Narzędzia Ashampoo Burning Studio 2018 za darmo

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18462
Reakcje/Polubienia
39232
Miasto
Gdzieś w Polsce
Ashampoo Burning Studio 2018 (darmowy, jako promo na SOS)
Ashampoo Burning Studio 2018 to jeden z najlepszych programów do nagrywania różnego rodzaju danych na płytach CD/DVD oraz Blu-ray.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


:)

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36172
Reakcje/Polubienia
25293
Miasto
Trololololo
a co to za pytanie czy lepsze :?? lepsze pod względem wyglądu, dostępnych funkcji :??
Nowsza wersja to zawsze usprawnienia programu.
 

Viktor

Wygadany
Dołączył
9 Listopad 2016
Posty
89
Reakcje/Polubienia
62
Niekoniecznie. Nie zawsze wyższa wersja przekłada się na wygodę użytkownika. Może się okazać, że program jest taki sam jak poprzednia wersja, ale dodatkowo ma niechciane komponenty utrudniające użytkowanie, np. zbiera dane w tle.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36172
Reakcje/Polubienia
25293
Miasto
Trololololo
Niekoniecznie. Nie zawsze wyższa wersja przekłada się na wygodę użytkownika. Może się okazać, że program jest taki sam jak poprzednia wersja, ale dodatkowo ma niechciane komponenty utrudniające użytkowanie, np. zbiera dane w tle.
Owszem ale jak to określają producenci, zbieranie danych w tle służy tylko i wyłącznie poprawie jakości programu więc jest to tak jak napisałem usprawnienie programu.:jezyk

Wersja 2018 ma nowszy silnik programu.
 

Viktor

Wygadany
Dołączył
9 Listopad 2016
Posty
89
Reakcje/Polubienia
62
Pobrałem, zainstalowałem w miejsce wersji 2017.
- Pojawia się reklama płatnego programu od Ashampoo
(czyli jak zawsze przy instalacji programu od tego producenta)
- zachęta do zakupu Burning Studio 19
(również nic nowego)
- poza zmianą obrazka na pierwszy rzut oka niewiele się zmieniło
(a więc... nic nowego?.
Ale tak jak Oxygen Thief napisał prawdopodobnie kryją się jakieś "usprawnienia programu". Najważniejsze, że nie ma (nie zauważyłem) utrudnień i zmian na gorsze.Polska wersja językowa poprawna, ale to też standard u tego producenta.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36172
Reakcje/Polubienia
25293
Miasto
Trololololo
Pobrałem, zainstalowałem w miejsce wersji 2017.
- Pojawia się reklama płatnego programu od Ashampoo
(czyli jak zawsze przy instalacji programu od tego producenta)
- zachęta do zakupu Burning Studio 19
(również nic nowego)
- poza zmianą obrazka na pierwszy rzut oka niewiele się zmieniło
(a więc... nic nowego?.
Ale tak jak Oxygen Thief napisał prawdopodobnie kryją się jakieś "usprawnienia programu". Najważniejsze, że nie ma (nie zauważyłem) utrudnień i zmian na gorsze.Polska wersja językowa poprawna, ale to też standard u tego producenta.
Jak już zainstalowałeś to możesz sprawdzić na jakiej wersji pełnej zrobiono wersję 2018, obstawiam że będzie to ABS 14 lub 15, klikając w - o programie - czy coś podobnego powinna być taka informacja :)
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
o czyli to jest po prostu okrojona 19 :ok:nonono
Zgadza się. W oparciu o tekst z Computerbild chodzi m.in. o brak takich funkcji: tworzenie pokazów slajdów z ponad 140 przejściami, efektów dźwiękowych dla filmów i pokazów slajdów, cięcie i dzielenie filmów, importowanie list odtwarzania z iTunes lub automatyczne wyrównywanie i tonowanie plików audio za pomocą korektora. Poza tym w pełnej 19 :
Ochrona przed zarysowaniem dla maksymalnego zabezpieczenia
Nowa ochrona przed porysowaniami pozwala chronić Twoje dane. Zarysowania mogą sprawić, że nośniki staną się nie do odczytania. Ashampoo Burning Studio 19 kładzie kres zarysowaniom zapewniając wiele kopii danych na nośniku oraz narzędzie do ich odzyskiwania! Dzięki temu odzyskasz ważne dane i wspomnienia, nawet jeśli nośnik będzie porysowany.
Podręczna funkcja historii
Wszyscy to przeżyliśmy. Próbujemy edytować projekt i nie pamiętamy gdzie go zapisaliśmy oraz kiedy? Nowa funkcja historii pozwala na przejrzenie 20 ostatnich projektów i otworzenie ich jednym kliknięciem przycisku!
Słuchaj muzyki oraz audiobooków w samochodzie bez problemów Gdy nagrywasz nośniki do systemów audio w samochodzie, konieczne jest zachowanie formatu i standardu, aby był on dostępny do odczytu. Nowe Burning Studio zapewnia to dla Ciebie! Dzięki ponad 1000 ustawień i profili dla najpopularniejszych systemów Audio w samochodzie, nośniki działają tak, jak tego oczekujesz.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10032
Reakcje/Polubienia
10668
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Ashampoo jest straszne. Wolałbym nie mieć jakiegoś programu niż zainstalować coś od nich. Nie mają żadnego softu najlepszego w swojej kategorii. Programy są przerośnięte (Snap, Zip itd.) Jak nie odptaszkujesz paru opcji to nie nadążysz kasować spamu. Nawet jak zakupisz jakiś program to w kółko walą reklamami (A może zrobisz upgrade, a może spróbujesz tego albo tamtego. - a może się dziadu zamkniesz i zrobisz to do czego jesteś stworzony :lanie) W każdej nowej wersji zmieniają tylko kolor i już kupuj nową wersję Burning Studio.
A ta nowa "Ochrona przed zarysowaniami" :co jest? może jeszcze funkcja odsysania tłuszczu z płyt żeby z DVD zrobić CD?
 

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
Ja wczoraj nagrywałem 3 płyty. Dwie nagrałem za pomocą Burnaware Premium z promocji a do trzeciej już musiałem użyć Szampona bo Burnaware chyba nie polubił się z jedną płytą :wariatt
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10032
Reakcje/Polubienia
10668
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Ja wczoraj nagrywałem 3 płyty. Dwie nagrałem za pomocą Burnaware Premium z promocji a do trzeciej już musiałem użyć Szampona bo Burnaware chyba nie polubił się z jedną płytą :wariatt

Ale Szampon nie poradziłby sobie z dwiema poprzednimi. 2:1 dal Burnaware :hura
 
Do góry