Bulwersy, dziadostwo na świecie

Hefajstos

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
2657
Reakcje/Polubienia
482
Miasto
okolice internetu
A wiesz ze mialem u siebie w pracy ostatnio dyskusje na ten temat?
Powiem tak: WSZYSCY byli zdumieni moimi slowami ze jestem ZA...
Uzasadnie. Pamietasz co powiedzial wujek Spidermana? W mozliwoasciami wiaze sie odpowiedzialnosc.
OK, dla mnie spoko, dzieciaki moga sie w Anglii identyfikowac jako pieski.
Nie mam z tym problemow.
Wiec tak.
W Anglii piesek musi byc zachipowany, zaszczepiony, poruszac sie w przestrzeni publicznej na smyczy i pod kontrola.
Nie mowiac o prawie glosu, prawie do zasilkow, prawie do posiadania prawa jazdy, zdolnosci do posiadania rachunku bankowego czy do czynnosci prawnych.
Ktos sie identyfikuje jako kot? Prosze bardzo: whiskas, kuweta, kastracja i mruczec na parapecie. Serdecznie zapraszam.

I TEGO oczekuje ze bedzie sie wymagac prawnie od kazdego dzieciaka ktory sie bedzie identyfikowal jako furry.
A jesli nie bedzie przestrzegal prawa? No coz... schronisko, sprawdzenie czy ktos kupi, a potem zastrzyk usypiajacy, nie?

Pies to pies... ¯\_(ツ)_/¯

Problemem wspolczesnej Europy (i nie tylko) NIE jest to ze sie daje komus wybor.
Problemem jest to ze sie nie przestrzega prawa (AKA zakres uprawnien i OBOWIAZKOW oraz OGRANICZEN) wynikajacego z tego wyboru.
Dawno się tak nie uśmiałem, dawno nie widziałem takiej g... burzy. Dla mnie mogą się, w ramach artystycznego happeningu, utożsamiać nawet z jeżami. Wolny kraj, wolni ludzie!Tylko rozmnażać też by się musieli jak jeże, czyli ostrożnie :zaciesz Ale moi przedmówcy (przedpisarze?) prezentują właśnie typowo komuszy schemat myślenia. Jeden katolski naród! Jeden szablon, jedna sztampa! A na co nam jakieś pikasiaki, degasy czy inne nikifory, psiawiara!10 milionów szarych mundurków dla 10 milionów hunwejbinów! Jedna gęba!, -jak ujął to mistrz groteski Gombrowicz. W tym miejscu nieodparcie przypomina mi się stary dowcip. Radzieccy uczeni wymyślili automat do strzyżenia i golenia. No i ruszyli między lud roboczy z prezentacją wynalazku. Patrzajcie, towarzysze - mówi prelegent do widowni. Tu, w ten otwór z przodu, wkładacie głowę, naciskacie guzik, po pół minucie głowa ostrzyżona, gęba ogolona! Pytanie z sali: ale nie wszyscy mają jednakowe głowy?

Odpowiedź prelegenta: na początku tak....

 
Ostatnia edycja:
  • Nie lubię
Reactions: MLJ

MLJ

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
27 Styczeń 2013
Posty
3907
Reakcje/Polubienia
4111
GVWFgebasAE05lL
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4621
Reakcje/Polubienia
6045
Miasto
To tu to tam....
W wyniku brawurowej akcji angielskiej policji dokonano zatrzymania kolejnego skrajnie niebezpiecznego czlonka organizacji terrorystycznych ze skrajnej i nieobliczlnej prawicy.
Ciekawe co na to laski z usmiechnietej koalicji i strajku kobiet?
 

Hefajstos

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
2657
Reakcje/Polubienia
482
Miasto
okolice internetu
W wyniku brawurowej akcji angielskiej policji dokonano zatrzymania kolejnego skrajnie niebezpiecznego czlonka organizacji terrorystycznych ze skrajnej i nieobliczlnej prawicy.
Ciekawe co na to laski z usmiechnietej koalicji i strajku kobiet?

A laski na to: hahaha. Krótko, po żołniersku: ha.
 

memnon

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Luty 2014
Posty
1753
Reakcje/Polubienia
4075
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
"
17-letni Khalil H. popełnił 34 przestępstwa w ciągu 2,5 roku i przebywa w areszcie z powodu brutalnego ataku nożem. Trzech jego braci jest teraz w więzieniu. Starszy brat 21-letni Mufed H., który wyszedł z więzienia zaledwie dwa miesiące temu po odbyciu trzyletniego wyroku, został aresztowany w środę w centrum Stuttgartu po dwóch napadach w ciągu kilku minut. Najpierw groził nożem dwóm 16-letnim dziewczynom i okradł je z telefonów, a potem napadł na inną młodą kobietę. Druga próba rozboju nie powiodła się i patrol policji aresztował Syryjczyka.

W sierpniu Mufed H. udzielil wywiadu. „Odsiedziałem trzy lata w więzieniu za usiłowanie ciężkiego uszkodzenia ciała i inne przestępstwa. Musiałem odsiedzieć cały wyrok, bo miałem kłopoty ze współwięźniami”. Twierdził, że chciał szkolić się w opiece geriatrycznej. „Przyjechałem do Niemiec w 2018 r. i od tego czasu sporo narozrabiałem. Uszkodziłem policyjną furgonetkę. Biłem każdego, kto mnie wykurzał na ulicy”.

Mufed H. napadł na dziewczyny w tym samym miejscu, w którym inny z braci, 19-letni Edo H. był zamieszany w pchnięcie nożem w listopadzie 2023 r., w wyniku którego trzy osoby zostały ciężko ranne. Jest obecnie sądzony z trzema innymi oskarżonymi za usiłowanie zabójstwa.

Głowa rodziny, 43-letni Abd Almudy H., sam notowany za liczne przestępstwa, twierdzi, że wszystkiemu winny jest Urząd ds. Młodzieży, który „zepsuł mu dzieci”."

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Hefajstos

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
2657
Reakcje/Polubienia
482
Miasto
okolice internetu
Do góry