d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
981
Reakcje/Polubienia
42
@spamtrash - to nie są płatne treści. Płatne jest tylko wyłączenie reklam, tyle że po uiszczeniu opłaty i tak trzeba mieć wyłączone blockery, a to mnie nie urządza, bo chcę sobie także ukrywać niechciane elementy strony. Także nie będę im płacić za taką niewygodę :p Zresztą sam serwis jak dla mnie nie oferuje nic godnego uwagi ponad treści dodane przez użytkowników, więc jak dla mnie, to nie zasługują na to, aby im płacić. Poza tym problem dawno rozwiązany. Strona była rozwalona, bo jakimś cudem niechcący włączyłam sobie na niej zoom 110% ;D
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
981
Reakcje/Polubienia
42
@spamtrash - niezupełnie tak jest, ponieważ portalu by nie było, gdyby nie użytkownicy, którzy dodają treści i prowadzą dyskusje. Skoro więc chcą zapłaty, to musieliby się dzielić także z nimi. Skoro oceniam filmy i prowadzę na ich temat dyskusje, to tak naprawdę współtworzę ten portal, więc z jakiej paki mam płacić? Kto by tam zaglądał, gdyby nie było ocen, recenzji użytkowników i ich komentarzy?
A skoro już ktoś miałby mimo to zapłacić, to z jakiej racji po uiszczeniu opłaty nie może sobie użyć blockera czy Stylish (jest traktowany jak blocker), aby poprawić wygląd strony?
I bardzo głupie są twoje domysły. Debilne jest ocenianie kogoś, o kim się psińco wie
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9847
Reakcje/Polubienia
10470
Miasto
Somewhere over the rainbow.
@spamtrash - niezupełnie tak jest, ponieważ portalu by nie było, gdyby nie użytkownicy, którzy dodają treści i prowadzą dyskusje. Skoro więc chcą zapłaty, to musieliby się dzielić także z nimi. Skoro oceniam filmy i prowadzę na ich temat dyskusje, to tak naprawdę współtworzę ten portal, więc z jakiej paki mam płacić? Kto by tam zaglądał, gdyby nie było ocen, recenzji użytkowników i ich komentarzy?
A skoro już ktoś miałby mimo to zapłacić, to z jakiej racji po uiszczeniu opłaty nie może sobie użyć blockera czy Stylish (jest traktowany jak blocker), aby poprawić wygląd strony?
I bardzo głupie są twoje domysły. Debilne jest ocenianie kogoś, o kim się psińco wie

Ale masz Dorota dziwne podejście do tego kto powinien komu płacić i co Ci w związku z tym wolno. Filmweb jest prywatnym przedsięwzięciem i jego twórca może sobie ustalić zasady jakie chce i Ty albo je akceptujesz albo szukasz sobie innego miejsca.
To że chce na tym zarabiać dla mnie jest oczywiste i w pełni go popieram że albo płacę albo oglądam reklamy.
Dzielenie się kasą tylko dlatego że ktoś jest userem dodającym treści to sory ale nie bardzo. - Jeśli wybuduję halę targową i zapelnie wszystkie boksy kupcami, którzy co miesiąc będą mi płacić za możliwość zarabiania to Tobie jako klientce mam z tego coś odpalić bo gdybyś nie przyszła do mojej hali na zakupy to kupcy by nie sprzedali i nie mieliby na czynsz dla mnie. - idź kupować gdzie indziej.
A skoro już przychodzisz i płacisz to masz prawo do zmiany wyglądu mojej hali, możesz decydować jak wygląda?

Problem w tym że Ty jesteś w pewnym sensie uzależniona od tego portalu a on od Ciebie niestety nie. Jak Ci nie odpowiada to za co płacisz to po prostu przestajesz płacić i idziesz gdzie indziej np. Imdb :)
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
981
Reakcje/Polubienia
42
@al - no i pójdę gdzie indziej. I zapewne nie tylko ja, a wtedy właściciel zostanie z niczym :p
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9847
Reakcje/Polubienia
10470
Miasto
Somewhere over the rainbow.

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4275
Reakcje/Polubienia
5690
Miasto
To tu to tam....
Tu byl sobie post, ale @Kamelka ma pretensje ze jestem "ich ekspertem do wszystkiego". Wiec juz nie ma.
 
Ostatnia edycja:
Do góry