PC Assassin’s Creed Chronicles: China - za darmo

memnon

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Luty 2014
Posty
1636
Reakcje/Polubienia
3953
Assassin’s Creed Chronicles: China do odebrania za darmo w Chińskim Ubi Store od 9 do 15 lutego. Rozpoczyna się dzisiaj o 17:00. Możliwe, że będzie potrzebny Hong Kong VPN .
Assassin's Creed Chronicles: China jest spin-offem bestsellerowego cyklu gier akcji z otwartym światem. W przeciwieństwie do pierwowzorów, opracowana przez zespół Climax Studios produkcja jest platformówką 2.5D. Akcja wydanego na platformę PC, PS4 itd. Assassin's Creed Chronicles: China została osadzona w XVI-wiecznych Chinach. Główną bohaterką gry jest Shao Jun – asasynka wyszkolona przez legendarnego Ezio Auditore da Firenze (znanego z Assassin's Creed II i dwóch kolejnych części serii), którą mogliśmy poznać w krótkometrażowym filmie animowanym Assassin’s Creed: Embers. Heroina powraca do Państwa Środka w celu pomszczenia zamordowanych członków bractwa. Podobnie jak pozostałe gry spod znaku Assassin's Creed, tytuł pozwala na odwiedzenie znanych miejsc, na których liście brylują Wielki Mur, Zakazane Miasto oraz Pekin. Swoją rolę w fabule odgrywają także postacie historyczne.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19214
Reakcje/Polubienia
55934
Assassin’s Creed Chronicles: China do odebrania za darmo w Chińskim Ubi Store od 9 do 15 lutego. Rozpoczyna się dzisiaj o 17:00. Możliwe, że będzie potrzebny Hong Kong VPN .
U mnie było trochę problemu. Po wejściu na stronę store.ubi...../cn/CNY2021.html jest tam obrazek z promocją i link register.ubisoft....../assassins-creed-chronicles-china, po którego kliknięciu za każdym razem przekierowywało mnie na stronę ubisoft.com.hk. Musiałem ręcznie wyszukać stronę tej gry i dopiero udało mi się ją dodać.

Gdyby ktoś miał podobny problem, to link bezpośredni do gry:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


VPN miałem ustawiony na Hong Kong.
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19214
Reakcje/Polubienia
55934
Promocja jest już w Europie ;) Można pobrać bez kombinowania z VPN.

0.jpg

Link:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Drib72

Bardzo aktywny
Dołączył
12 Sierpień 2016
Posty
130
Reakcje/Polubienia
510
Na dodanie gry do konta jest czas do 16.02.2021
You can claim your free game from February 9th at 05:00 pm to February 16th at 05:00 pm (your local time) and you will be able to play it at any time!
 
Do góry