Biuro Ashampoo® PDF Pro za darmo

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19212
Reakcje/Polubienia
55932
Proszę aktywować program z instalki ze strony Ashampoo i proszę aktywować z instalki którą podałem bo o to tu chodzi a później wypisywać swoje wywody
Ćpałeś coś:?? Pliki są takie same, więc nie ma sensu instalować każdego instalatora z osobna.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Jeśliby chociaż jedna cyfra w takim instalatorze byłaby różna, to sumy kontrolne byłyby również inne. Jeszcze czegoś nie rozumiesz:??
 

wojwojtek

Bardzo aktywny
Dołączył
1 Wrzesień 2010
Posty
193
Reakcje/Polubienia
65
Jestem co prawda zarejestrowany w Ashampoo, ale jeszcze teraz pobrałem z ich strony instalkę i poprosiłem o bezpłatny pełny klucz instalacyjny i już wszystko działa..
 

bene

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
28 Grudnia 2015
Posty
2156
Reakcje/Polubienia
2616
Ćpałeś coś:?? Pliki są takie same, więc nie ma sensu instalować każdego instalatora z osobna.
Może i ćpałem ale instalator jaki był tam podany właśnie dawał taki efekt .... sam wówczas sprawdzałem

Mi nie działa (klucz został wykorzystany już wiele razy)

i dlatego pisałem na pewniaka bo nie będę co chwile sprawdzał .. koniec tematu :hi
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19212
Reakcje/Polubienia
55932
Może i ćpałem ale instalator jaki był tam podany właśnie dawał taki efekt .... sam wówczas sprawdzałem
Uwierz mi, że nie mogło to być winą instalatora. Bitów nie oszukasz, jeśli są takie same. Musiał być to błąd serwera Ashampoo i pewnie ze względu na zwiększony ruch promocyjny ;)
:hi
 

Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
37935
Reakcje/Polubienia
33990
Już raz Tobie napisałem abyś się trochę ogarnął. Powiedz, jesteś aż tak głupi, czy udajesz takiego?
Podałeś link ze strony Ashampoo i cały problem jest z tą instalką. Nie wiem czy to zrozumiesz ale wyjaśniłem :guma
Niekompetencja i chęć zaimponowania innym uczestnikom dyskusji nie upoważnia do chamskiego zachowania!
 
Do góry