatna aktualizacja.
 
Ostatnia edycja:

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5607
Reakcje/Polubienia
4111
Miasto
Polska
Bardzo dobry kombajn. Ciekawostka. Licki są na rok, ale jak pisał kilka postów wyżej [B]antbil007[/B] zachowując pewne warunki możemy cieszyć się softem 2,5 roku. Możemy!!! Do dzisiaj miałem lickę do 13.12.2022 (to samo konto było do innej aplikacji Apower i kiedyś się zsumowało) Dzisiaj wpisałem kod z tej promo (Account - My Account - Redemption Code) no i licka przedłużyła się o kolejny rok do 13.12.2023.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
ale bez przesady :zaciesz
ja mam do ... :myśli2
 

marek7001

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
30 Lipiec 2012
Posty
266
Reakcje/Polubienia
44
Miasto
Ostrołęka
Podobny problem opisano tutaj:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Został on rozwiązany przez producenta poprzez wpisy rejestru. Może warto napisać do ApowerPDF lub na ich
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Wysłałem łącznie 4 wiadomości od 2 października, łącznie z forum. Zero odpowiedzi... Wracam do PDF Expert 12, wsparcie super. W lipcu zmieniłem laptopa i klucz z promocji nie wchodził. Napisałem maila do wsparcia i w ciągu 12 godzin bez żadnego problemu dostałem nowy klucz. Działa. I to jest wsparcie
 

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2183
Reakcje/Polubienia
2555
Miasto
Kraków
Wysłałem łącznie 4 wiadomości od 2 października, łącznie z forum. Zero odpowiedzi... Wracam do PDF Expert 12, wsparcie super. W lipcu zmieniłem laptopa i klucz z promocji nie wchodził. Napisałem maila do wsparcia i w ciągu 12 godzin bez żadnego problemu dostałem nowy klucz. Działa. I to jest wsparcie
Ten program ma takie wsparcie jak jego interfejs, czyli dno. Przyznam że dawno nie widziałem takiego gniota. Szkoda sobie nim zawracać głowę.
 
Do góry