Bulwersy, dziadostwo na świecie

Ἄρης

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
27 Styczeń 2013
Posty
2771
Reakcje/Polubienia
3219
Takie tam Dalajlamy i małego chłopczyka zabawy..
dalajlama.jpg
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4375
Reakcje/Polubienia
5763
Miasto
To tu to tam....

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4375
Reakcje/Polubienia
5763
Miasto
To tu to tam....
1. zrob film DOKUMENTALNY
2. umiesc w trailerze: nie obchodzi mnie czego cie uczyli w szkole ale Kleopatra (greczynka z pochodzenia) byla CZARNA

1+2= walenie w do...e bez gumy.

Uprzejmnie prosze uzyszkodnikow Netsyfa o nieczytanie, nie reagowanie i ignorowanie moich postow.
czulbym sie zazenowany z lekka piszac w zartobliwym i przyjaznym tonie do starznka z Auschwitz... nothing personal.

Trailer: i analiza z ktora sie w 100% zgadzam:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4375
Reakcje/Polubienia
5763
Miasto
To tu to tam....
1. zrob film DOKUMENTALNY
2. umiesc w trailerze: nie obchodzi mnie czego cie uczyli w szkole ale Kleopatra (greczynka z pochodzenia) byla CZARNA

1+2= walenie w do...e bez gumy.

Uprzejmnie prosze uzyszkodnikow Netsyfa o nieczytanie, nie reagowanie i ignorowanie moich postow.
czulbym sie zazenowany z lekka piszac w zartobliwym i przyjaznym tonie do starznka z Auschwitz... nothing personal.

Trailer: i analiza z ktora sie w 100% zgadzam:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
UPDATE:
po niejakim zastanowieniu z niecierpliwoscia czekam na emisje tego filmu DOKUMENTALNEGO.
Dlaczego?
spiesze wyjasnic.
W okolo 15% jestem Izraelita i jakkolwiek mam luzne podejscie do swojego pochodzenia, to odezwala sie do mnie organizacja... hmm... swiatowa, z sieziba w Nowym Jorku ktora zadala mi pytanie czy w przypadku emisji DOKUMENTU bylbym sklonny dolaczyc do pozwu zbiorowego za niewolnictwo Narodu Hebrajskiego przez Murzynow w rzadzonym przez Czrnoskorych Egipcie w okresie co najmniej 500lat, wg. Starego Testamentu.
Organizacja owa szacuje reparacje na poziomie 750 tysiecy USD (plus odsetki od 2400 roku p.n.e) na glowe obecnie zyjecego Izraelity (wliczajac w to kundelki jak ja) i proponuje swoje honorarium (pobierane tylko w przypadku wygranej) w wyokosci 25%.
Jako osoby prawne pozwane wystepowac beda wszystkie panstwa afrykanskie na polnoc od rownika.

Tak sobie sadze: a czemu niby nie?
Jesli czytacie co pisze, a mniemam ze kilka osob tu sie znajdzie to jestem urzeczony wizja prawnego aspektu przyznania przez Netflix ze Murzyni to antysemici...
lomatkobosko :szydera
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4375
Reakcje/Polubienia
5763
Miasto
To tu to tam....

To klatwa.
Mozecie nie wierzyc, ale organizatorem (od storny prezydenta) lotu do Smolenska byl niejaki Sasin.

Od tego sie zaczelo. Wybory, ostroleka, respiratory, maseczki, port lotniczy, agencja taka, sraka i owaka.
Mozna dywagowac a kraj sie wali na pysk.
Proponuje spalic na stosie i poczekac na wyniki. Jesli jest niewinny - na pewno trafi do nieba jako meczennik, Bog rozpoznaje swoich.

Jakis plebiscyt, referendum? Sasin, po przestawieniu jedynie kilku liter - daje JONASZ wiec moim zdaniem nie ma o czym mowic, nie? :D:D
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4375
Reakcje/Polubienia
5763
Miasto
To tu to tam....
Jak zostac ruska (i w tym miejscu znalazl sie opis charakteru - jak to mowia, prostytutka to zawod, a gwiazdki to charakter- ale mi skrypt zablokowal wiec napisze niemieccy czlonkowie
Katolickiej
Unii
Rownosci
Wyznaniowej d/s
Ateistow) , bedac kanclerzem (albo vice) Niemiec:
1. zamknij wszystkie swoje elektrownie atomowe
2. pare dni pozniej zyczliwie zaproponuj pakiet sankcji obejmujacy odbior odpadow promieniotworczych oraz pretow paliwowych
3. Sieg Putin, Hitler i wszyscy ideowi ojcowie, matki, zony i kochanki miemcuff...

PS: tekst zrodlowy:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

PPS: zamierzam wrocic do starego pomyslu, otworzyc firme w Polsce i robic tejze kryptoreklame na PZD.
Jak mi skrypt bedzie usuwal nazwe skrocona firmy (bom leniwy i pelna bede sie poslugiwal rzadko) to napisze do Rzecznika Dzieka Poczetego, napoczetego i wypoczetego.

PPPS: nazwa firmy to oczywiscie: Dystrybucja Uniwersalnych Produktow Amway'a ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry