Długie logowanie się windows 7

Eru

Bardzo aktywny
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
584
Reakcje/Polubienia
2
Miasto
Sosnowiec
Rada na wszystko: Format i stawianie systemu na czysto :D
 

daniel

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Czerwiec 2010
Posty
556
Reakcje/Polubienia
4
Ja nie twierdzę, że to na pewno wina aktualizacji, po prostu wszystkiego się już czepiam, a system tak... oryginalny jest.
Eru... a tobie w ile sekund uruchamia się siódemka do momentu pełnej gotowości do pracy???
 

tigi57

Świeżak
Dołączył
20 Luty 2011
Posty
36
Reakcje/Polubienia
0
Daniel, nie wiem,czy bardzo Ci pomogę bo jestem laikiem komputerowym, ale jak wspomniałeś o instalacji Daemon Tools Pro, przypomniałem sobie ten fakt u siebie. Właśnie po instalacji w/w programu 2-3 miesiące temu, taka sama sytuacja wystąpiła u mnie. Mam windows 7 x64. Problem zauważyłem na drugi dzień po uruchomieniu kompa. Na nic się zdało usunięcie programu i przywracanie systemu do wcześniejszego stanu w czasie. Problem tkwi nadal, lecz powoli(z tego co widzę), sam powraca i skraca czas ładowania(ładuje się 50% szybciej), choć jeszcze dalej czarny screen występuje. Jeśli moje spostrzeżenie choć w jakimś małym stopniu mogło Ci pomóc lub bardziej ukierunkować, gdzie tkwi błąd to OK. Pozdrowienia
 

daniel

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Czerwiec 2010
Posty
556
Reakcje/Polubienia
4
tigi57 napisał:
Daniel, nie wiem,czy bardzo Ci pomogę bo jestem laikiem komputerowym, ale jak wspomniałeś o instalacji Daemon Tools Pro, przypomniałem sobie ten fakt u siebie. Właśnie po instalacji w/w programu 2-3 miesiące temu, taka sama sytuacja wystąpiła u mnie. Mam windows 7 x64. Problem zauważyłem na drugi dzień po uruchomieniu kompa. Na nic się zdało usunięcie programu i przywracanie systemu do wcześniejszego stanu w czasie. Problem tkwi nadal, lecz powoli(z tego co widzę), sam powraca i skraca czas ładowania(ładuje się 50% szybciej), choć jeszcze dalej czarny screen występuje. Jeśli moje spostrzeżenie choć w jakimś małym stopniu mogło Ci pomóc lub bardziej ukierunkować, gdzie tkwi błąd to OK. Pozdrowienia
Czyli co? Czekać aż samo przejdzie? :) Też mam wersję 64 bit . Zobaczymy , jeszcze pobawię się z aktualizacjami na drugim dysku.....
 

Eru

Bardzo aktywny
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
584
Reakcje/Polubienia
2
Miasto
Sosnowiec
Mi to w sumie lata ile mi się system ładuje - nie kiszę ze stoperem w łapie i nie czaję :p
 

daniel

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Czerwiec 2010
Posty
556
Reakcje/Polubienia
4
Eru napisał:
Mi to w sumie lata ile mi się system ładuje - nie kiszę ze stoperem w łapie i nie czaję :p
Wiadomo to nie jest żaden problem, da się z tym żyć ale trochę upierdliwe jest :p
 

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18405
Reakcje/Polubienia
39069
Miasto
Gdzieś w Polsce
U mnie też w ubiegłym roku występował podobny problem, tylko po instalacji jakiejś gry. I jak napisał tigi57 po jakimś okresie czas uruchamiania skrócił się. Było to jednak dalej upierdliwe bo w pamięci zostaje, że "było lepiej".
 

mac

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Wrzesień 2010
Posty
742
Reakcje/Polubienia
3
Miasto
Starogard Gdański/Berlin
Potwierdzam to co napisali Kamelka i tigi57. Miałem to samo. Wszystko wraca do normy po jakimś czasie ale przyczyny niestety nie wykryłem.
 

daniel

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Czerwiec 2010
Posty
556
Reakcje/Polubienia
4
Przy uruchamianiu diagnostycznym system uruchamia się w 45 s. więc to chyba nie wina windy ale jakiegoś progsa :twisted:
 

pss

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
16 Październik 2010
Posty
1127
Reakcje/Polubienia
62
Daniel - Gdybyś jednak podjął decyzje o formacie, to warto by było spróbować jeszcze zainstalować program PerfectDisc w wersji np.11 i przeprowadzić defragmentacje głównie plików rozruchowych systemu. Jest to rzekomo jedyny "zewnętrzny" defragmentator dysku twardego preferowany przez microsoft, nawet jeśli nie pomoże to na pewno nie zaszkodzi. ;)
 
Do góry