Battlefield 1942 z okazji 10 lecia serii za darmo

rafalp86

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2011
Posty
918
Reakcje/Polubienia
448
Logujemy się na konto Origin lub tworzymy nowe. Pobieramy instalator Origina. Ściągamy grę za darmo. Jest to full wersja !! nie demo. Sam instalowałem :jezyk
Link do gry:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

OnSam

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
426
Reakcje/Polubienia
1
Mam tam konto i jedną z wcześniej zakupionych gier - więc zalogowałem się na moje konto, pobrałem i zainstalowałem instalator, zalogowałem się i dupa nigdzie nie ma przekierowania ni nic innego co by odnosiło, lub dawało jakieś znaki na instalator lub klucz do Battlefied.
 

rafalp86

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2011
Posty
918
Reakcje/Polubienia
448
Dziwne mi dodało grę bez problemu. Spróbuj się najpierw zalogować na tej stronie co podałem i tam kliknij pobierz, a następnie zaloguj na Origin.
AJWXH.jpg


Oby więcej takich promocji :papież
 

DziadDalf

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
3849
Reakcje/Polubienia
2262
Miasto
Z DziadLandu ;p
E jak przez stronę robiłeś to mogłeś to od razu tak zrobić oczywiście jak masz Origin zainstalowany.
Wbijasz na adres podany przez rafalp86
klikasz
83697c1b646b7.jpg

następnie
45fd8ae1ecb0e.jpg

i uruchamia się Origin
i widzisz piękne
e17c38f66c4fd.jpg
 

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
Nie przeszkadza Wam origin ??
Usługa Origin pobiera informacje z waszych PCtów i dzieli się nimi z osobami trzecimi. Nazywając rzecz po imieniu, EA uprawia normalne szpiegostwo i łamie prawo do zachowania prywatności w internecie. W praktyce jednak wszystko odbywa się legalnie, ponieważ użytkownicy sami wyrażają na to zgodę!

"Kto by się na to zgodził?" ktoś mógłby zapytać. Odpowiedź jest banalnie prosta - wszyscy, którzy Origin mają zainstalowane na komputerze. Podczas instalacji Origin, zmuszeni jesteśmy zaakceptować licencję użytkownika. Tak, to ten długi tekst, którego nikomu się nie chce czytać, a który zaakceptować trzeba, jeśli chce się korzystać z usługi. Akceptując licencję EULA Origin wyrażamy zgodę na szpiegowanie nas przez firmę Electronic Arts!

Jakby było tego mało, monitorowanie użytkownika nie ogranicza się jedynie do transakcji prowadzonych w ramach usługi dystrybucyjnej, ani nawet wyłącznie ich gier. EA uzurpuje sobie prawo, do inwigilacji całej zawartości komputera oraz aktywności użytkownika i dzielenia się tym z innymi osobami/firmami!
Zaniepokojeni umową licencyjną gracze przyjrzeli się Originowi bliżej. Zaobserwowane działanie programu było zaskakujące, bo okazało się, że ten przypomina w konstrukcji niechciane spyware! Aplikacja węszy po całym komputerze nie omijając programów do zarządzania telefonem komórkowym i aplikacji do rozliczeń podatków. Za Odrą wybuchła burza, a sprzeczna z kodeksem cywilnym umowa i spyware'owy charakter Origina stał się tematem numer jeden wśród mainstreamowych mediów.
...i bądź tu człowieku legalnym graczem ...nie dziękuje :Stop
BTW ( szkoda że nie mogę teraz tego poszukać ) ..ale kiedyś czytałem poradę jak zablokować zapędy origina w zapce (Defense+) comodo ...także comodowcy maja trochę lepiej ...ale z drugiej strony mają ...szpiega COMODO :dziwak
Edit : znalazłem
http://malwaretips.com/Thread-Configuring-Comodo-Defense-against-EA-s-Origin
 

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
witam
ma ktos moze spolszczonko do tej gry :scratch
 

rafalp86

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2011
Posty
918
Reakcje/Polubienia
448
Multi działa bez problemu tylko trzeba odświeżyć serwer :klawik.
 
Do góry