Narzędzia Auslogics Disk Defrag Pro za darmo

caxton

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Listopad 2010
Posty
3471
Reakcje/Polubienia
8
Miasto
Tbilisi, Georgia
Auslogics Disk Defrag Pro – to płatna wersja jednego z najlepszych narzędzi do defragmentacji i optymalizacji dysków twardych. Auslogics Disk Defrag Pro pozwala na dokładną i szybką defragmentację dzięki zastosowaniu specjalnych i unikalnych algorytmów co przełoży się na szybkość uruchamiania systemu, programów i ogólną poprawę wydajności.

here

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
:francuz
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36260
Reakcje/Polubienia
25381
Miasto
Trololololo
Opis programu
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

rejestracja

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Ważne:
** This license code is only valid for the giveaway version, please make sure the program you downloaded is from giveawayoftheday.com. Please activate your downloaded software with this registration information before the giveaway expires **
 

ptr

Wygadany
Dołączył
9 Czerwiec 2010
Posty
43
Reakcje/Polubienia
0
Program z paczki GOTD nie różni się niczym od wersji ze strony producenta ( pliki mają taką samą sumę kontrolną). Aktywacja/rejestracja jest w trybie off line, czyli serial nie wygaśnie po zakończeniu promocji. W razie gdyby jakimś cudem wygasł podaje ścieżkę w rejestrze gdzie jest przechowywana licencja

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
A

Anonymous

Jest, wreszcie się doczekałam tego programiku, jest rewelacyjny!

ptr napisał:
W razie gdyby jakimś cudem wygasł podaje ścieżkę w rejestrze gdzie jest przechowywana licencja

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Hmm, ja niestety nie mam licencji w tej lokalizacji, w ogóle nie znajduje mi {FAF8B44F-5A3D-B058-8FAA-C2BA6628C741}\Version]
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36260
Reakcje/Polubienia
25381
Miasto
Trololololo

win98

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Marzec 2011
Posty
369
Reakcje/Polubienia
50
Ola napisał:
Jest, wreszcie się doczekałam tego programiku, jest rewelacyjny!

ptr napisał:
W razie gdyby jakimś cudem wygasł podaje ścieżkę w rejestrze gdzie jest przechowywana licencja [ [HKEY_CLASSES_ROOT\CLSID\{FAF8B44F-5A3D-B058-8FAA-C2BA6628C741}\Version] ]

Hmm, ja niestety nie mam licencji w tej lokalizacji, w ogóle nie znajduje mi {FAF8B44F-5A3D-B058-8FAA-C2BA6628C741}\Version]

Ja również nie odnajduję takiej ścieżki w rejestrze. Mam winXP. Może to ścieżka w win7 ?
 

ptr

Wygadany
Dołączył
9 Czerwiec 2010
Posty
43
Reakcje/Polubienia
0
Faktycznie, sprawdziłem na drugim komputerze z XP i gałąź rejestru jest jeszcze inna ( teraz mam {4AE88578-5A1D-CFA6-B3E5-87D2010A5085}. Czyli dla każdego komputera, licencja jest zapisywana w innym miejscu.
W każdym razie nie ma to większego znaczenia skoro serial działa bez weryfikacji na serwerach producenta.

Dla dociekliwych ...
Dzieje się tak zapewne dlatego, że to część licznika trial odliczająca te 30 dni. Zaraz po instalacji, ale przed wpisaniem kodu pojawiają się tam pewne wartości. Po wpisaniu kodu dopisywane są tam dodatkowe informacje.
Jak ktoś koniecznie chce zlokalizować która to gałąź to może ją namierzyć programem Regmon ( Procmon dla visty i nowszych) ustawiając filtr na plik DiskDefrag.exe
 

tedii

Bardzo aktywny
Dołączył
7 Lipiec 2010
Posty
235
Reakcje/Polubienia
5
Po pierwsze dziękuję za informację i wyciągniętą instalkę :england
Czy ktoś orientuje się jakie są ograniczenia programu?
Proawdopodobnie klucz nie będzie działał z nowszymi wersjami, to można odpuścić ale czy ma ograniczenia czasowe? Nie mogę nigdzie doczytać.
 

eMCe

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Maj 2010
Posty
522
Reakcje/Polubienia
4
Miasto
Ś-Wsch
niby trzeba aktywować puki promocja trwa hmm ale ktoś pisał, że podczas aktywacji nie wymaga połączenia z internetem a więc... jakby ktoś to potwierdził to będę wdzięczny ;)
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36260
Reakcje/Polubienia
25381
Miasto
Trololololo
kluczyk pewnie jest na roczek (takie sprzedają) a pewnie jedynym ograniczeniem jest aktywacja w czasie trwania promocji.W sumie można to sprawdzić, rozłączyć neta czy tam zablokować w zapce i tym kluczem spróbować aktywować program,jak ktoś wcześniej pisał niby program nie sprawdza klucza Online ale kiedyś była promocja na GOTD na inny soft od nich (BootSpeeda) i po zakończeniu promocji już kluczyka program nie łykał. :lanie
 
Do góry