Bulwersy, dziadostwo na świecie

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9956
Reakcje/Polubienia
10580
Miasto
Somewhere over the rainbow.

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19195
Reakcje/Polubienia
55847
Duńska bajka dla dzieci.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Emisja wzbudzającej kontrowersje wśród rodziców bajka dla dzieci w wieku czterech do ośmiu lat "John Dillermand" o mężczyźnie z najdłuższym penisem świata będzie kontynuowana - przekazała przedstawicielka duńskiej telewizji DR. Powodem ma być duża oglądalność pierwszych odcinków serialu. Bajkę krytykują jednak już nie tylko rodzice, ale też feministki i badacze płci.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9956
Reakcje/Polubienia
10580
Miasto
Somewhere over the rainbow.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zostawcie Johna w spokoju. Jak sadzacie dziecko przed TV i niech sobie siedzi i ogląda to Wasz problem. Jak głosi stare chińskie powiedzenie "Kobieta bez bolca dostaje pie***lca" i w tym przypadku u pani feministki widać pewne zaległości. A pan prawicowiec niech jedzie z jakimś Węgrem do Brukseli na gejparty. Tylko nie liczcie na to że ktoś będzie miał takiego węża jak John.
Znajdźcie dzieciom jakieś inne zajęcie ale problem u pani feministki jest taki że kto by chciał a u Pana prawicowca sprawa jest jasna bo dzieciak bawi się wężem proboszcza. :buziakk
 

pstrykoff

Bardzo aktywny
Dołączył
5 Maj 2015
Posty
676
Reakcje/Polubienia
879
Dlaczego mnie to bulwersuje, zapytacie? Hmm... nie zaproszono do dyskusji njsilniejszych sojuznikow Moskwy w Europie, p. Orbana i Kaczytentego.
Ale jeżeli mówimy o dobrych sojusznikach Putina, to dotyczy przede wszystkim takich jak Tusk i jego środowisko polityczne. Przecież nie przez przypadek media rosyjskie jak i sam Putin nazywali/nazywają Tuska "naszym człowiekiem w Warszawie" i jak przystało na ich człowieka w Warszawie (teraz w Brukseli) scedował całe śledztwo ws. katastrofy smoleńskiej na Moskwę i to wbrew opinii i ostrzeżeniom międzynarodowych instytucji. Jak przystało na człowieka Moskwy przyzwolił na budowę gazociągu Nord Stream, wynegocjował niekorzystne dla Polski ceny dostarczania gazu, teraz wraz z Putinem, on i jego środowisko polityczne jest przeciw przekopowi Mierzei Wiślanej. Nie mówiąc o wielu pomniejszych i większych działaniach na rzecz Putina i Moskwy jak przyzwolenie na przejmowanie rafinerii i innych strategicznych przedsięwzięć.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

pstrykoff

Bardzo aktywny
Dołączył
5 Maj 2015
Posty
676
Reakcje/Polubienia
879
Przytocz te opinie miedzynarodowych instytucji, w odniesieniu do prawa miedzynarodowego ktore stanowi ze osrodkiem prowadzacym sledztwo w sprawie wypadku lotniczego...
W ogóle nie rozumiem, co ty piszesz? Co mam udowadniać? rzeczy oczywiste? to, że 2x2=4?
To, że Tusk zamiast godzić się na konwencję chicagowską, która dawała wszystko Moskwie, nie zgodził się na możliwość skorzystania z porozumienia między Polską a Rosją z 7 lipca 1993r. w sprawie zasad wzajemnego ruchu lotniczego wojskowych i pasażerskich samolotów polskich i rosyjskich. Artykuł 11. tego porozumienia mówi, że wyjaśnianie katastrof lotniczych ma być prowadzone wspólnie przez właściwe organy obu państw. I na to kładły mocny nacisk organizacje i instytucje międzynarodowe, no ale ono zostało odrzucone przez Donalda Tuska, pytanie: dlaczego, a odpowiedź się sama narzuca: bycie "ich (Moskwy) człowiekiem w Warszawie" zobowiązuje.
O reszcie rzeczy nawet nie ma co wspominać bo każdy kto żyje w Polsce o nich wie. A ty jak niedawno wyczytałem jesteś ponoć z daleka, aż nie chcę się wgłębiać z jakiego daleka - z całym szacunkiem - ale można się tylko tego domyślać.
Również, miłego dnia.
A tu, między innymi jedno z wielu ówczesnych dociekań, DLACZEGO?, które pozostawały bez odpowiedzi:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Ostatnia edycja:

pstrykoff

Bardzo aktywny
Dołączył
5 Maj 2015
Posty
676
Reakcje/Polubienia
879
Mozna by sie zastanawiac...
Aa... rozumiem, ha, ha, :kwiczy2 nagła zmiana tematu, ha, ha,... zasada "a u was biją..." wiecznie żywa. A nie byłoby lepiej, jak będziesz siał swoje fakeinfo w swym ojczystym alfabecie. Bo najwidoczniej nie jest to alfabet Polski, i sprawiasz wrażenie reprezentanta tych, co już niejednokrotnie ingerowali w różnego rodzaju "demokratyczne" wybory.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9956
Reakcje/Polubienia
10580
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Ale jeżeli mówimy o dobrych sojusznikach Putina, to dotyczy przede wszystkim takich jak Tusk i jego środowisko polityczne. Przecież nie przez przypadek media rosyjskie jak i sam Putin nazywali/nazywają Tuska "naszym człowiekiem w Warszawie" i jak przystało na ich człowieka w Warszawie (teraz w Brukseli) scedował całe śledztwo ws. katastrofy smoleńskiej na Moskwę i to wbrew opinii i ostrzeżeniom międzynarodowych instytucji. Jak przystało na człowieka Moskwy przyzwolił na budowę gazociągu Nord Stream, wynegocjował niekorzystne dla Polski ceny dostarczania gazu, teraz wraz z Putinem, on i jego środowisko polityczne jest przeciw przekopowi Mierzei Wiślanej. Nie mówiąc o wielu pomniejszych i większych działaniach na rzecz Putina i Moskwy jak przyzwolenie na przejmowanie rafinerii i innych strategicznych przedsięwzięć.

Post edytowany. Jak jeszcze raz będziesz robił wycieczki osobiste i obrażał inne osoby to wylecisz z forum.
Jak chcesz sobie przy tym pogadać o wyższości jednej partii nad drugą to też znajdź sobie inne miejsce na takie dyskusje.
 

pstrykoff

Bardzo aktywny
Dołączył
5 Maj 2015
Posty
676
Reakcje/Polubienia
879
W czasach, kiedy w USA fejsbuk i twitter cenzurują i blokują prezydenta Trumpa, a reszta tej patogenicznej lewicowej ofensywy Demokratów zapowiada cenzurę takich terminów jak m.in. „ojciec, matka, syn, córka”, które ponoć stygmatyzują płciowo, to tacy jak np; Putin, Erdogan czy dyktator Wenezueli, jak i wiele innych reżimów i ich przedstawicieli (byle były postępowymi lub przychylnymi reżimami) mają się dobrze, tak jak cenzura na którą zezwolili w Chinach, a o aplikacji Parler zablokowanej przez Google nie wspomnę.
Jak widać, totalitaryzm w USA zapuszcza powoli korzenie, a świat opisywany przez Orwella, za sprawą lewicowych organizacji już dotyka najstarszą demokrację świata.
 

pstrykoff

Bardzo aktywny
Dołączył
5 Maj 2015
Posty
676
Reakcje/Polubienia
879
Post edytowany. Jak jeszcze raz będziesz robił wycieczki osobiste i obrażał inne osoby to wylecisz z forum.
Jak chcesz sobie przy tym pogadać o wyższości jednej partii nad drugą to też znajdź sobie inne miejsce na takie dyskusje.
Zważywszy, że na tym portalu niejednokrotnie robi się osobiste wycieczki, nie mówiąc o udowadnianiu wyższości jednej partii nad drugą pod warunkiem, że będzie to o "brzydkim Kaczyńskim", to, to co tu napisałeś jest mało wiarygodne i wpisuje się w ogólną tendencje hipokryzji pewnych środowisk.
Jeżeli uważasz, że korygowanie kłamstw i fałszywej propagandy jest złe, a uprawianie tejże propagandy dobre bo uderza tylko w jednych, to faktycznie nie ma co tu chyba przebywać.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9956
Reakcje/Polubienia
10580
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Zważywszy, że na tym portalu niejednokrotnie robi się osobiste wycieczki, nie mówiąc o udowadnianiu wyższości jednej partii nad drugą pod warunkiem, że będzie to o "brzydkim Kaczyńskim", to, to co tu napisałeś jest mało wiarygodne i wpisuje się w ogólną tendencje hipokryzji pewnych środowisk.
Jeżeli uważasz, że korygowanie kłamstw i fałszywej propagandy jest złe, a uprawianie tejże propagandy dobre bo uderza tylko w jednych, to faktycznie ma co tu chyba przebywać.

Ani Ty ani ja nie jesteśmy od tego żeby korygować kłamstwa. Kłamie jedna i druga strona w zależności od potrzeby i wysokości słupków poparcia. Jeżeli ktoś wierzy że tylko jedni kłamią a drudzy są cacy to już nie mój problem.
Są fora o takiej tematyce gdzie można sobie prowadzić dyskusje na temat wyższości dżumy nad cholerą.
 

pstrykoff

Bardzo aktywny
Dołączył
5 Maj 2015
Posty
676
Reakcje/Polubienia
879
Ani Ty ani ja nie jesteśmy od tego żeby korygować kłamstwa. Kłamie jedna i druga strona w zależności od potrzeby i wysokości słupków poparcia. Jeżeli ktoś wierzy że tylko jedni kłamią a drudzy są cacy to już nie mój problem.
Są fora o takiej tematyce gdzie można sobie prowadzić dyskusje na temat wyższości dżumy nad cholerą.
To w takim razie o co kaman? Trochę konsekwencji w tym co się pisze. Koleś sieje polityczną propagandę i to łamaną polszczyzną, co daje do myślenia, ale z tego względu, że uderza i to kłamliwie w jednych - oczywiście w PiS i Kaczyńskiego -, to nie ma żadnej reakcji oraz upominania, ale wystarczy, że się na te kłamstwa zareaguje; no i proszę!
Bez odbioru, żegnam.
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19195
Reakcje/Polubienia
55847
Są fora o takiej tematyce gdzie można sobie prowadzić dyskusje na temat wyższości dżumy nad cholerą.
Przecież dżuma to wymysł, teoria spiskowa, niczego takiego nie było :szydera
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9956
Reakcje/Polubienia
10580
Miasto
Somewhere over the rainbow.
To w takim razie o co kaman? Trochę konsekwencji w tym co się pisze. Koleś sieje polityczną propagandę i to łamaną polszczyzną, co daje do myślenia, ale z tego względu, że uderza i to kłamliwie w jednych - oczywiście w PiS i Kaczyńskiego -, to nie ma żadnej reakcji oraz upominania, ale wystarczy, że się na te kłamstwa zareaguje; no i proszę!
Bez odbioru, żegnam.

Pisze łamaną polszczyzną więc znajdź mi w słowniku polski zwrot "o co kaman" bo Mickiewicz w Balladzie o Pani Twardowskiej chyba tego nie stosował.

A co do sprawy siania propagandy to już tłumaczę:

Co jakiś czas kasuję posty polityczne z każdej strony i nie obchodzi mnie czy to pisze ten czy tamten. Robię to hurtowo bo nie mam ochoty kasować po jednym.

Ty swój post zacząłeś od jakichś wycieczek osobistych więc od razu zareagowałem. W dodatku spojrzałem na to co piszesz i nawet w temacie muzycznym piszesz o polityce.

Na tym forum były już wojenki polityczne i nie chcę już do nich wracać. Masz swoje poglądy i fajnie. Mnie one nie interesują.
 
Do góry