Boguś z BMW M3 E92

A

Anonymous

ktośtam napisał:
Nie zabił mojej rodziny. Co więcej - nikogo nie zabił ani nawet nie zranił, więc czas odłożyć dywagacje na bok.
Nie pochwalam tego co zrobił i nie twierdzę, że powinien pozostać bezkarny ale patrzmy nieco szerzej.
Egoizm przemawia przez Ciebie Ktosiu,ale mam nadzieję,że to tylko jakaś swoista próba prowokacji...
Czyli na zło powinniśmy reagować tylko wtedy kiedy dotyka naszych najbliższych ? A w każdym innym przypadku są to tylko : dywagacje ? Powodzenia !
Zgodzę się z Tobą tylko w jednym : ktoś powinien spojrzeć na tego półgłówka szerzej.Bo albo jest złym człowiekiem albo chorym.A co za tym idzie trzeba go izolować albo leczyć.Trzeciej możliwości nie ma.
graf napisał:
Jak ja się cieszę że żyję w tak praworządnym kraju, gdzie zdecydowana większość społeczeństwa - tu kierowców - to ludzie którzy nigdy świadomie nie łamią prawa. Kiedy jeżdżę lub chodzę ulicami, żaden kierowca - poza Bogusiem z BMW oczywiście - nie zachowuje się jak debil...

Tak załganych ludzi to ze świecą gdzie indziej szukać. Pewnie dlatego, że to wszystko wina Żydów i masonów... no i Tuska oczywiście.

Naród hejterów.
Grafie-jesteś strasznym malkontentem,ewidentnie ten kraj źle wpływa na Twoją kondycję emocjonalną.Uciekaj stąd póki nie jest za późno !
Ja wiem,że nigdy w to nie uwierzysz ale są w Polsce miliony szczęśliwych ludzi bo gdyby było inaczej to wszyscy by stąd wyjechali.
 

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18409
Reakcje/Polubienia
39077
Miasto
Gdzieś w Polsce
Warszawska prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie młodego mężczyzny podejrzewanego o złamanie szeregu przepisów ruchu drogowego podczas nocnego rajdu sportowym bmw ulicami Warszawy. Policjanci przejrzeli filmy z miejskiego monitoringu i wiedzą już, kim jest osoba, kierująca białym bmw.
Cały tekst tutaj

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

graf

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
768
Reakcje/Polubienia
0
Komentarze z powyższego linku.

Normalna 1 godzinę i 13 minut temu

krytycy się znaleźli co albo prawka nie mają, albo swoimi kiblami w ogóle jeździć nie umieją i nie mają wyczucia co do swojego auta. Ja na całym filmie nie znalazłam ani jednego momentu w którym koleś by stworzył bezzpośrednie zagrożenie chociażby kolizji - to wręcz mu w jednym miejscu, ktoś wyjechał, bo nie patrzył w lusterka - pewnie jeden z wielmożnych krytyków. Dajcie chłopakowi spokój i zajmijcie sie swoim życiem.

alazo (18:40)

Teraz to wszyscy jadą po kolesiu, a ja sie pytam gdzie chłopaki mają się wyszaleć? nie ma torów do jazdy samochodem nie ma torów dla quadów, sam lubię poszaleć ale nie ma gdzie, nie którzy lubią frytki inni chodzić do kościoła a jeszcze inni poszaleć autem to jest jak narkotyk i ten koleś to nie jedyny przypadek.

joa (18:39)

dajcie już spokój, jest dobry jako kierowca umiej jeździć, i widać ze panuje nad kierownica, jest doskonały, za umiejętności jakie posiada to należny się nagroda i powinien być wzorem dla tych którzy chcą się nauczyć panowania nad kierownica, ten człowiek z tym programem już się urodził. A ci wszyscy krzykacze i krytycy to kapuściane głąby, którym rozeznanie rzeczywistości pomieszało się z zazdrością i to tego stopnia ze ich świadomość nie jest w stanie ujrzeć motocyklistów, dla nich ich nie było, a spowodować wypadek i zabić człowieka to można przy 30/godz.

ehhh 36 minut temu

też mi się wydaje, że jest to prowokacja samego Tuska, pod nowe prawo i mandaty abyśmy nie krzyczeli tak mocno, jak już je pozmieniają, aby było za co karać, zobaczcie jak mało zebrali za mandaty do tej pory w tym roku do budżetu a ile miało być i skoro sam PREMIER się wypowiedział w takiej dziwnej na te stołki sprawie, więc o co chodzi ? a jak nie wiadomo o co chodzi ??? TO chodzi o pieniądze !!!

obserwator 37 minut temu

Ja to bym zostawił tego kolesia a zajął bym się TIR-ami na autostradzie gdzie giną ludzie !!! A oni mają w d.... przepisy i wyprzedzają się po 10 km blokując ruch. Szczególnie niebezpiecznie jadą TIR-y ze wschodu i nikt tego nie kontroluje.

adam 42 minuty temu

Na instruktora do policji go weźcie on nie zostawia trupów na drodze po pościgu.Nauczy was jeździć.

:szydera :szydera :szydera

Szacun za porządne komentarze.
 

Gonzoo

Bardzo aktywny
Dołączył
7 Listopad 2012
Posty
270
Reakcje/Polubienia
2
Czasem lepiej nie wrucac do neta . Bogus wrzucil i gwiazdor , ja sie wstydze :klawik.
 

graf

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
768
Reakcje/Polubienia
0
Gonzoo napisał:
Czasem lepiej nie wrucac do neta .
Niektórzy powiadają, że on dobrze wiedział co robi wrzucając. Ja w każdym razie też bym nie wrzucił. :jezyk
 
A

Anonymous

Przed momentem zobaczyłem ten"wyczyn" na Interii :wariat
trochę dziwie się że wielu tutaj rozpływa się nad umiejętnościami tego "kierowcy"
ja oprócz braku jakiejkolwiek wyobraźni i szczęściu nie widzę nic więcej niż tylko debilizm w czystej postaci :wariat
gość mógł zabić siebie (to jego problem) ale i innych ... a to już problem nasz... i w tym wypadku takim potencjalnym zabójcom powinno się zabierać prawo jazdy dożywotnio :hippie
Kierowca posiadający umiejętności posiada wyobraźnie :) a ten o którym ten post to zwykły potencjalny morderca
 

waldi

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
15 Wrzesień 2012
Posty
34681
Reakcje/Polubienia
61089
W materiale dowodowym dostarczonym przez policję nie ma podstaw do zatrzymania Roberta N., ps. Frog” – poinformował prokurator Przemysław Nowak z Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Więcej na stronie:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Gdyby jechał rowerem to co innego...!
 

sheriff

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
2 Marzec 2013
Posty
1365
Reakcje/Polubienia
345
Ignorancje można skorygować za pomocą książki , czyli brak podstawowej wiedzy lub nieznajomość czegoś; nieuctwo, ciemnota, niewiedza, ale głupota zaś wymaga strzelby i szpadla - bo na nią niema leku .

Powiem więcej przed wydaniem prawka, powinno się przebadać kierowce świeżo upieczonego psychiatrycznie czy nie ma skłonności do zachowań aspołecznych na drodze i w życiu i dopiero wydać prawko jeśli zaliczy testy pozytywnie

Moja propozycja, jazda po pijaku rok bez prawka - recydywa zabieramy prawko na zawsze , jazda bez prawka 3 lata minimum pierdla dla takiego delikwenta
 
A

Anonymous

sheriff napisał:
Powiem więcej przed wydaniem prawka, powinno się przebadać kierowce świeżo upieczonego psychiatrycznie czy nie ma skłonności do zachowań aspołecznych na drodze i w życiu i dopiero wydać prawko jeśli zaliczy testy pozytywnie
Szeryfie-już kiedyś o tym pisałem ale powtórzę : testy które postulujesz nie wykluczą nawet 50 % psychopatów.Żeby taki system był w pełni skuteczny to każdy z abiturientów musiałby położyć się na 3 tygodniowe badania w psychiatryku bo taki okres jest potrzebny,żeby nie tylko całkowicie zdiagnozować zryty beret ale chociażby jakieś odchyły od normy :wariat.Organizacyjnie i finansowo jest to u nas niemożliwe...
 

hocik

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Październik 2012
Posty
416
Reakcje/Polubienia
461
Miasto
szczecin
Wszyscy skupiają się na "Gogusiu" a przecież są tam też obecni inni Gogusie na motorach. Policja płacze, że nie ma wystarczających dowodów. Dlaczego po numerach rejestracyjnych nie można doprowadzić do konfiskaty gadżecików i zlicytowania np. dla... Ninki Kublik. Kara powinna być szybka i dotkliwa. Czy ta BMW-ica nie ma właściciela, jak bezpański pies? Inaczej czekają nas następne rajdy (nie tylko w Wa-wie ) i wrzuty na YT
 

Gonzoo

Bardzo aktywny
Dołączył
7 Listopad 2012
Posty
270
Reakcje/Polubienia
2
Tutaj gdzie obecnie mieszkam , jazda pod wpływem to kara wiezienia i jestem za tym . Co za ciemnota ...
 
A

Anonymous

Gonzoo napisał:
Tutaj gdzie obecnie mieszkam , jazda pod wpływem to kara wiezienia i jestem za tym . Co za ciemnota ...
Ale my tu nie o prowadzeniu na podwójnym gazie, tylko o nowym idolu nastolatek - panu w białym BMW M3 :p
 

Gonzoo

Bardzo aktywny
Dołączył
7 Listopad 2012
Posty
270
Reakcje/Polubienia
2
heheee wyprzedziłem kiedyś Beemke na łyżworolkach . Też chcę do TV . :D
 

graf

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
768
Reakcje/Polubienia
0
Gonzoo napisał:
heheee wyprzedziłem kiedyś Beemke na łyżworolkach . Też chcę do TV . :D
A gdzie filmik? :nea Każdy by chciał być hejtowany tak jak w tym przypadku nawet przez premiera, trzeba jednak sobie na to zasłużyć. :jezyk
To tak jak w tym dowcipie, "jak podpalić to nie było komu ale grzać to się teraz wszyscy zlecieli". :p
 
Do góry