PC Battleground Fantasy za darmo

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18512
Reakcje/Polubienia
39398
Miasto
Gdzieś w Polsce
8e511a652174ff90c7d97357c9ef3a4b.png
Battleground Fantasy

Battleground Fantasy to kolekcjonerska gra karciana w stylu fantasy. Możesz wybrać swojego bohatera spośród czterech frakcji i walczyć z innymi bohaterami. Każdy bohater ma talię początkową frakcji, ale może ją edytować lub tworzyć nową ze swoich kart. Bohaterowie mogą odblokować niedostępne karty i zdobyć je ze skrzyń, które bohater kupuje za złoto lub wygrywa w bitwach. W bitwach bohaterowie wykorzystują karty ze swojej aktywnej talii i wykorzystują unikalną zdolność. Zwycięzcą bitwy zostaje bohater, który obniżył zdrowie wroga do zera. Myślę, że znasz zasady, jeśli grałeś w ccg :) Ale w BF bohaterowie mają trzy rodzaje zasobów, które zdobywają co turę i wydają na użycie kart konkretnego rodzaju zasobów. Również karty mogą być typu walczącego lub dystansowego i zadawać obrażenia różnym wrogim jednostkom. Zaplanuj swoją bitwę i mądrze rozmieszczaj swoje karty na polach bitew. Pamiętaj inteligencję dla generałów, siłę dla wojowników :) A co mamy: 12 bohaterów, 3 klasy i 4 frakcje (i neutralne)3 rodzaje zasobów. Karty do walki wręcz i dystansowe12 unikalnych umiejętności bohaterów ponad 140 kart ponad 60 unikalnych zdolności kart. Chcę tworzyć więcej zawartości i to, co planuję: Tryb fabularny. Korzystanie z księgi zaklęć i przedmiotów. System levelowania z talentami Kampania online. Chcę poznać Twoją opinię i oferty, aby moja pierwsza gra była dla Ciebie lepsza :)


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Back
Do góry Bottom