Archiwum Giveaway of the Day

kinimoD 28 Luty 2013

View Users: View Users
  1. Fajna sprawa dzięki :ok

2. ddarc

ddarc Bardzo aktywny

Otrzymane Polubienia:
    3
    toż to rewela ! ,dzięki :england :dziękuę

3. Areopagita

Areopagita Bardzo aktywny Zasłużony

Otrzymane Polubienia:
    2
    Teraz tylko co bardziej Kumaci mogliby wskazać, jakie progi z tego są obowiązkowe :)

4. OnSam

OnSam Bardzo aktywny

Otrzymane Polubienia:
    0
    Dokładnie - jak nie wiesz czego szukasz, do czego to ma Ci służyć, to taki zbiór jest Ci do niczego nie przydatny, chyba iż masz mnóstwo czasu na sprawdzanie co z czym. :D

5. ddarc

ddarc Bardzo aktywny

Otrzymane Polubienia:
    3
    na pewno może być problem z Capsa a na bank z Security Kiss [wpadnie w plan Green -300mb/dzień]
    Przy niektórych programach trzeba też brać pod uwagę,że przychodzi moment końca danej promocji -np.minął czas ,kiedy była [miała być] aktywna więc najlepszym sposobem jest wyłapać moduł ,który nawiązuje łączność z netem bo mogą zdalnie przyblokować.
    Jasnym jest,że jakiś rogram do operacji tylko na swoim dysku [również na grafice/pdf/audio] raczej nie powinien mieć zezwolone by nawiązywał kontak ze światem.Firewall i blok połączeń wychodzących na plik wykonywalny danego softu.

6. graf

graf Bardzo aktywny

Otrzymane Polubienia:
    0
    Z części z tego już nie skorzystasz bo licki wygasły. Jak znajdę czas (ale dopiero w przyszłym tygodniu), to niektóre z tych programów wskażę. Sądzę jednak że do tego czasu znajdzie się jakaś życzliwa i rozsądna dusza i wskaże Ci te ciekawsze czy też bardziej przydatne.

Wbrew pozorom, to nie ma tam tego dobra wcale tak dużo. Wczoraj tylko zerknąłem i mogę na dziś póki co wskazać Ci tylko kilka (o ile to będzie Ciebie oczywiście interesować).

- Hex Editor Ultimate 5.13.00.4770 (jest jako instalka i jako portable)
    - Zoner Photo Studio 15+16 PRO & Lizenz. (o tyle ciekawe, że w j. niemieckim jest podpowiedź jak mieć 16 PRO wykorzystując v15 - jeszcze nie sprawdzałem czy działa)
    - ePUB to PDF Converter 2.1.0.4 (może się komuś przydać)
    - Almeza Multiset (wspomniany tu już przez Kol. Manila i przydatny programik)
    - Gold Audio Extractor 5.5.9 (również może być przydatny)
    - Wondershare PDF Converter 4.0.1 (podobnie jak ePUB, może być przydatny choć działa w drugą stronę i jeszcze więcej)
    - BusinessCards MX 4.73 (info o podobnym programie było niedawno na PZD)

Tak jak napisałem, tylko zerknąłem wczoraj i te zassałem...
    Większość możesz spokojnie szerokim łukiem ominąć, np. te 1-abc.net lub wszystkie programy od Ashampoo a jakby Ciebie jakiś program od nich interesował, to na forum Quń

Zaloguj się lub zarejestruj aby zobaczyć link

zebrał je w jednym miejscu.

Pozdrawiam

7. al

al The janitor Obsługa Forum Administrator

Otrzymane Polubienia:
    157
    Ja robię spis tych programów i dwa słowa opisujące te mniej znane. Samo sprawdzenie czy coś działa zostawię tym co będą zainteresowani danym programem - lenistwo też ma swoje granice :jezyk

8. Nie jęczeć, nie mlaskać i nie narzekać, jak mawiał pewien Administrator. Jak dają to brać, jak biją to uciekać.

9. grzaker80 Nowy użytkownik

Otrzymane Polubienia:
    0
    Dzieki Aiseesoft DVD Creator i Aiseesoft Video Editor to dobry sofcik :) heheheh Juz sobie siedze i pacze co tm mozna jeszcze znalesc :england :piwko

10. ArekS

ArekS Bardzo aktywny

Otrzymane Polubienia:
    0
    Stronka jest stale aktualizowana i niemal wszystkie programiki z GOTD - zazwyczaj do najnowszego giveaway włącznie (choć czasem bywa kilkudniowy poślizg) - można tam na bieżąco odszukać. :) Wraz z opisem (po niemiecku) - co zrobić, żeby program aktywować; ewentualnie z wypakowanymi przez instalator GOTD plikami danego programu i adresami rejestru, gdzie zapisywane są jego dane rejestracyjne. :ok

Moja skromna refleksja:
    W znakomitej większości przypadków te same programy co na GOTD, a często nawet lepsze lub oferowane na lepszych warunkach, można znaleźć na innych stronach poświęconych software'owym promocjom,w tym ofertom giveaway - w tym samym okresie, troszkę wcześniej, bądź odrobinę później. I to zazwyczaj bez przymusu instalacji i aktywacji jeszcze w tym samym dniu.
    Ponadto od dłuższego czasu bardzo często to, co trafia na GOTD, to straszny badziew, niewart pobierania. A to co wrzucają na GGOTD (GamesGiveawayoftheday) to w 99% totalny chłam i odpady. :do bani
    Dlatego nie widzę sensu, by obecnie poświęcać tamtejszym ofertom większą uwagę. Niemniej jednak - sporadycznie i coraz rzadziej niestety - można w tym zakalcu trafić na rodzynki. :klawik.

11. srstka Świeżak

Otrzymane Polubienia:
    1
    Areks i które strony to jest

12. ArekS

ArekS Bardzo aktywny

Otrzymane Polubienia:
    0
    Nie jestem pewien, czy dobrze rozumiem, o co Ci chodzi, :scratch ale spróbuję odpowiedzieć.

Strona GiveawayOfTheDay (w skrócie GOTD):
    Kod:
    [ Widoczne dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij aby się zarejestrować ]
    - jest tam co dzień inny program jako giveaway; niestety skorzystanie z takiej promocji: tzn. pobranie danego softu, zainstalowanie i aktywacja - możliwe jest zazwyczaj tylko w tym danym dniu.

Natomiast obszerna i aktualizowana regularnie kolekcja programów oferowanych na GOTD, o której wspominał kolega Giveawayday, pozwalająca - w większości przypadków bezproblemowo (o ile zna się język niemiecki lub użyje translatora) - skorzystać z każdej, nawet od dawna już nieaktywnej promocji na GOTD, to:
    Kod:
    [ Widoczne dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij aby się zarejestrować ]

13. kamilow2005 Wygadany

Otrzymane Polubienia:
    0
  14. Zeno

Zeno Bardzo aktywny Fąfel

Otrzymane Polubienia:
    237
    Jak widać zapowiadane zmiany na Onedrive mogą być bolesne... :(

15. Camel1965 Bardzo aktywny Zasłużony

Otrzymane Polubienia:
    434
    Programy z promocji strona aktualizowana na bieżąco.
    Wyszukiwarka na stronie.

Zaloguj się lub zarejestruj aby zobaczyć link

Ładuję...