Bulwersy, dziadostwo na świecie

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19195
Reakcje/Polubienia
55839
Korona tu, aborcja tam, polucja sobie nie radzi, to rzeba wspomoc... czym? Zandarmeria... dobrze ze nie maja pod reka SS-Galizien, ale widac ze sie spodziewaja poteznych poblemow...
Zacytuję:
"pomocy Policji w zakresie ochrony bezpieczeństwa i porządku publicznego"
:szydera
No to teraz już tylko czekamy na "Dziennik Telewizyjny" :kwiczy2:kwiczy2:kwiczy2
 

Ἄρης

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
27 Styczeń 2013
Posty
2585
Reakcje/Polubienia
3035
Mam głęboką nadzieję że to jest jakiś fake, choć po pomalowaniu pomnika AK, po tych osobnikach można się spodziewac wszystkiego

123241890_201108681382662_5299019709248711037_n.jpg
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19195
Reakcje/Polubienia
55839
po tych osobnikach można się spodziewac wszystkiego
Można się spodziewać tego samego co po mocherowych babkach z różańcem lub śpiewaków patriotycznych pieśni. Zawsze znajdzie się ktoś, kto nabruździ. Po drugie pewne siły (obojętnie kto jest u sterów) lubią wykorzystać takie spędy do własnych celów.

To moje spostrzeżenie, więc nie musisz się z nim zgadzać ;)
 

Ἄρης

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
27 Styczeń 2013
Posty
2585
Reakcje/Polubienia
3035
Można się spodziewać tego samego co po mocherowych babkach z różańcem lub śpiewaków patriotycznych pieśni. Zawsze znajdzie się ktoś, kto nabruździ. Po drugie pewne siły (obojętnie kto jest u sterów) lubią wykorzystać takie spędy do własnych celów.

To moje spostrzeżenie, więc nie musisz się z nim zgadzać ;)

Każdy ma prawo do własnego zdania, pod warunkiem że jest takie samo jak moje :kwiczy2
 

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18376
Reakcje/Polubienia
38955
Miasto
Gdzieś w Polsce
Można się spodziewać tego samego co po mocherowych babkach z różańcem lub śpiewaków patriotycznych pieśni. Zawsze znajdzie się ktoś, kto nabruździ. Po drugie pewne siły (obojętnie kto jest u sterów) lubią wykorzystać takie spędy do własnych celów.

To moje spostrzeżenie, więc nie musisz się z nim zgadzać ;)
to chyba jeden z przykładów znaleziony na fb
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19195
Reakcje/Polubienia
55839
Uwazam za Pawel zasluguje na ten watek (co najmniej). Change my mind.
Są jednak jeszcze porządni ludkowie na tym padole. Wracając do meritum, to zafrapowało mnie poniższe zdanie. Trzeba jednak przeczytać wątek aby złapać kontekst ;)
Dobrze, że Jezus nie żyje, bo byście go, broniącego jawnogrzesznicy, ukamienowali zanim by zdążył powiedzieć "niech pierwszy..."
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19195
Reakcje/Polubienia
55839
Sztab wyborczy prezydenta zaczął zbierać pieniądze na "fundusz obrony wyborów" już dzień po wtorkowym głosowaniu, wysyłając miliony maili i SMS-ów do ludzi znajdujących się na listach potencjalnych darczyńców. Celem zbiórki ma być sfinansowanie spraw sądowych w kluczowych stanach w sprawie rzekomych oszustw wyborczych i przeprowadzenia ponownego przeliczenia głosów.

Jednak jak podaje CBS, ze szczegółów zawartych drobnym drukiem w informacji o wpłatach wynika jednak, że 50 proc. z kwoty zbieranej przez kampanię Trumpa zostanie przeznaczona na spłacenie długu kampanii, zaś reszta przelana na konto funduszu w sprawie ponownego przeliczenia głosów.
I takie dojenie własnych wyborców pokazuje, jaki jest szacunek trampka wobec nich. Bo za długi powinien płacić sam :zlosc

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Do góry