Grafika Ashampoo Photo Commander 12 za darmo

ArekS

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Kwiecień 2015
Posty
244
Reakcje/Polubienia
0
al_arsen napisał:
AppGuard tu nie ma nic do rzeczy.
senior38 napisał:
Pobrałem odpowiednie i nie pomogło.
Jak widać nigdy tak do końca nie wiadomo, :zaciesz a skoro Kolega używa AppGuarda, bezpieczniej stwierdzić: "może nie mieć nic do rzeczy".
 

senior38

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
1629
Reakcje/Polubienia
238
Miasto
Świętokrzyskie
ArekS napisał:
al_arsen napisał:
AppGuard tu nie ma nic do rzeczy.
senior38 napisał:
Pobrałem odpowiednie i nie pomogło.
Jak widać nigdy tak do końca nie wiadomo, :zaciesz a skoro Kolega używa AppGuarda, bezpieczniej stwierdzić: "może nie mieć nic do rzeczy".
Odinstalowałem AppGuarda uruchomiłem jako admin. i nici.
 

ArekS

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Kwiecień 2015
Posty
244
Reakcje/Polubienia
0
senior38 napisał:
ArekS napisał:
al_arsen napisał:
AppGuard tu nie ma nic do rzeczy.
senior38 napisał:
Pobrałem odpowiednie i nie pomogło.
Jak widać nigdy tak do końca nie wiadomo, :zaciesz a skoro Kolega używa AppGuarda, bezpieczniej stwierdzić: "może nie mieć nic do rzeczy".
Odinstalowałem AppGuarda uruchomiłem jako admin. i nici.
I już wiemy na pewno, że AppGuard nie ma nic do rzeczy, spox
Teraz spokojnie przeinstaluj Photo Commandera (możesz instalator uruchomić jako administrator - nie zaszkodzi).
 

Ircus

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
13020
Reakcje/Polubienia
43944
Może użyj wiersz polecenia jak aministertor wpisz sfc /scannow ... może masz jakieś uszkodzone pliki ??
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9991
Reakcje/Polubienia
10624
Miasto
Somewhere over the rainbow.
ArekS napisał:
Jak widać nigdy tak do końca nie wiadomo, :zaciesz a skoro Kolega używa AppGuarda, bezpieczniej stwierdzić: "może nie mieć nic do rzeczy".

AG nie generuje takich komunikatów więc to było pewne.
 

ArekS

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Kwiecień 2015
Posty
244
Reakcje/Polubienia
0
al_arsen napisał:
ArekS napisał:
Jak widać nigdy tak do końca nie wiadomo, :zaciesz a skoro Kolega używa AppGuarda, bezpieczniej stwierdzić: "może nie mieć nic do rzeczy".

AG nie generuje takich komunikatów więc to było pewne.
Wydaje mi się, że choć ten konkretny komunikat nie był generowany przez AG, to wcale nie oznaczało automatycznie, że to nie AG coś zablokował. Ale skoro dla Ciebie było to pewne, to super. spox Zresztą teraz to i tak bez znaczenia.

I jak tam, senior38 - udało się przy ponownej instalacji, czy odpuściłeś sobie Photo Commandera?
 

senior38

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
1629
Reakcje/Polubienia
238
Miasto
Świętokrzyskie
ArekS napisał:
al_arsen napisał:
ArekS napisał:
Jak widać nigdy tak do końca nie wiadomo, :zaciesz a skoro Kolega używa AppGuarda, bezpieczniej stwierdzić: "może nie mieć nic do rzeczy".

AG nie generuje takich komunikatów więc to było pewne.
Wydaje mi się, że choć ten konkretny komunikat nie był generowany przez AG, to wcale nie oznaczało automatycznie, że to nie AG coś zablokował. Ale skoro dla Ciebie było to pewne, to super. spox Zresztą teraz to i tak bez znaczenia.

I jak tam, senior38 - udało się przy ponownej instalacji, czy odpuściłeś sobie Photo Commandera?
Witam.Odpuściłem sobie.Mam Zonera to wystarczy.Pozdrawiam. :)
 

Quń

Bardzo aktywny
Dołączył
30 Sierpień 2013
Posty
380
Reakcje/Polubienia
165
senior38 - masz chyba zanadto zoptymalizowany system: brakuje w nim windows media player. To jego biblioteka.

Nie wystarczy pobrać bibliotekę i ja wrzucić w "windows" - trzeba ją jeszcze zarejestrować w systemie, żeby była "widoczna" dla innych programów.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Bardzo RZADKO program wymaga, aby biblioteka była obecna w jego katalogu. W sumie spotkałem się chyba z czterema takimi sytuacjami, że pomimo obecności w systemie program MUSIAŁ mieć i "u siebie".
 

ArekS

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Kwiecień 2015
Posty
244
Reakcje/Polubienia
0
acar napisał:
Nie wiem co jest grane z ostatnią instalką .. u mnie dla przykładu pozycja "Pobierz darmowy kod aktywacyjny" jest nie aktywna :scratch .. jednym słowem... nie przekierowuje na stronę .. :nea
Wypróbuj może tę instalkę:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Tu dostajesz kod pełnej wersji:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35921
Reakcje/Polubienia
25013
Miasto
Trololololo
Ashampoo Photo Commander 12 Xmas Edition

Kolejna promocja na Ashampoo Photo Commander 12 Xmas Edition
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Wszystko, co najlepsze, dla Twoich zdjęć!

Zespół Ashampoo życzy Ci Wesołych Świat, dużo zdrowia i sukcesów w nowym 2016 roku! W podziękowaniu na Twoje nieustanne wsparcie w ubiegłym roku, przygotowaliśmy dla Ciebie skromny prezent. Skorzystaj ze specjalnej wersji Photo Commander Xmas Edition posiadającej nowe pocztówki okolicznościowe na każdy dzień roku.

Screenshot: xmas cards

Wydajne zarządzanie zdjęciami staje się jeszcze prostsze

Kochasz zdjęcia? Twoje ostatnie wakacje, Twój ślub - wyjątkowe wspomnienia zazwyczaj istniejące tylko w formie zdjęć nieustannie powiększają tylko ogromną kolekcję. Pierwotnie składowane w pudełkach, dzisiaj zdjęcia są przechowywane na komputerach. Czy wiesz jak i gdzie dokładnie zdjęcia z wakacji są przechowywane? Czy martwią Cię artefakty i rozmazane fragmenty rujnujące idealne momenty?

Wejdź do świata Ashampoo Photo Commander 12, wyjątkowego menadżera zdjęć. Bez wysiłku przeglądaj ogromne kolekcję zdjęć i usuwaj irytujące defekty w locie. Optymalizuj kolor oraz ustawienia kontrastu i nadaj swoim zdjęciom blasku. Uwolnij kreatywność i ożyw swoje zdjęcia dzięki profesjonalnym efektom oraz zaskocz znajomych własnoręcznie robionymi kalendarzami, kolażami i kartkami okolicznościowymi.

Screenshot: xmas skin

Najważniejsze funkcje:

Bez żmudnych procesów uczenia dzięki przydatnym oknom wprowadzającym oraz kreatorom konkretnych zadań
Zarządzaj olbrzymią kolekcją zdjęć dzięki inteligentnym wyglądom kolumn
Automatyczne kopie zapasowe dla bezpiecznej pracy
Rozszerzone wsparcie formatu RAW dla wysokiej klasy aparatów
Organizuj zdjęcia z niesamowitymi opcjami nakładania filtrów i tagowania
Wsadowa kopia zapasowa, zmiana nazwy, przenoszenie i konwersja zdjęć
Optymalizacja zdjęć 1-kliknięciem dla poprawy jakości zdjęć
Doskonałe tonowanie kolorów z krawędziami gradientu
Dodawaj i projektuj tekstu, strzałki i obiekty
Profesjonalne efekty na obrazach, np. farba olejna czy szkic ołówka
Zmieniaj zdjęcia w pokazy slajdów, kalendarze, kolaże, panoramy oraz pocztówki okolicznościowe
Zintegrowane przesyłanie do portali Facebook, Picasa oraz Ashampoo Webspace
 
Do góry