Bulwersy, dziadostwo na świecie

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19203
Reakcje/Polubienia
55885
Oczywiscie TVPiS napewno opowie ze nowo narodzony aniolek szczesliwie pozbyl sie wyrodnej matki ktora opierala sie jego poczeciu i wyrwal chwasta...:facepalm
Zdarza mi się czasem widzieć TVPis u znajomych. Z reguły wystarcza mi to na jakieś dwa miesiące :D
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9983
Reakcje/Polubienia
10616
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Winowajca nie zyje, to prawda... ale zyja spadkobiercy, corka, brat, ktorzy mogliby wyplacac zarowno jednorazowe odszkodowanie jak i dozywotnia rente.

A z jakiej racji ma płacić córka albo brat? Jaki przepis złamali? Za co ich karać? Ciekawe co byś napisał gdybyś to Ty coś wywinął a przyszli by po kasę do Twoich dzieci albo rodzeństwa.

Po co kosztami malostkowej decyzji szukajacego wladzy i efektow pozera obarczac Panstwo, czyli wszystkich Podatnikow?

Kupiłeś auto i płacisz pierwszy raz OC (1000zł) Wjeżdżasz mi w "dupę". Ewidentnie Twoja wina. Szkoda 3k. Jako, że wpłaciłeś dopiero 1k to reszta idzie ze składek osób, którzy jeszcze wypadku nie spowodowali. Oni płacą pozostałe 2k czy Twój brat :?? Po co kosztami nieuwagi/błędu obarczać wszystkich składkowiczów:??

Nawet nie pytam co by było gdybym w czasie wypadku odniósł obrażenie uniemożliwiające mi pracę.... a rodzinę muszę utrzymać.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9983
Reakcje/Polubienia
10616
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Jakim skur*****em trzeba być

DarMjpYUwAAuzR-.jpg


żeby na swoje media zbierać wykorzystując jakieś dziecko :facepalm
 

Lucca

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
13 Grudnia 2012
Posty
1127
Reakcje/Polubienia
1247
Miasto
Kraków
Niestety taka jest rzeczywistość ,ale nie da się z niej "wyjść":smutek

 

sheriff

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
2 Marzec 2013
Posty
1365
Reakcje/Polubienia
345




to powinno dać wszystkim do myślenia szczególnie 2 film
 
  • Lubię to
Reactions: wwd

alco

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
1571
Reakcje/Polubienia
648
:hiDobrze że wstawiacie, trzeba uświadamiać nawet jednostki. Dodam też coś od siebie.
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4343
Reakcje/Polubienia
5744
Miasto
To tu to tam....
Za duzo slow... nie moge byc ekspertem od wszystkiego, bo to niektorym przeszkadza...
 
Ostatnia edycja:

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19203
Reakcje/Polubienia
55885
Dzieje się to, o czym ostrzegano już kilka lata temu, a co było szeroko wyśmiewane.
Następny krok - obrót bezgotówkowy i mamy wszystkich w garści :)
He he jeszcze brakuje aby CukrowyGuru otworzył swój Bank, aby było wygodnie i bezpiecznie :D
 
Do góry