Narzędzia Ashampoo Uninstaller za darmo

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
12598
Reakcje/Polubienia
11819
Miasto
Gdzieś w Polsce
Ashampoo Uninstaller 5
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Czym jest Ashampoo UnInstaller 5?
Ashampoo UnInstaller 5 to wyjątkowe rozwiązanie do usuwania wszystkich śladów po nieużywanych aplikacjach, czyszczenie systemu z pozostałości oraz przywracanie dawno zapomnianej wydajności.

Jak to działa?
Ashampoo UnInstaller 5 używa technologii działającej w czasie rzeczywistym do monitorowania zmian czynionych przez programy instalacyjne. Dzięki temu, Ashampoo UnInstaller 5 może całkowicie i bez pozostałości usuwać aplikacje wraz z powiązanymi plikami i wpisami w rejestrze. Dla uzyskania lepszych rezultatów, Ashampoo UnInstaller 5 pozwala na usuwanie nadmiarowych wpisów w rejestrze i oczyszczanie napędów.
Dlaczego właśnie UnInstaller?
System ciągle się zmienia
Każda aplikacja zainstalowana powoduje zmiany w systemie. Dane są kopiowane na dysk twardy, wartości są zapisywane do Rejestru Windows. Wiele aplikacji tworzy mnóstwo plików tymczasowych podczas swojego działania.

Domyślne odinstalowywanie nie zawsze jest skuteczne
W wielu przypadkach, zmiany w rejestrze i pliki tymczasowe zostają nawet po odinstalowaniu aplikacji przy użyciu narzędzi usuwania wbudowanych w Windows. Te pozostałości zaśmiecają system i spowalniają go nieustannie

Spraw niemożliwe możliwym
Ashampoo UnInstaller 5 jest...

… skuteczny!
Poza całkowitym usuwaniem programów, Ashampoo UnInstaller 5 zapewnia wiele narzędzi do poprawy wydajności i zarządzania, aby komputer pozostał szybki, czysty oraz sprawniejszy.

… wydajny!
Poczuj różnicę! Dzięki wielu wysoko-wydajnym algorytmom, Ashampoo UnInstaller 5 zajmuje niewiele, dzięki czemu jest idealny dla starszych i nowych komputerów.

… praktyczny!
Zawsze posiadasz sprawdzone i podręczne narzędzie. Ashampoo UnInstaller 5 zaprojektowano tak, by każde zadanie było dostępne z poziomu interfejsu. Raz aktywowany, Ashampoo UnInstaller 5 monitoruje instalacje w tle i nie przeszkadza innym procesom.

Nowości w Ashampoo UnInstaller 5?
Ashampoo UnInstaller 5 to nasz najwydajniejszy pakiet do odinstalowywania niż kiedykolwiek. Nasi programiści odkryli nowy sposób na monitorowanie instalacji zapewniając większą skuteczność działania i mniejsze zużywanie zasobów. W Ashampoo UnInstaller 5, kluczowa jest wydajność.

Monitoring Instalacji w wersji 2.0
Żadnych więcej porównań przed-po instalacji. Ashampoo UnInstaller 5 monitoruje pliki i operacje systemowa w czasie rzeczywistym z inteligentną technologią filtracji, dzięki czemu CPU jest w mniejszym stopniu obciążone.

Dodatkowe funkcje czyszczenia i poprawy wydajności
Zarządzaj czcionkami i punktami przywracania, usuwaj nieprawidłowe skróty oraz duplikaty plików. Dzięki Ashampoo UnInstaller 5, można nawet wyczyścić dokładniej usunięte już dane i wolne miejsce na HDD, a tym samym chronić Twoją prywatność.

Wsteczna kompatybilność
Posiadasz już Ashampoo UnInstaller 4? Dokonaj migracji dzienników instalacji prosto i bez problemów działaj dalej.
Zaloguj się lub zarejestruj to view Spoiler content!
 

ArekS

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Kwiecień 2015
Posty
247
Reakcje/Polubienia
0

Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10397
Reakcje/Polubienia
7778

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
27094
Reakcje/Polubienia
8637
Miasto
Trololololo
Połączyłem :dziękuę
 
Do góry