AV-Comparatives: Real-World Protection Test – September 2017

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35951
Reakcje/Polubienia
25049
Miasto
Trololololo
AV-Comparatives: Real-World Protection Test – September 2017


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Panda :ok:guma
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Oprócz Pandy, Kaspersky i Trend Micro to silniki Bitdefendera wymiatają: Bitdefender, F-Secure i Tencent (Bullguard i Emisoft troszkę gorzej).
I niby mam przyjąć, że MS Windows Defender taki dobry jest?... No nie wiem...
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35951
Reakcje/Polubienia
25049
Miasto
Trololololo
Oprócz Pandy, Kaspersky i Trend Micro to silniki Bitdefendera wymiatają: Bitdefender, F-Secure i Tencent (Bullguard i Emisoft troszkę gorzej).
I niby mam przyjąć, że MS Windows Defender taki dobry jest?... No nie wiem...
Wszędzie praktycznie pieją że jest dobry ale to się tyczy parodniowych sampli, gorzej wypada z nowym malware.
 

win98

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Marzec 2011
Posty
369
Reakcje/Polubienia
50
Zastanawiam się, dlaczego nie ma w zestawieniu produktu Webroot. Jest taki cienki, czy są inne powody?
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35951
Reakcje/Polubienia
25049
Miasto
Trololololo
Zastanawiam się, dlaczego nie ma w zestawieniu produktu Webroot. Jest taki cienki, czy są inne powody?
Powody są inne,
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
, chodzi o sposób testowania.

Firmy zajmujące się testowaniem biorą też kasę od producentów antywirusów aby ich program antywirusowy mógł zostać przetestowany czyli jak nie sypniesz z sakwy kasą to nie testujemy.
 

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
Ja tam bardziej ufam testom robionym przez zwykłych użytkowników jak np. na MalwareTips niż tym firmom AV-cośtam. Jak te firmy testujące piszą, że Kaspersky najmniej obciąża system a Norton jest znacznie cięższy to...:szydera
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35951
Reakcje/Polubienia
25049
Miasto
Trololololo
Ja tam bardziej ufam testom robionym przez zwykłych użytkowników jak np. na MalwareTips niż tym firmom AV-cośtam. Jak te firmy testujące piszą, że Kaspersky najmniej obciąża system a Norton jest znacznie cięższy to...:szydera
Może pucują dla Kaspersky'ego, Niemiecki AV-Test.org. też dziwnie testuje, zawsze wyróżniając Rosyjski produkt.
 

win98

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Marzec 2011
Posty
369
Reakcje/Polubienia
50
Powody są inne,
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
, chodzi o sposób testowania.

Firmy zajmujące się testowaniem biorą też kasę od producentów antywirusów aby ich program antywirusowy mógł zostać przetestowany czyli jak nie sypniesz z sakwy kasą to nie testujemy.

A więc to tak :scratch
Trochę to pachnie sponsoringiem, ale trzeba z czegoś żyć.

Żeby tylko dawali promo na Webroot'a więcej niż 3 m-ce... ale niedźwiadek też dobry.
Dziękuję za informacje.
 
Do góry