Bulwersy, dziadostwo na świecie

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10050
Reakcje/Polubienia
10683
Miasto
Somewhere over the rainbow.

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4395
Reakcje/Polubienia
5784
Miasto
To tu to tam....
Zdolny ukrainiec wymyslil apke ktora pozwala zidentyfikowac 2o-pare wykroczen drogowych i wyslac e automatycznie policji:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Pomijam tu aspekt Wielkiego Brata czy zwyklego kurwestwa typu: Szanowna obstrukcjo, uprzejmie donaszam ze Wiesio to...
ALE:
1. W Wielkiej Brytolii niedozwolone prawnie jest wykorzystywanie nieoznakowanych urzadzen do mierzenia predkosci uzyszkodnikow ruchu drogowego. Kazda fotopulapka MUSI byc oznaczona - wniosek: ciezko bedzie w sadzie jak ktos odmowi zaplacenia ticketa;
2. W Wielkiej Brytolii na dzien dzisiejszy obowiazuje calkowity zakaz uzywania telefonu komorkowego w samochodzie jesli jest w nim uruchomiony silnik. Obojetnie: stoi, jedzie czy co tam. A zeby zapisac/wyslac, szpieg szoguna musi dotknac ekranu. Wiec znowu: podejrzewam ze dla sadu problematyczne bedzie przyjecie dowodu ktory powstal w wyniku lamania prawa przez andsylajacego dowod.
Oczywiscie 95% zapewne nie pojdzie do sadu tylko ticket zaplaci... ale po paru pierwszych sprawach w sadzie...
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4395
Reakcje/Polubienia
5784
Miasto
To tu to tam....
Ja, indentyfikujonco siem jako Czesiu Baryka, oscylator plciowy (zmiana facet-kobita z czestotliwoscia 50Hz), pipul of colur fe7f00 uwarzam (oprucz piffa) ze amerykanska liga lekkoatleyczna to rasisry, anty-gender, nazisty i w ogole (emotka-foch is missing).
Otoz: te postepowe organizacje wykluczyly zawodniczki trans-gender (jak ja, w zaleznosci od fazy) z zawodow kobiet:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Jestom zbulwersowanom. Kardynalne moje prawa gwalcic, kiedy ja wlasnie dzis powiedzialom pracodawcy ze czuje sie obrazonom zdaniem: dostalEs 30% podwyzki, na co on (prawidlowo) zareagowal oferujac 50%.
I teraz tak: mam mieszane uczucia.
Dostalem 50% podwyzki zeby siedzie cicho.
Z drugiej strony korci mnie zeby podpalic komus doope (no dobrze, wyjasnijmy sobie: NIE chodzi mi tutaj o sprawienie frajdy niejakiemu Biedroniowi).
Jakies rady? Porady? Sugestie?
Czuje sie uciskanom... co prawda przez stringi tyl na przod przede wszystkim, ale i przez opresyjne i nietolerancyjne spoleczenstwo tyz...


PS: jak tak dalej pojdzie, to Boze bron dojda do wniosku ze Gerogina Fleja to narkoman, kryminalista i potencjalny zabojca i ze to nie byla zbrodnia przeciw luCkosci tylko prewencja?!?!?! nie mozem do tego dopuscic, nalezy przeciwdzialac, np. przyznac Grecie Wciurnberg dokotorat honoris pauza z wiary w czicizpoci na uniwersytecie im. Ragnara Lodbroka. Emm.. wait... she's got it....
 
Do góry