Witamy na PZD!

Welcome to PZD!

Register Zaloguj

KonkursPZD CyberGhost VPN 6

ORGANIZAT0R

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
7 Luty 2012
Posty
972
Polubienia
357
Autor tematu #1
Do wygrania roczne licencje na CyberGhost Premium!

Liczba licencji zostanie podana przy ogłoszeniu wyników (więcej niż poprzednio ;))

CyberGhost VPN 6 to jeden z najbardziej znanych programów zapewniających anonimowość w Internecie. Program posiada pokaźną listę zewnętrznych serwerów VPN z którymi można się połączyć, zapewnia to szyfrowanie wszystkich danych wychodzących oraz pobieranie danych. Wczoraj ukazała się nowa wersja CyberGhost VPN oznaczona numerem 6, z tej okazji chciałbym o niej napisać kilka słów.

FUNKCJE CyberGhost VPN 6
W oknie głównym widzimy 6 okienek z najważniejszymi funkcjami CyberGhost VPN.Przechodzimy zatem do pierwszej funkcji. Wybieramy kraj - na liście jest aż 30 państw, określamy także dodatkowe opcje (objaśnienie do każdej opcji jest wyświetlane po najechaniu na żądaną opcję). Warto zaznaczyć także, że np. opcja Super prędkość jest dostępna tylko w wersji płatnej no i oczywiście serwery w tej wersji są dużo szybsze. Po wybraniu wszystkich opcji wystarczy nacisnąć żółty przycisk na dole Rozpocznij anonimowe surfowanie po sieci. Teraz program zacznie łączyć się z serwerem VPN.

Po udanej próbie połączenia pojawi się taki oto komunikat:


natomiast CyberGhost wyświetli nam podstawowe informacje o połączeniu:


Żeby zakończyć połączenie wystarczy kliknąć na Zatrzymaj anonimowe surfowanie po sieci.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++Jeśli znajdujesz się w jakimś miejscu gdzie niektóre usługi takie jak np. NETFLIX są zablokowane możesz skorzystać z tej opcji. Na liście jest szereg przeróżnych usług które można odblokować.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++Tutaj również określamy zasady bezpieczeństwa. Podczas łączenia z serwerem VPN program wyświetla nam różne ciekawostki dotyczące bezpieczeństwa. Po nawiazaniu połączenia otrzymujemy takie oto informacje:


Wartym podkreślenia jest fakt iż CyberGhost szyfruje cały ruch internetowy jest szyfrowany za pomocą algorytmu 256-bitowego AES - najsilniejszy na rynku, dzięki temu nasz ruch w Internecie jest w pełni chroniony.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++Jeśli korzystacie z torrentów to ta opcja będzie dla Was przydatna. Dzięki tej opcji można zapewnić sobie anonimowość podczas korzystania z torrentów.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++Nie raz zdarzyło mi się, że nie mogłem otworzyć jakiejś strony internetowej ze względu na ograniczenia terytorialne. CyberGhost umożliwia odblokowanie niektórych ocenzurowanych witryn.


ZALETY PŁATNEJ WERSJI:

• ponad 600 serwerów w 30 krajach

• wersja Premium Plus umożliwia na korzystanie z CyberGhost aż na 5 urządzeniach

• brak reklam

• szybsze serwery niż w darmowej wersji - nawet 5 razy szybciej

• dodaje dodatkowe zabezpieczenie poprzez automatyczne przekierowanie na stronę wykorzystującą szyfrowanie HTTPS (jeśli jest to możliwe)

• daje możliwość zredukowania kosztów zużycia danych mobilnych poprzez kompresję danych


Szczegółowe informacje o programie znajdziecie pod tym odnośnikiem:
Nie masz uprawnień do przeglądania zaloguj się lub zarejestruj aby zobaczyć
Zasady konkursu :
1. Aby wziąć udział w konkursie, wejdź w poniższy odnośnik i wypełnij ankietę, a na końcu podaj swój nick z forum

Nie masz uprawnień do przeglądania zaloguj się lub zarejestruj aby zobaczyć2. Zakończenie konkursu odbędzie się dnia 25 października 2018.


3. Osoby które otrzymają licencje, zostaną wylosowane poprzez portal random.org


------------------------------------------------------------------------------------------
Wpisy w tym temacie nie będą brane pod uwagę podczas losowania.
 

tarekma7

Bardzo aktywny
Dołączył
22 Kwiecień 2016
Posty
146
Polubienia
152
#6
Thanks a lot for the giveaway. I have submiitted the questionnaire. It is very interesting. Cyberghost VPN is one of the best VPN solutions
 

bobby_holla

Nowy użytkownik
Dołączył
17 Kwiecień 2018
Posty
2
Polubienia
5
#15
Thanks for the giveaway. I hope I win a VPN like CyberGhost to encrypt my online activities so that my data is not sniffed by third parties.

Warm regards to the Organizer
 
Ostatnia edycja: