Co nam gra w duszy, czego aktualnie słuchasz ?

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Cóż.... Się zarabia - się ma... Winszuję. :hi
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9992
Reakcje/Polubienia
10626
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Miałem dać z Metallicą ale wiesz jaki mam do nich stosunek :winked i jedyny album na winylu to Death Magnetic :secret
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9992
Reakcje/Polubienia
10626
Miasto
Somewhere over the rainbow.
a z winszowaniem to nie przesadzaj bo cena takiego grajka to nawet nie średniej klasy laptop więc to nie jakaś burżuazja :hippie
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Najnowszy klip Willa I Am - jest chwytliwy rytm i energia, będzie hicior.
Will I Am ft. India Love - FIYAH

28 kwietnia wyjdzie ścieżka dźwiękowa do drugiej części "Strażników Galaktyki". Niby tylko składanka, ale w pierwszej części brzmiała na tyle kapitalnie, że warto poczekać na "Awesome Mix Vol. 2".
17817749_225772054568413_7771921898262233088_n.jpg

Zresztą sam zwiastun filmu z The Chain - Fleetwood Mac w tle brzmi dostatecznie zachęcająco
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Tu pełna wersja tego kapitalnego kawałka:
Fleetwood Mac - The Chain (Guardians of The Galaxy 2)

A jeśli mowa o trailerach to nie można zapomnieć, że w zwiastunie "Logana" kawałek Kaleo brzmiał świetnie.
Kaleo - Way Down We Go (Logan: Wolverine)


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Po powrocie z Barcelony:

@antbil007 - Ty żyjesz?! :okWięc wieści o Twoim przetrwaniu nie były przesadzone... :klawik Miło, bo kiedy wchodzę na forum, to odnosze wrażenie, że czasy Fąfli przechodzą do legendy.:secret Nastała era Ekspertów. :wink
Ładny prezent przywiozłeś..:bea Gdybym tak jak Ty spędzał latynoskie wieczory, to nie byłoby żadnego powrotu... Do comiesięcznych gromnic...:facepalm Chciałbym napisać, że to "po powrocie z Seulu":winked :
Hyomin - Nice Body
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35924
Reakcje/Polubienia
25019
Miasto
Trololololo
korn - daddy
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9992
Reakcje/Polubienia
10626
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Jay Kay wciąż w doskonałej formie. Samochody i dzierlatka pierwsza klasa :mistrzunio



Taki młody brytol. Normalnie nie zwróciłbym na niego uwagi ale nutka bluesowa w głosie jest więc wart wspomnienia. Z nadzieją, że następna płyta będzie gorsza i media o nim zapomną a wówczas ja będę pamiętał: Póki co średnio z plusem.



Teraz jeden z moich współczesnych ulubieńców. Urodzony w Memphis więc siłą rzeczy źle być nie może. W dodatku pomaga mu Gary Clark Jr. Dzięki takim ludziom nie tracę nadziei we współczesny świat muzyczny



The Cranberries za chwile wydają płytę (szkoda, że tylko trzy nowe utwory) więc taka zapowiedź.



A na koniec Deep Purple. Po wysłuchaniu ostatniego wywiadu jestem niemal pewien - będzie kolejna płyta :ok

 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Gdyby Purple nagrali faktycznie jeszcze jakąś płytę, na której może znalazłoby się kilka bluesowych kawałków zagranych z rockowym zacięciem, to byłoby coś.
The Cranberries bardzo ładnie, a co do Jamiroquai - dziewczyna - fakt : ładniutka, ale w muzie moim zdaniem brak czegoś świeżego, lata mijają, a u niego zmieniają się jedynie kapelusze. Co do pana Berry - fajna chrypka i taki luzik, który przypomina mi trochę luz tych panów:
The Dead South - In Hell I'll Be In Good Company

Z okazji 35-lecia zespołu T.Love różni wykonawcy prezentują swoje interpretacje ich utworów. Nieźle poszło Organkowi z "Autobusami i tramwajami", chociaż brzmienie hammondów na przypomina mi główny temat "Stranger Things":
ØRGANEK - Autobusy i tramwaje (T.Love cover)

Mam wrażenie, że Kazik niedługo zacznie rapować :), ale jak ma się talent dziedziczony w genach, to wiele wolno.
KULT - Madryt

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Współpraca Johna Portera i Wojtka Mazolewskiego zaowocowała m.in. emocjonalnym utworem "Polish Girl", do którego powstał dość kontrowersyjny klip z Romą Gąsiorowską (niestety na razie tylko do obejrzenia na Onecie)
Wojtek Mazolewski feat. John Porter - Polish Girl

Duet Cassius do energetycznego numeru "Go up" ze wsparciem Pharrella Williamsa wydał ciekawy klip, w którym zaprezentował wiele zaskakujących skojarzeń. Mi się podoba, ale dla wielu wiecznie stojących na baczność z kołkiem w ... może wydać się kontrowersyjny.
Cassius ft Cat Power & Pharrell Williams - Go Up
 
Ostatnia edycja:

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35924
Reakcje/Polubienia
25019
Miasto
Trololololo
Korn - Clown
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9992
Reakcje/Polubienia
10626
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Dzisiaj nowości nowe i nowsze, powroty po latach i takie tam :słucha muzki

Nowy album Rogera Watersa już 2. czerwca. Małe co nieco



Wraca także ta pani. Na nowej płycie są ciekawe rzeczy:



Teraz duet dwóch panów. Jako, że obu uwielbiam to jestem bardzo zadowolony, że mogę ich posłuchać w jednej piosence:



Lindsey Buckingham i Christie McVie czyli 2/5 Fleetwood Mac w nowym utworze:



i na koniec powrót po latach kilkunastu. Dla innych pewnie powrót od czasów "A whiter shade of pale" - Procol Harum. Płyta bardzo gitarowa i dobrze się jej słucha.




Zawiodłem się płytą Deep Purple ale Procol Harum pozwolili mi na otarcie łez :yes master

Następnym razem Rock, dowód na to, że Presley dalej nagrywa i facet z trąbką :jaranko
 
Ostatnia edycja:

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Ja się niczym tam nie zawiodłem i nawet jestem miło zaskoczony, że dość kontrowersyjny klip z Romą Gąsiorowską, o którym wcześniej pisałem, jest już na YT. Lepiej słucha się tego utworu patrząc na Romę niż J. Portera.
Wojtek Mazolewski feat. John Porter - Polish Girl

Organek dostał wczoraj za coś tam Fryderyka, a ja nie nie mogę doczekać się na teledysk wspólnego wykonania Organka i Miuosha utworu "Kawa i papierosy" (swojsko kojarzy mi się ten tytuł). Niecierpliwi mogą sobie posłuchać jednak tutaj:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
i dla odmiany próbka hip-hopu z Kazachstanu (a niech będzie również w wersji HD dla wzrokowców dla lepszego odsłuchu :) )
Jah Khalib Сжигая Дотла

i z Rosji:
Мот - Капкан
 
Ostatnia edycja:
Do góry