Narzędzia DVDFab DVD Copy za darmo !

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36112
Reakcje/Polubienia
25239
Miasto
Trololololo
Ostatnia edycja:

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36112
Reakcje/Polubienia
25239
Miasto
Trololololo
Czemu lipa, licka na 6 miesięcy jest chyba lepsza niż trial30 dniowy :szok
 

daniel

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Czerwiec 2010
Posty
556
Reakcje/Polubienia
4
Ale jeszcze lepsza jest dożywotnia od 6 miesięcznej :D
 

Naits

Bardzo aktywny
Dołączył
7 Wrzesień 2010
Posty
932
Reakcje/Polubienia
6
rzeczywiście, zmienili pliki na serwerze GOTD
ten nowy nazywa sie DVDFabCopy_new i ma nowy serial na rok do 24 stycznia 2012
 

tytan15

Nowy użytkownik
Dołączył
26 Sierpień 2010
Posty
3
Reakcje/Polubienia
0
trzeba poczekać do końca promocji może będzie jeszcze dłużej ;)
 

Naits

Bardzo aktywny
Dołączył
7 Wrzesień 2010
Posty
932
Reakcje/Polubienia
6
jutro i tak klucz działać już nie będzie
jeśli nie zainstaluje sie dziś i nie zrobi klucza rejestru to klapa w przypadku formatu bo sie nie aktywuje już
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36112
Reakcje/Polubienia
25239
Miasto
Trololololo
Jake klucz ma rozszerzenie, niech ktoś mi podeśle na PW klucz to zobaczę czynie można go tego tego :p

========
Ok, mam.Klucz pewnie będzie będzie można aktywować nie tylko dziś,oczywiście należy zachować sobie instalkę .Ciekawe tylko czy po klucz jest dożywotni ( + rok na aktualizacje ) czy może po roku odmówi całkiem posłuszeństwa :p
 

FARMER

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
948
Reakcje/Polubienia
4
Miasto
Piernikowo
Lub wyciągnąć instalkę programu z pliku Setup i będzie dobrze.Ja tak robię z programami z GAOTD ;)
 

Naits

Bardzo aktywny
Dołączył
7 Wrzesień 2010
Posty
932
Reakcje/Polubienia
6
też tak myslałem FARMER że to wystarczy, zapisać sobie klucz z txt i wyciągnąć instalke z temp
ale ostatnio sprawdzałem i większość programów nie działa, klucze wygasły i nie aktywują sie ponownie
być może tu będzie działało bo licencja jest na rok czasu, więc po roku mogą go skasować
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36112
Reakcje/Polubienia
25239
Miasto
Trololololo
Klucz jest na rok
Dear users.

We have contacted Fengtao Software considering license issue. The specific of the program implies that it does not work without updates, so we asked to extend GOTD license to 1 year.

What is the result? Well, the new build is already uploaded and is waiting for you to grab it right away. So go ahead! :)

ps: if you get “the key cannot be decrypted” message, please re-download the build with 1-year license.

Sorry for this inconvenience.

Have a nice day!
GOTD team

a jeśli chce ktoś dożywotnią lickę to........

Note that the authors of four best ideas will get one DVDFab All-in-one 2 years subscription and three copies of DVDFab DVD Copy lifetime license. Use Idea Informer widget to submit your feedback and do not forget to fill in your name and e-mail – otherwise the Developer will not be able to contact you in case you are the one to win!
 

FARMER

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
948
Reakcje/Polubienia
4
Miasto
Piernikowo
Naits napisał:
też tak myslałem FARMER że to wystarczy, zapisać sobie klucz z txt i wyciągnąć instalke z temp
ale ostatnio sprawdzałem i większość programów nie działa, klucze wygasły i nie aktywują sie ponownie
być może tu będzie działało bo licencja jest na rok czasu, więc po roku mogą go skasować
Mam kilka programów z Gaotd ,które nadal działają ,a nieraz już system był stawiany na nowo.Możliwe że zależy to od żywotności klucza.Z programów ,których nadal korzystam jest to:
Sticky Password
Wondershare Time Freeze
iCareDataRecovery
SysResourcesManger
WinUtilities
 

daniel

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Czerwiec 2010
Posty
556
Reakcje/Polubienia
4
Dlatego warto zawsze wyeksportować sobie cały plik rejestru danego programu z promocji i po reinstalce systemu wpisać go ponownie. Czasami pomaga cofnięcie daty do daty na kompie do daty ukazania się promo GAOTD. Z tą datą należy wpisać serial, ale to jak mówię nie zawsze pomaga :D
 
Do góry