Narzędzia CareUEyes za darmo

Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417
ae8a1b65264dfcec0be18a6cca6e99e2.png
1.1.1.9 ( licencja dożywotnia )
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

CareUEyes jest bardzo przydatnym oprogramowaniem do pielęgnacji oczu, ponieważ pomaga zmniejszyć zmęczenie oczu i dać odpocząć oczom. Niewłaściwe ustawienia jasności ekranu komputera są jednym z głównych źródeł zmęczenia oczu, ponieważ zawiera niebieskie światła. Ale korzystając z tego oprogramowania, możesz teraz pozbyć się tych niebieskich świateł, stosując filtr niebieskiego światła na ekranie.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Ostatnia edycja:

remmak

Świeżak
Dołączył
18 Wrzesień 2015
Posty
17
Reakcje/Polubienia
9
Z doświadczenia - polecam. Od czasu zainstalowania nie mam kłopotów z długim ślęczeniem przy monitorze.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36324
Reakcje/Polubienia
25427
Miasto
Trololololo
Dobra dobra, znając szarewareonsale to pewnie polecieli standardową procedurą czyli wstawili stary klucz i nie sprawdzili ale patrząc po ocenach na stronie i tak ludzie są zadowoleni z promocji :kwiczy2
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4395
Reakcje/Polubienia
5786
Miasto
To tu to tam....
Sale is on, serial is hardcoded, preregistered. Tak by the way, to toto jest w sumie portable, a instalator/deinstalator to tego... zeby autostart dodac (wiem bo u mnie sie nie da czegokolwiek uruchoic z appdata/roaming, a to sie tam rozpakowuje. Wiec mozecie se sobie zinstalowac, przekopiowac do dowolnego losowo wybranego folderu, odinstalowac i tyz lata. A, bym se zapomnial: jakbyscie kasowali, to pomimo trybu "portable" se zapisuje ustawienia w rzeczonym appdata/roaming/careueyes, wiec to tez trza wyciac.
 
Do góry