AudioVideo CyberLink PowerDirector za darmo

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
CyberLink PowerDirector 14 LE za darmo dla czytelników Komputer Świata
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Wrzuciłem raczej dla statystyki, bo nie kumam tych ich promocji - rzucają tytuł, parę zdań, żadnego linku do aktywnej instalki, czy jakiegokolwiek klucza... :scratch
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9950
Reakcje/Polubienia
10567
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Zeno napisał:
CyberLink PowerDirector 14 LE za darmo dla czytelników Komputer Świata
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Wrzuciłem raczej dla statystyki, bo nie kumam tych ich promocji - rzucają tytuł, parę zdań, żadnego linku do aktywnej instalki, czy jakiegokolwiek klucza... :scratch

:facepalm

A co tam jest napisane ?? Dla czytelników "Komputer Świata" czy "komputerswiat.pl". Gdyby było to drugie to by link był a tak to musisz kupić gazetę :jezyk
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Widzisz tutaj był taki sam tytuł:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Przy czym w tekście tej informacji znajdował się taki akapit:
Program IObit Driver Booster Pro 4.0 z licencją na sześć miesięcy można pobrać za darmo z działu Download Komputer Świat do 31 października 2016 2016, do 00:00. Klucz licencyjny znajduje się w pliku przeczytaj_mnie.txt. Pakiet instalacyjny został umieszczony w archiwum ZIP - należy je rozpakować przed rozpoczęciem całego procesu.
i program można było pobrać ze strony razem z kluczem.
Więc to wcale nie jest takie oczywiste, jak mogłoby się wydawać. Widocznie są bardzo niekonsekwentni w podawaniu informacji o swoich promocjach. Niemniej - dzięki za opinię.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9950
Reakcje/Polubienia
10567
Miasto
Somewhere over the rainbow.
A pod artykułem o Cyberlinku jest notatka, że pochodzi z gazety albo e-wydania :szef
 
Do góry