Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417
speedup-01-200x142.jpg
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Program do przyśpieszenia komputera z systemem Windows i poprawy wydajności systemu, zwłaszcza dla starych komputerów o słabej konfiguracji.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19209
Reakcje/Polubienia
55912
Jakoś nieufny jestem wobec tego programu. Wrzuciłem ich domenę w google i lipa. Nie znalazł strony domowej :D Eset mi wywala, że strona znajduje się na liście witryn o niepewnej reputacji lub z potencjalnie niepożądaną zawartością i została zablokowana (Otworzyłem ją dopiero na wirtualnym systemie). Ich strona natomiast jest bardzo lakoniczna, żadnych konkretów. W About też nic nie ma o firmie, oprócz adresu i emaila. Rozpakowałem instalator i się okazuje że program jest jednoplikowy. W manifecie tegoż pliku nazwa firmy to: 微软中国 co po tłumaczeniu pokazuje Microsoft China :)

Natrafiłem jeszcze na inny program tej firmy z:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

W komentarzach niezbyt pochlebnie go oceniają. Są zarzuty, że tak naprawdę nic nie naprawia tylko udaje naprawę.
Czyżby następny program typu "znalazłem 400 errors - kup licencję"? :) A jeśli tak to jak to ma się do programu z dzisiejszej promocji?

Przeskanowałem jeszcze plik SpeedupSystem.exe na
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
i pokazał suspicious: Threat Score: 59/100 Labeled as: Unsafe

Można tam zobaczyć, że uruchamia usługę watadminsvc.exe Ciekawe po co?

Tak więc, ja nie polecam tego programu.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35951
Reakcje/Polubienia
25049
Miasto
Trololololo
Jakoś nieufny jestem wobec tego programu. Wrzuciłem ich domenę w google i lipa. Nie znalazł strony domowej :D Eset mi wywala, że strona znajduje się na liście witryn o niepewnej reputacji lub z potencjalnie niepożądaną zawartością i została zablokowana (Otworzyłem ją dopiero na wirtualnym systemie). Ich strona natomiast jest bardzo lakoniczna, żadnych konkretów. W About też nic nie ma o firmie, oprócz adresu i emaila. Rozpakowałem instalator i się okazuje że program jest jednoplikowy. W manifecie tegoż pliku nazwa firmy to: 微软中国 co po tłumaczeniu pokazuje Microsoft China :)

Natrafiłem jeszcze na inny program tej firmy z:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

W komentarzach niezbyt pochlebnie go oceniają. Są zarzuty, że tak naprawdę nic nie naprawia tylko udaje naprawę.
Czyżby następny program typu "znalazłem 400 errors - kup licencję"? :) A jeśli tak to jak to ma się do programu z dzisiejszej promocji?

Przeskanowałem jeszcze plik SpeedupSystem.exe na
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
i pokazał suspicious: Threat Score: 59/100 Labeled as: Unsafe

Można tam zobaczyć, że uruchamia usługę watadminsvc.exe Ciekawe po co?

Tak więc, ja nie polecam tego programu.
Sharewareonsale z tego co widzę to daje takie mało znane /nowe programy które mogą mieć wątpliwą reputację :myśli2
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19209
Reakcje/Polubienia
55912
Jak pisałem powyżej w poście nr.2, nie ufam temu programowi i nie polecam go nikomu. Ale jeśli ktoś ma odmienne zdanie i mimo to ma ochotę go zainstalować, to jest właśnie nowa promocja na to cudo :)

Dataownerclub Windows Speed Up v7.2.2 (lifetime license)
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Do góry