Apowersoft Video Converter Studio - opis

Andy 26 Pażdziernik 2016

View Users: View Users
 1. Andy

  Andy Bardzo aktywny Fąfel

  Dołączył:
  11 Czerwiec 2010
  Posty:
  1,005
  Otrzymane Polubienia:
  55
  Apowersoft Video Converter Studio – prosty i funkcjonalny konwerter plików multimedialnych

  Apowersoft Video Converter Studio

  Strona producenta:

  Zaloguj się lub zarejestruj aby zobaczyć link


  Cena: $39.95

  Możliwości płatnicze:
  • Karta kredytowa
  • Paypal

  [​IMG]

  Ze względu na coraz szybszy postęp użytkownicy komputerów korzystają z róznych plików multimedialnych. Z pewnością przyczynia się do tego fakt, że korzystamy z różnych urządzeń nie tylko komputerów z różnymi systemami operacyjnymi ale także z odtwarzaczy Blu-ray, DVD oraz ze smartfonów, tabletów które również coraz częściej są źródłem multimedialnej rozrywki.
  Duża liczba formatów multimedialnych powoduje czasem problemy ponieważ nie zawsze dane urządzenie jest przystosowane do korzystania z danego formatu. I właśnie w takiej sytuacji rozwiązaniem jest program Apowersoft Video Converter Studio obsługujący wszystkie najpopularniejsze i najważniejsze formaty audio i wideo
  Na rynku jest dostępnych wiele konwerterów wideo jednak program firmy Apowersoft wyróżnia przed wszystkim prosty interfejs, który jest przyjazny i intuicyjny dla zwykłych użytkowników komputera oraz duża liczba funkcji z których mogą skorzystać bardziej zaawansowani użytkownicy zajmujący się obróbką wideo. I to jest z pewnością duża zaleta rozwiązania przygotowanego przez Apowersoft.

  [​IMG]

  Co za z tego wynika? Dzięki temu z programu może korzystać duże grupa użytkowników zarówno początkujących w świecie obróbki wideo jak i zaawansowanych.

  Obsługiwane formaty multimediów:
  Apowersoft Video Converter Studio obsługuje szereg formatów wideo - AVI, MKV, AMV, MP4, WMV, 3GP, FLV, SWF, HTML5 oraz formaty kompatybilne z YouTube, odtwarzaczami DVD, urządzeniami firm Apple, Samsung i Sony, a także audio - MP2, MP3, AC3, WMA, WMV, OGG, FLAC, ACC, RealMedia.

  [​IMG]

  Konwersja Wideo/Audio
  Konwerter Wideo firmy Apowersoft pozwala na konwersję każdego formatu wideo i audio. Aplikacja pozwala też zapisywać pliki wideo w dowolnym formacie zapisu. Bardziej zaawansowani użytkownicy z pewnością będą zadowoleni z możliwości dowolnego dostosowania parametrów filmu, takich jak rozmiar ramki, szerokość, wysokość i bitrate.

  Program jest ciągle rozwijany o nowe, popularne formaty, co zapewnia mu długoterminową skuteczność.

  [​IMG]

  Konwersja Filmów HD
  Program pozwala na zachowanie 100% jakości oryginalnego pliku wideo oraz umożliwia konwersję praktycznie każdego stosowanego powszechnie formatu wideo, w tym HD MP4, HD MTS, a nawet filmów w standardzie 4K. Apowersoft Video Converter Studio pozwala również na zbiorczą i szybką konwersję wielu plików w ramach jednej sesji.

  Edycja Wideo
  Ta funkcja pozwala na specjalną edycję, która umożliwia użytkownikowi scalenie kilku klipów wideo, przycięcie ścieżki wideo, dodanie efektów lub znaków wodnych. Przykładowo program pozwala:

  • podzielić oryginalny film, aby przekształcić go w serię krótkich klipów,
  • przyciąć puste krawędzie ekranu korzystając
  • ustawić jasność, kontrast i nasycenie filmu za pomocą edytora efektów
  • obrócić krawędzie ekranu dla uzyskania ciekawych efektów
  • scalić kilka klipów w jeden dłuższy film
  • dodać własne efekty lub znaki wodne (w różnych formatach, włącznie z JPG, JPEG, PNG, BMP, GIF, EMF, WMF, EXIF, ICO, TIFF i TXT)
  • import zewnętrznych napisów, które mogą zostać poddane edycji dzięki wbudowanemu edytorowi napisów

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  Cechy szczególne:
  Cech szczególnych programów można wymienić wiele. Jednak jedna najbardziej istotna to ta, że po konwersji wideo mamy zapewnione niezawodne odtwarzanie filmów. Przekonwertowane pliki można przenieść na dysk komputera, DVD lub urządzenia mobilne w celu ich obejrzenia.

  Pliki wideo można łatwo zapisywać w formatach kompatybilnych z iPhone 6, iPad, urządzeniami Samsung, Nexus, Sony oraz wieloma innymi.

  Każdy kto chce zorganizować własny seans w salonie może wyświetlić film na dużym telewizorze bez obaw, że film będzie się zacinał.

  Dla kogo program Apowersoft Video Converter Studio i dlaczego korzystać z tego programu?

  Dla każdego kto potrzebuje niezawodnego oprogramowania, łatwego w użyciu i z dużymi możliwościami.

  Dlaczego używać?

  Łatwość obsługi, prosty interfejs i duża liczba funkcji sprawiają, że jest to rozwiązanie zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych użytkowników.

  [​IMG]

  Co wyróżnia?

  Solidność i bardzo dobra konwersja filmów w standardzie HD MTS oraz 4K. Być może są mniej popularny ale nie oznacza to że są rzadko wykorzystywane. A właśnie dokonując konwersji z tych formatów do innych można docenić Apowersoft Video Converter Studio.

  Apowersoft Video Converter Studio to nie tylko aplikacja do konwertowania plików audio/wideo. Kupując program mamy dodatkowy bonus ponieważ aplikacja Apowersoft Video Converter Studio została wyposażona w możliwość nagrywania pulpitu i dźwięku.

  Wybierając rozwiązanie firmy Apowersoft mamy dodatkową funkcję której konkurencja nie oferuje. Dlatego jeżeli ktoś zamierza dodatkowo kupić program do nagrywania pulpitu warto, aby zastanowił się nad wybranie Apowersoft Video Converter Studio który daje taką możliwość.


  [​IMG]

  Zalety programu Apowersoft Video Converter Studio:

  • stabilne i szybkie konwertowanie,
  • cena,
  • jakość,
  • funkcjonalność
  • edycja wideo
  • nagrywanie pulpitu i dźwięku

  Biorąc pod uwagę wszystkie wymienione funkcje i użyteczność samego programu, trzeba przyznać, że sama obsługa programu jak i jego instalacja jest bardzo łatwa.

  Rozwiązania zespołu Apowersoft pozwalają na podjęcie się konwersji wideo wszystkim użytkownikom komputera, nawet gdy nie mają duże doświadczenia w edycji i konwersji wideo. .

  Pomoc techniczna oferowana przez producenta jest na wysokim poziomie.

  Wszystko to sprawia, że warto zwrócić uwagę i wybrać rozwiązanie oferowane przez Apowersoft.
   
Ładuję...
Similar Threads - Apowersoft Video Converter Forum Date
Apowersoft Video Converter for Mac Programy z promocji / Freebies 1 Listopad 2015
Apowersoft Video Converter Studio za darmo Programy z promocji / Freebies 1 Grudzień 2013
Apowersoft Video Editor za darmo Programy z promocji / Freebies 7 Marzec 2017
Apowersoft Video Download Capture za darmo Programy z promocji / Freebies 26 Grudzień 2013
Apowersoft Streaming Video Recorder za darmo Programy z promocji / Freebies 24 Grudzień 2013

Udostępnij Tą Stronę