A

Anonymous

Bronco

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Październik 2011
Posty
184
Reakcje/Polubienia
13
Kamelka napisał:
Batch Picture Resizer 6.2 na GAOTD


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Pliki instalacyjne spakowane w powyższym pliku .zip z dzisiejszej promocji są całkowicie zbędne.

Z Archiwum X:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Tablice Rejestracyjne do Windows 8/64:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
A

Anonymous

Bronco napisał:
Kamelka napisał:
Batch Picture Resizer 6.2 na GAOTD


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Pliki instalacyjne spakowane w powyższym pliku .zip z dzisiejszej promocji są całkowicie zbędne.

Z Archiwum X:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Tablice Rejestracyjne do Windows 8/64:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Bronco !! Z aktywacją programów od SoftOrbits po okresie promocji jest duży problem. W dniu „darmola” wszystko gra. Kilka razy próbowałem to zrobić później, ale moje działania zakończyły się fiaskiem. Zachowanie powyższych plików z licencją nie pomogło. Program w czasie aktywacji łączy się z serwerem producenta i od razu pojawiają się komunikaty, że okres promocji jest już zakończony lub coś podobnego. Gdy odłączyłem komputer od internetu, pojawił się z kolei monit o konieczności połączenia się z serwerem producenta, aby aktywować program. Koło się zamknęło.

Najciekawsze jest to, że na jednym z zagranicznych forów użytkownicy napisali o tym problemie w przypadku zakupionego softu. Wszystko im grało do czasu reinstalacji systemu lub instalowania aplikacji na innym komputerze. Nie mogli aktywować programu zakupioną licencją. Pisali do producenta, ale ten im wtedy nie pomógł, tylko odpisał, żeby kupili kolejny serial. :szydera
Nie wiem, jak ta sprawa wygląda dzisiaj, ale chyba musisz szukać innego rozwiązania. Powodzenia !!
:hi
 

Bronco

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Październik 2011
Posty
184
Reakcje/Polubienia
13
giveawayday napisał:
Bronco !! Z aktywacją programów od SoftOrbits po okresie promocji jest duży problem. W dniu „darmola” wszystko gra. Kilka razy próbowałem to zrobić później, ale moje działania zakończyły się fiaskiem.
Natomiast moje działania zakończyły się 2 razy powodzeniem, w takim sensie, że mam pełne wersje.


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
A

Anonymous

Bronco napisał:
Po uruchomieniu programu wyskakuje jednak ten komunikat:

Activation error. The license key has been already activated.
Błąd aktywacji. Klucz licencyjny już został aktywowany.

Tę samą procedurę wykonałem jakieś 2 tygodnie temu na moim rzeczywistym systemie (Windows XP 32-bit) przywróconym z wcześniejszego obrazu dla promocji z BDJ (03.03.2015).
Powiedz czy za każdym razem jak uruchamiasz program pojawia się powyższy komunikat? Czy próbowałeś zainstalować program po formacie dysku lub na innym czystym komputerze bez żadnych backupów i obrazów?
Kiedyś też robiłem obrazy dysku, żeby zachować interesujący mnie program, ale na dłuższą metę było to bardzo męczące. Nie mniej jednak dziękuję za odpowiedź.
 

Bronco

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Październik 2011
Posty
184
Reakcje/Polubienia
13
giveawayday napisał:
Bronco napisał:
Activation error. The license key has been already activated.
Błąd aktywacji. Klucz licencyjny już został aktywowany..
giveawayday napisał:
Powiedz czy za każdym razem jak uruchamiasz program pojawia się powyższy komunikat?
Za każdym razem.

giveawayday napisał:
Czy próbowałeś zainstalować program po formacie dysku lub na innym czystym komputerze bez żadnych backupów i obrazów
Odpowiem następująco. Nie da się zarejestrować tego programu wcześniej utworzonym plikiem .reg na innym komputerze (sprawdzałem), albo jeśli się zrobiło format dysku. Rejestracja jest przyporządkowana do konkretnych ustawień danego systemu Windows. Tak więc plik .reg zadziała tylko na identycznym systemie (tylko z daty sprzed instalacji programu, chociaż z daty po instalacji tym bardziej będzie działał - można więc odinstalować ten program i na tym samym systemie ponownie zainstalować i aktywować - sprawdziłem) odtworzonym z obrazu.

Dla ciekawości, można zrobić wersję Portable tego programu, ale i tak pełna wersja będzie tylko na danym konkretnym komputerze, na którym utworzyliśmy Portabla.

giveawayday napisał:
Kiedyś też robiłem obrazy dysku, żeby zachować interesujący mnie program, ale na dłuższą metę było to bardzo męczące. Nie mniej jednak dziękuję za odpowiedź.
Ja robię dla bezpieczeństwa średnio raz do roku obraz dysku systemowego, gdyby np. system odmówił mi współpracy, albo gdybym nie mógł przywrócić działania Internetu w komputerze (bo tak mi się zdarzało). Jest wtedy sporo roboty, bo np. trzeba ponownie zainstalować programy typu Batch Picture Resizer 6.2, ale dla mnie to i tak dużo lepiej, niż gdybym miał od zera instalować to wszystko, co lubię i potrzebuję :dziwak
Pozdrawiam :england
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5628
Reakcje/Polubienia
4117
Miasto
Polska
.
Batch Picture Resizer
wersja 6.2 PL portable Apps (bez klucza, wpisu rejestru, etc.)

download:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Do góry